Balıkesir İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Balıkesir - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Balıkesir İzmir Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

İzmir Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Balıkesir
İzmir 132KM
Uçuş Süresi 40 dakika
Son Satış 23 dakika önce

Balıkesir İzmir Uçuşu

IZMIRBalıkesir İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Ancak daha makul fiyatlarda uçak bileti alabileceğiniz bir adres arıyor iseniz www.ucuzauc.com sizleri bekliyor. En ucuz uçak bileti fiyatlarımızı görmek ve herkesten avantajlı fiyatlarla uçmak için www.ucuzauc.com en doğru adres! THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en ucuz uçak biletleri sizleri bekliyor.

Artık günümüzde en ihtiyacımız olan şey zaman. İş hayatı, sosyal hayat, aile hayatı, tüm bu hayatlar arasında mesafeler, yollar derken zaman en kıymetli unsurdur. Uçak yolculukları bu sebeple çok fazla tercih edilmektedir. Ancak çoğu zaman maliyetli bir seçenek olan uçak seyahati artık çok daha makul fiyatlarla, sadece bir tık uzağınızda.

İzmir, festivallerin, fuarların, sergilerin, organizasyonların şehri. Renkli kafeleri, restoranları ile de kalbinizi kazanacak olan bu şehir, yatların çevrelediği, güzelliğini anlatmaya kelimelerin yetersiz kaldığı, ülkemizin önemli bir liman kentidir. Hurma ağaçlarının ve palmiye ağaçlarının süslediği bu kent, meşhur eski konakları ile de göz doldurmaktadır. Çarşıları ile de başınızı döndürecek olan bu kent, dünyaca ünlü uzun sahilleri ve tatil yöreleri ile de benzersiz bir şehir.

İzmir, meşhur Saat Kulesi ile buyur eder sizi. Bu eşsiz güzellikteki şehir, daha sonra tüm dünyayı olduğu gibi sizi de Meryem Ana Kilisesi ile büyüleyecektir. Bu harikulade kilise ve Meryem Ana duygu yoğunluğuna sürükleyecektir sizi. Hemen akabininde Selçuk’ u da gezmenizi hararetle tavsiye ederiz. Ayrıca gençler ve genç kalanlar için İzmir’ in en keyifli yerlerinden biri olan Pasaport’ ta kafeleri ve restoranları ile sizleri beklemektedir. Son derece keyifli bir yer olan Pasaport dostlarınız, sevdiklerinizle yahut kendi başınıza kaliteli zaman geçirmenize vesile olacaktır. Eğer zamanınız varsa son derece kıymetli bir nokta olan St. Polycarp Kilisesini de görmenizi tavsiye ederiz. Fevkalade zengin ve baş döndürücü güzellikte olan bu kilise, muazzam hikayesi ile de hayranlığınızı kazanacaktır. Tarihi, tarihi emanetleri, müzeleri, camileri, kiliseleri, kilometrelerce uzayıp giden eşsiz sahili ve tatil yöreleri ile İzmir, size fevkalade günler, unutulmaz anlar yaşatacaktır. Muhteşem manzaraları ile  hafızalarınıza kazınacak olan bu şehir, Ege’ nin tüm güzelliğini ve zarafetini sizlerin önüne serecektir. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Qatar Airways'in İzmir'e özel açılış fiyatları ile ucuza uçun!

16 Nisan 2019

Qatar Airways'in İzmir'e özel açılış fiyatları ile ucuza uçun!

Değerli Ucuzauc.com Misafirleri, Qatar airways yolcularına İzmir hattının açılışına ö...

Devamı
THY Business Class için ücret revizesi

16 Nisan 2019

THY Business Class için ücret revizesi

  Değerli Ucuzauc.com Misafirleri,   Aşağıdaki tabloda verilen tarih aralıklarında uy...

Devamı
Emirates havayolları'ndan 65 farklı noktaya Uçuş ile ucuza uçun!

15 Nisan 2019

Emirates havayolları'ndan 65 farklı noktaya Uçuş ile ucuza uçun!

  ...

Devamı
Ucuzauc.com