Adana İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Adana - İzmir Tahmini Fiyatlar

Adana İzmir Uçuşu

izmşr uçak biletiAdana İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Ancak çok daha makul fiyatlarda uçak bileti temin etmek istiyorsanız sizin için en doru adres ucuzauc.com olacaktır. En avantajlı fiyatları ile ucuzauc.com  sizlere en keyifli uçuşları sağlayacaktır. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en ucuz uçak bileti fiyatları burada!

İzmir, ülkemizin en büyük üçüncü kenti. Son derece gelişmiş bir kent olan İzmir, son derece işlek, cıvıl cıvıl ve çağdaş bir şehirdir.  Bu şehirde dolaşmak fevkalade keyiflidir. Ayrıca kentin batısı olağan üstü plajlara da ev sahipliği yapmaktadır. Bu plajlar yaz aylarında milyonlarca yerli ve yabancı misafirlerin akınına uğramaktadır. Termal merkezleri ile de dikkat çeken İzmir’ in en çok rağbet gören noktası Çeşme’ dir. Antik kentleri ile de tüm dünyanın gözünü üzerine çeviren İzmir, özellikle Efes Antik kenti ile akıllara durgunluk vermektedir. Olağan üstü güzellikteki bu antik kent Roma devrinin en önemli kentlerinden biri idi. Yatlar ve gemiler ile çevrili muazzam atmosferi ile İzmir, denizinden aldığı serin ve temiz havası ile de misafirlerini memnun kılmaktadır. İzmir limanı, İstanbul’ dan sonra ülkemizinde en büyük limanı olma özelliğine sahiptir. Geniş caddeleri ile de dikkat çeken bu kenti bir de palmiye ağaçları süslemektedir. Şehre bambaşka bir hava katan palmiye ağaçları sizin de oldukça dikkatinizi çekecektir. Son derece renkli ve canlı bir kent olan İzmir, İzmir Uluslararası Sanat Festivali ile de göz doldurmaktadır.

Madra Dağları, Kuşadası Körfezi ile İzmir diğer kentlerden çok daha farklı bir kenttir. Tarihten bu yana fevkalade önemli bir konuma sahip olan İzmir , bugün de gelen misafirlerini kendine hayran bırakmaktadır. Gediz nehrinin de bereket kattığı İzmir, sayısız plaj ve koyları ile de adından söz ettirmektedir. Özellikle Karaburun, Foça ve Çeşme en popüler sahilleridir. Tatil için en popüler şehirlerimizden biri olan İzmir, ılıman iklimi ile her mevsim ziyarete uygun bir kenttir. İzmir’ e en ucuz fiyatlarla uçmak için www.ucuzauc.com ile de tanıştığınıza göre artık ver elini İzmir. Haydi, harikulade bir kent ve fevkalade anılar sizleri bekliyor. Sizlere şimdiden iyi uçuşlar dileriz. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Adana İzmir Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Manisa Gezi Rehberi

20 April 2020

Manisa Gezi Rehberi

Manisa Gezi Rehberi Manisa Ege Bölgesinde yer alan 1,5 milyon kişilik nüfusuyla ül...

Devamı
İçel Gezi Rehberi

27 March 2020

İçel Gezi Rehberi

İçel Gezi Rehberi İçel diğer adıyla Mersin, sadece ülkemizin değil, neredeyse ...

Devamı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı

05 January 2020

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/İzmir Açılış Tarihi: 17 Kasım 1987 Şehir Merkezine Uzaklık:...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.