Balıkesir İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Balıkesir - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Balıkesir İzmir Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

İzmir Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Balıkesir
İzmir 132KM
Uçuş Süresi 40 dakika
Son Satış 0 dakika önce

Balıkesir İzmir Uçuşu

IZMIRBalıkesir İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Ancak daha makul fiyatlarda uçak bileti alabileceğiniz bir adres arıyor iseniz www.ucuzauc.com sizleri bekliyor. En ucuz uçak bileti fiyatlarımızı görmek ve herkesten avantajlı fiyatlarla uçmak için www.ucuzauc.com en doğru adres! THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en ucuz uçak biletleri sizleri bekliyor.

Artık günümüzde en ihtiyacımız olan şey zaman. İş hayatı, sosyal hayat, aile hayatı, tüm bu hayatlar arasında mesafeler, yollar derken zaman en kıymetli unsurdur. Uçak yolculukları bu sebeple çok fazla tercih edilmektedir. Ancak çoğu zaman maliyetli bir seçenek olan uçak seyahati artık çok daha makul fiyatlarla, sadece bir tık uzağınızda.

İzmir, festivallerin, fuarların, sergilerin, organizasyonların şehri. Renkli kafeleri, restoranları ile de kalbinizi kazanacak olan bu şehir, yatların çevrelediği, güzelliğini anlatmaya kelimelerin yetersiz kaldığı, ülkemizin önemli bir liman kentidir. Hurma ağaçlarının ve palmiye ağaçlarının süslediği bu kent, meşhur eski konakları ile de göz doldurmaktadır. Çarşıları ile de başınızı döndürecek olan bu kent, dünyaca ünlü uzun sahilleri ve tatil yöreleri ile de benzersiz bir şehir.

İzmir, meşhur Saat Kulesi ile buyur eder sizi. Bu eşsiz güzellikteki şehir, daha sonra tüm dünyayı olduğu gibi sizi de Meryem Ana Kilisesi ile büyüleyecektir. Bu harikulade kilise ve Meryem Ana duygu yoğunluğuna sürükleyecektir sizi. Hemen akabininde Selçuk’ u da gezmenizi hararetle tavsiye ederiz. Ayrıca gençler ve genç kalanlar için İzmir’ in en keyifli yerlerinden biri olan Pasaport’ ta kafeleri ve restoranları ile sizleri beklemektedir. Son derece keyifli bir yer olan Pasaport dostlarınız, sevdiklerinizle yahut kendi başınıza kaliteli zaman geçirmenize vesile olacaktır. Eğer zamanınız varsa son derece kıymetli bir nokta olan St. Polycarp Kilisesini de görmenizi tavsiye ederiz. Fevkalade zengin ve baş döndürücü güzellikte olan bu kilise, muazzam hikayesi ile de hayranlığınızı kazanacaktır. Tarihi, tarihi emanetleri, müzeleri, camileri, kiliseleri, kilometrelerce uzayıp giden eşsiz sahili ve tatil yöreleri ile İzmir, size fevkalade günler, unutulmaz anlar yaşatacaktır. Muhteşem manzaraları ile  hafızalarınıza kazınacak olan bu şehir, Ege’ nin tüm güzelliğini ve zarafetini sizlerin önüne serecektir. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Fas’ın Görülmesi Gereken Yerleri

15 Haziran 2019

Fas’ın Görülmesi Gereken Yerleri

Resmi adı Fas Krallığı olan Fas, parlamenter monarşi ile yönetilmekte ve Afrika kıtasında bulu...

Devamı
Dünyanın En Ucuz Ülkeleri

15 Haziran 2019

Dünyanın En Ucuz Ülkeleri

Dünya üzerinde farklı kıtaları ve ülkeleri gezmek isteyen insanlar azımsanmayacak ka...

Devamı
Yunanistan Vizesi

15 Haziran 2019

Yunanistan Vizesi

Vize Kapsamı Schengen Ülkeleri Ülke Başkenti Atina Para Birimi Euro Nü...

Devamı
Ucuzauc.com