Ağrı İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Ağrı - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Ağrı İzmir Uçak Biletleri

Seyahat Mesafesi Ağrı
İzmir 1.379KM
Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Son Satış 58 dakika önce

Ağrı İzmir Uçuşu

Ağrı İzmir uçak bileti almak ve ülkemizin doğusundan Ege’ nin incisine bir seyahatte bulunmak istiyorsunuz. Eğer en ekonomik fiyatlarla uçmak istiyor iseniz en ucuz uçak bileti fiyatlarımız ile www.ucuzauc.com sizleri beklemektedir. Ucuz bilet almak artık son derece kolay! Uçak bileti temin etmek için artık yorulmanıza, aramanıza gerek yok. www.ucuzauc.com seyahatlerinizde en büyük yardımcınız.En büyük firmaların en ekonomik fiyatları sizleri bekliyor.

İzmir, ülkemizin en büyük üçüncü kent, kıymetli turiz merkezi, Ege’ nin göz bebeği. Yeşil doğası, muazzam sahil şeridi, dünyaca ünlü tatil yöreleri ile bir efsane olan İzmir, aslında zaman zaman arka planda kalan muazzam camileri ile de görülmeye değer bir kenttir.

İzmir’ in Tire ilçesinde bulunan ve on beşinci yüzyılda yapılmış olan Kara Hasan Cami, bugün de görenleri oldukça etkilemektedir. Bir medresesi daha olan bu cami maalesef medresesini günümüze getirememiştir. Yine Tire’ de bulunan, Duatepe Mahallesinde ziyaret edebileceğiniz Kazanoğlu Cami, on beşinci yüz yıldan bu yana İzmir’ i şereflendirmektedir. Yine Tire’ de bulunan Rum Mehmet Paşa Cami de görülmeye değer bir yerdir. 1472 yılında yaptırılmış olan bu cami, İzmir’ in en dikkat çeken ibadet yerlerinden biridir. Mihrabı oldukça yüksektir. Caminin kapı kanatları orjinalidir. İzmir’ deki en önemli ve çarpıcı camilerden biri de Kemeraltı Camidir. Tek kubbeli ibadet mekanı ve bahçesindeki çeşmesi ile oldukça ferah bir mekan olan Kemeraltı Cami, gelenlerin gönlünde bambaşka bir yer edinmektedir. Size bir yerden daha bahsetmek istiyoruz. Özellikle mimrisi ile sizi alıp götürecek fevkalade bir yer. Burası  Kestane Pazarı Cami. 1667 yılında yaptırılmış olan bu cami, dört kubbeden oluşmakta. Giriş kapısında bir kitabenin bulunduğu bu cami sade ancak etkileyici mimarisi ile uzun zaman aklınızda kalacaktır. Ve Salepçioğlu Cami. İzmir Konak meydanında bulunan bu cami, yeşil renk taşlar ve mermer ile süslenmiş ve son derece zarif bir minareye sahiptir. Her biri son derece önemli ve çarpıcı noktalar olan bu camiler, İzmir’ de bulunan camilerin sadece bir kaçıdır. İzmir tüm yönleri ve güzellikleri ile olduğu kadar camileri ile de oldukça zengin bir kenttir. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Ağrı İzmir Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

05 January 2020

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/İzmir Açılış Tarihi: 17 Kasım 1987 Şehir Merkezine Uzaklık:...

Devamı
İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

08 July 2019

İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

  Sevgili Ucuza Uç Misafirleri,     Ukrayna Havayolları ile İzmir'de...

Devamı
Anadolujet İle yurt içi ve yurt dışı bahar uçuş promosyon fırsatlarını ucuzauc.com ile yakalayın!

21 March 2019

Anadolujet İle yurt içi ve yurt dışı bahar uçuş promosyon fırsatlarını ucuzauc.com ile yakalayın!

  Değerli ucuzauc.com yolcuları,   Anadolujet ile Yurt İçi ve Yurt Dışı U&cced...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.