Amasya İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Amasya İzmir Uçuşu

IZMIRAmasya İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Ancak çok daha makul fiyatlarda uçak bileti temin etmek isterseniz, en ucuz uçak bileti fiyatları ile www.ucuzauc.com sizleri bekliyor. Ucuz bilet almak ve uçak bileti temin etmek artık eskisinden çok daha kolay. Seyahatlerinizden önce en büyük yardımcınız biziz. THY uçak bileti başta olmakla beraber bir çok firmanın en uygun fiyatları ile uçak biletleri sizi burada bekliyor.

İzmir, ülkemizin en nadide kentlerinden. Ege bölgemizin zarif hanım efendisi İzmir. Gezilecek ve görülecek yerleri ile de akıl almaz bir zenginliğe sahip bu kent şimdi sizi bekliyor. İzmir, evvela İzmir Kulesi karşılar sizi. 1901 den bu yana İzmir’i şanlandıran Saat Kulesi, İzmirliler içinde oldukça önemli bir noktadır. İzmir’ de bir de Kemeraltı Çarşısı son derece önemli bir duraktır. Burada çeşitli mağazalar, markalar, butikler, sinemalar, kafeler sizleri beklemektedir. Tarihi bakımdan da oldukça kıymetli olan bu çarşı, kültüre açıdan da son derece zengin. İzmir’ de bir de 16. Yüz yılın sonlarında yaptırılmış olan Hisar Camini de görmenizi hararetle tavsiye ederiz. Konak meydanında yer alan Yalı Cami de fevkalade mühim bir başka duraktır. Bu cami ise on sekizinci yüzyılda inşa edilmiştir. Küçük ama gösterişli bir yer olan Yalı Cami hemen dikkatleri üzerine toplamaktadır.

İzmir’ de keyif alacağınız bir başka nokta da hiç şüphesiz Konak Pier olacaktır. Gustov Eiffel isimli bir Fransız mimar tarafından tasarlanan Konak Pier muazzam bir yer olmakla berbaer son derece keyiflidir de. Konak Pier binası aslında 20.yüzyıl ortalarına dek devlet dairesi olarak kullanılmış. Daha sonra pek çok mağazanın, restoranın ve kafelerin bulunduğu harikulade bir mekan haline gelmiştir. İzmir’ in en renkli ve zengin semtlerinden biri olan Alsancak’ ta başınızı döndürecek, hayranlığınızı kazanacaktır. Konak meydanı ve Cumhuriyet meydanı da İzmir’ in önemli noktalarındandır.

İzmir demek rahatlık ve huzur demektir. İzmir Pasaport’ ta kafeler ve restoranlarda keyifli zamanlar geçirmek, Kordon boyunca yürüyüş yapmak, İzmir’ in gece eğlencelerine akmak, meşhur midye dolmalarından ve meşhur kumrusundan tıka basa yemek İzmir’ de mutlaka yapmanız gerekenlerdir. Burası İzmir, bu şehrin hakkını vermek gerekir. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

16 Şubat 2019

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

Emirates Havayolları ile 349 USD'den başlayan fiyatlarla Dubai'ye uçma&nb...

Devamı
Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

16 Şubat 2019

Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

  Pegasus Bolbol ve Rocketmiles ile otel konaklamalarında puan kazanma fırsatını başlattı. ...

Devamı
Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Ucuzauc.com