Antalya İzmir Uçak Bileti

Ucuz Uçak Bileti, Uçak Bileti Fiyatları

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Antalya İzmir

IZMIRAntalya İzmir uçak bileti almak istiyor ancak aklınızdaki makul uçak bileti fiyatlarını bulamıyorsunuz. Ucuz uçak bileti almak ve en ekonomik fiyatlar ile uçmak istiyor iseniz sizin için en doğru adres www.ucuzauc.com olacaktır. THY uçak bileti ve daha bir çok firmanın avantajlı fiyatları burada sizleri bekliyor.

İzmir, Ege’ nin incisi, turizm cenneti, liman kentimiz. Doğal güzellikleri ve tarihi mekanları ile de tüm dünyanın dikkatini çeken bu muazzam kent, gelen ve ziyaret eden tüm yerli ve yabancı misafirlerinin beğenisini kazanmaktadır. Gezilecek ve görülecek yerleri ile de ziyaretçilerini tam bir doyuma ulaştıran bu kent, zamanınızı en verimli ve keyifli biçimde değerlendirmenizi sağlayacaktır. Foça Kybele Açık Hava Tapınağı tüm dünyanın merak ettiği bir nokta olup, yine dünyaca ünlü Çeşme Plajları eşi benzeri zor bulunan, harikulade sahillerdir. M.Ö 2000’ li yıllara dayanan meşhur Urla Yarımadası da gezmeye ve görmeye değer bir başka yerdir. Tüm dünyanın bildiği, en önemli sahil beldelerinden olan Çeşme ziyaretinizde zaman ayırıp Çeşme Kalesini ve Çeşme Kalesi içerisinde bulunan Çeşme müzesini görmenizi de tavsiye ederiz. İzmir’ in en enteresan noktalarından biri olan Foça Siren Kayalıkları da kesinlikle atlanmamalı, ziyaret edilmelidir. Bu kayalıklar doğal yapısı itibari ile rüzgarlı günlerde ıslığa, hatta zaman zaman çığlığa benzer muhtelif sesler çıkarmaktadır. Yapısı ile de dikkat çeken bu kayalıklar oldukça rağbet görmekte.

Sizleri bir de İsa Bey camine davet etmek istiyoruz. 1375 yılında yaptırılmış olan bu cami fevkalade güzelliği ve atmosferi ile sizleri büyüleyecektir. Dizaynı ile de oldukça farklı olan bu cami, Anadolu Türk mimarisinin ender örneklerinden biridir. Camilerden söz açılmışken Şadırvan Cami de mutlaka görülmelidir. 1636 yılında yapılmış olan bu cami, Evliya Çelebi’ nin beyaz inci dediği, muazzam güzellikte bir ibadethanedir. Fevkalade bir ihtişama ve zarafete sahip olan bu cami sizlerin de hayranlığını kazanacaktır. Bu caminin içerisinde bir de kütüphanesi bulunmaktadır. Bir de Yeni Camiyi görmenizi hararetle tavsiye ederiz. Özellikle süslemeleri ile dikkat çeken bu cami, sütunları ile de farklı bir havaya bürünmüştür. Tüm zenginliği ile İzmir, şimdi siz değerli konuklarını beklemektedir. 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com