Ankara İzmir Uçak Bileti

Ucuz Uçak Bileti, Uçak Bileti Fiyatları

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Ankara İzmir

IZMIRAnkara İzmir uçak bileti arıyorsunuz. Daha makul fiyatlarda uçak bileti alabileceğim, ucuz uçak bileti bulabileceğim bir adres var mı diye soruyor ve arıyor iseniz www.ucuzauc.com sizleri bekliyor.THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en uygun uçak bileti fiyatları burada sizleri bekliyor.

İzmir, ülkemizin en önemli liman kenti. Son derece çağdaş, modern ve huzurlu bir kenttir İzmir. Ege bölgesinin nazlı bebeğidir. Özellikle gezilecek ve görülecek yerleri ile fevkalade güzellikte bir kent olan İzmir, misafirlerini kendine hayran bırakmaktadır. Özellikle dünyaca ünlü sahilleri ve örenyerleri ile İzmir insanı adeta arındırmakta, yenilemektedir. Özellikle Agora Örenyeri, İzmirliler tarafından da oldukça rağbet gören harikulade bir dinlenme yeridir. Bir çok heykel ve anıt ile süslü bu yer, aslında Roma döneminden kalma son derece önemli bir noktadır. Burası 1932 yılında başlayan kazı sonuçlarında ortaya çıkmıştır. Yine burada çıkarılan bir çok heykel İzmir Arkeoloji Müzesinde sergilenmektedir. Eğer vaktiniz bol ise İzmir Arkeoloji Müzesini de görmenizi hararetle tavsiye ederiz. İzmir in en önemli tarihi yerlerinden biri olan Asansör’ de görenleri oldukça etkilemektedir. 1907 yılında, Musevi Nesim Levi Bayraklıoğlu tarafından yaptırılmış. Asansör, halk arasında Asansör Çıkmaz Sokağı denilen meşhur Dario Moreno sokağında sizleri beklemektedir. Ayrıca buradan kuş bakışı İzmir inanılmaz güzelliktedir.

Bir yerden daha bahsetmek istiyoruz sizlere. Burası İncil’de de adı geçen St. Polycarp Kilisesi. Bu kilise tarihi ile akıllara durgunluk verecek, son derece zengin bir kilisedir. Görülmesinde fayda vardır. Eğlenceyi sevenler ve İzmir’ in güzel havasını solumak için en doğru adres te hiç şüphesiz İnciraltı olacaktır. Restoranlar, kafeler ile de sürekli vakit geçirebileceğiniz bu yer, gününüzü değerlendirmek için bulunmaz bir alternatif olacaktır. Çocuklu aileler için de oldukça hoş bir seçenek olabilecek İzmir Doğal Yaşam Parkı görülmeye değer, oldukça keyifli bir duraktır. Fotoğraf meraklısı misafirleri için Hamza Rüstem Fotoğraf Evi de son derece çarpıcı bir başka duraktır. Gezilecek yerleri bakımından oldukça zengin bir kenttir İzmir. Bu saydıklarımız sadece bir kaçı. İzmir’ de bu yüzden saniyeleriniz bile çok değerli. Dolu dolu, fevkalade keyifli bir şehir sizleri bekliyor. 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com