Artvin İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Artvin - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Artvin İzmir Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

İzmir Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Artvin
İzmir 1.291KM
Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Son Satış 32 dakika önce

Artvin İzmir Uçuşu

IZMIRArtvin İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Ancak mevcut bileti fiyatları size yüksek geliyor ise, en ucuz uçak bileti fiyatları ile www.ucuzauc.com sizleri bekliyor. Bizimle uçak bileti almak fevkalade kolay ve makul. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın uçak bileti en ucuz fiyatlarla burada!

İzmir, vatanımızın en güzel yerlerinden biri. Ege’ nin baş tacı. Vakur, dik başlı ancak zarif bir kent. Modern, çağdaş yapısı ve tarihi emanetleri ile muazzam bir uyum içerisindeki kent, misafirperver insanları ile de sizlerin hayranlığını kazanacaktır. Tarihi boyunca her daim önemli bir yere ve konuma sahip olmuş olan bu kent, gezilecek ve görülecek yerleri ile de farkını ispat etmektedir. Bu kent, fevkalade bir turizm kenti olduğu gibi, antik kentleri ve tarihi emanetleri ile olağan üstü bir tarihi şehirdir de.  Bu şehir gezilecek ve görülecek yerleri ile oldukça zengin ve kıymetli bir kentimizdir. Özellikle antik kentleri sadece kendi insanımızın değil, tüm dünyadan misafirlerin dikkatini çekmektedir. Şifalı kaplıcaları ile de muazzam ilgi gören İzmir, tatil yöreleri ile de rakipsizdir. Örneğin bir Alaçatı veya Çeşme, ender doğası ve göz kamaştıran güzellikleri ile gelenleri kendine hayran bırakmaktadır.

İzmir denildiğinde tüm dünyada akla gelen ilk nokta şüphesiz Meryem Ana Kilisesidir. Selçuk’ u gören tepelerden birinde misafirlerini karşılayan Meryem Ana Kilisesi, Bülbül dağının doruğunda sizleri beklemektedir. Mutfağı ile de son derece cazip olan bu kent, Ege mutfağının şifası ile lezzetlerini sizlere sunacaktır. Zeytin yağı Ege mutfağının en önemli demir başıdır. Balık ve deniz ürünleri ağırlıklı bir mizaca sahip olan İzmir mutfağı, size hafiflik sağlarken, lezzetleri ile de damaklarınızı şenlendirecektir. Mezeleri, meşhur midye dolması, kumrusu, salataları ile Ege mutfağı aklınızdan alacak, hayatınızın en lezzetli balıklarını size yine İzmir sofraları sunacaktır.

İzmir, tüm güzellikleri, doğası, tarihi, insanları, sahil şeridi, tatil beldeleri, tesisleri ve mutfağı ile size unutulmaz zamanlar armağan edecektir. Son derece konforlu bir şehir olan İzmir,  unutulmaz zamanlar, harikulade anlar geçirmenize vesile olacaktır. İzmir, güzel vatanımızın en nadide, en zarif kentlerinden biri, ziyaret edilmesi gereken aydın yüzüdür. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Erbil Diyarbakır Seferlerinde Serbest Bagaj Güncellemesi

17 Haziran 2019

Erbil Diyarbakır Seferlerinde Serbest Bagaj Güncellemesi

  Sevgili Ucuzauc.com'un THY'yi tercih edecek Yolcuları,     AnadoluJet...

Devamı
Fas’ın Görülmesi Gereken Yerleri

15 Haziran 2019

Fas’ın Görülmesi Gereken Yerleri

Resmi adı Fas Krallığı olan Fas, parlamenter monarşi ile yönetilmekte ve Afrika kıtasında bulu...

Devamı
Dünyanın En Ucuz Ülkeleri

15 Haziran 2019

Dünyanın En Ucuz Ülkeleri

Dünya üzerinde farklı kıtaları ve ülkeleri gezmek isteyen insanlar azımsanmayacak ka...

Devamı
Ucuzauc.com