Bolu İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Bolu İzmir Uçuşu

IZMIRBolu İzmir uçak bileti temin etmek ve İzmir’ e bir uçuş gerçekleştirmek talebinde iseniz, seyahat planlarınızı ve uçuş biletlerinizi almadan evvel www.ucuzauc.com adresine göz atmanızı hararetle tavsiye ederiz. En ucuz uçak bileti fiyatları ile sektöründe öncü bir firma olan bizler, THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en ucuz fiyatlı uçak bileti rezervasyonunu sizleriçin yapmaktayız. www.ucuzauc.com ailesine siz de katılın, her daim en ucuza uçmanın keyfini yaşayın.

İzmir, Ege bölgemizin kıymetlisi, rüya kenti. Zengin doğası, kıyı şeridi, plajları, koyları, tarihi emanetleri ile ülkemizin medarı iftiharıdır. Fuarlar ve festivalleri ile de adından söz ettiren İzmir, cıvıl cıvıl atmosferi ve renkli şehir yapısı ile oldukça keyifli bir kenttir. Harikulade bir liman kenti olan İzmir, muhteşem manzaraları ile de benzersiz olduğunu adeta kanıtlamak ister gibidir. Kordonboyu, Alsancak, İnciraltı derken her köşesi ayrı güzeldir bu şehrin. Yaşanacak şehir olarak geçer İzmir. Sekiz bin beş yüz yıllık bir tarihi vardır bu efsane kentin. Sekiz bin beş yüz yıllık bir koleksiyon demektir bu. Tarih bakımından da muazzam bir zenginliğe sahip olan İzmir, yüzü her zaman güneşe bakan, ışıl ışıl, sıcacık bir kent. Doğanın armağanı şifalı kaplıcaları ile de fevkalade rağbet gören bu kent, konaklama tesisleri ile de son derece konforlu bir şehirdir. Bu şehir sizin için her şeyi düşünmüş. Bu yüzden olsa gerek ki bu şehri gezmek son derece keyifli. Palmiye ağaçlarının gölgesi altındaki bu şehir, medeniyetlerin kesiştiği noktadır.

Nitelikli turizmin ev sahibi İzmir. Üretimin en parlak olduğu şehir. Çalışkan ve aydın insanların yaşadığı kent. İpek yolunun başladığı noktadır İzmir. Metrosu ile dikkat çeken ve ulaşım açıdan hiç sıkıntı yaşamayacağınız bu şehir, eski dokusunu hala koruyabilmiş, ender kentlerdendir. Ege’ nin parlayan yıldızı İzmir, çarşıları ile de insanın aklını başından alacak güzellikte ve zenginliktedir. Gezilecek ve görülecek yerleri ile de fevkalade bir şehir olan İzmir, şimdi tüm güzellikleri ile siz kıymetli misafirlerini bekliyor. İzmir, unutamayacağınız bir seyahat için sizlere kapılarını açıyor. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

16 Şubat 2019

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

Emirates Havayolları ile 349 USD'den başlayan fiyatlarla Dubai'ye uçma&nb...

Devamı
Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

16 Şubat 2019

Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

  Pegasus Bolbol ve Rocketmiles ile otel konaklamalarında puan kazanma fırsatını başlattı. ...

Devamı
Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Ucuzauc.com