• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Balıkesir İzmir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz Balıkesir İzmir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Balıkesir İzmir Uçuşu

IZMIRBalıkesir İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Ancak daha makul fiyatlarda uçak bileti alabileceğiniz bir adres arıyor iseniz www.ucuzauc.com sizleri bekliyor. En ucuz uçak bileti fiyatlarımızı görmek ve herkesten avantajlı fiyatlarla uçmak için www.ucuzauc.com en doğru adres! THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en ucuz uçak biletleri sizleri bekliyor.

Artık günümüzde en ihtiyacımız olan şey zaman. İş hayatı, sosyal hayat, aile hayatı, tüm bu hayatlar arasında mesafeler, yollar derken zaman en kıymetli unsurdur. Uçak yolculukları bu sebeple çok fazla tercih edilmektedir. Ancak çoğu zaman maliyetli bir seçenek olan uçak seyahati artık çok daha makul fiyatlarla, sadece bir tık uzağınızda.

İzmir, festivallerin, fuarların, sergilerin, organizasyonların şehri. Renkli kafeleri, restoranları ile de kalbinizi kazanacak olan bu şehir, yatların çevrelediği, güzelliğini anlatmaya kelimelerin yetersiz kaldığı, ülkemizin önemli bir liman kentidir. Hurma ağaçlarının ve palmiye ağaçlarının süslediği bu kent, meşhur eski konakları ile de göz doldurmaktadır. Çarşıları ile de başınızı döndürecek olan bu kent, dünyaca ünlü uzun sahilleri ve tatil yöreleri ile de benzersiz bir şehir.

İzmir, meşhur Saat Kulesi ile buyur eder sizi. Bu eşsiz güzellikteki şehir, daha sonra tüm dünyayı olduğu gibi sizi de Meryem Ana Kilisesi ile büyüleyecektir. Bu harikulade kilise ve Meryem Ana duygu yoğunluğuna sürükleyecektir sizi. Hemen akabininde Selçuk’ u da gezmenizi hararetle tavsiye ederiz. Ayrıca gençler ve genç kalanlar için İzmir’ in en keyifli yerlerinden biri olan Pasaport’ ta kafeleri ve restoranları ile sizleri beklemektedir. Son derece keyifli bir yer olan Pasaport dostlarınız, sevdiklerinizle yahut kendi başınıza kaliteli zaman geçirmenize vesile olacaktır. Eğer zamanınız varsa son derece kıymetli bir nokta olan St. Polycarp Kilisesini de görmenizi tavsiye ederiz. Fevkalade zengin ve baş döndürücü güzellikte olan bu kilise, muazzam hikayesi ile de hayranlığınızı kazanacaktır. Tarihi, tarihi emanetleri, müzeleri, camileri, kiliseleri, kilometrelerce uzayıp giden eşsiz sahili ve tatil yöreleri ile İzmir, size fevkalade günler, unutulmaz anlar yaşatacaktır. Muhteşem manzaraları ile  hafızalarınıza kazınacak olan bu şehir, Ege’ nin tüm güzelliğini ve zarafetini sizlerin önüne serecektir. 

Balıkesir İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Malatya

Adnan Menderes - Erhac arası bilet satın alındı

Antalya

Ferit Melen - Antalya arası bilet satın alındı

İzmir

Erhac - Adnan Menderes arası bilet satın alındı

Malatya

Adnan Menderes - Erhac arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com