Burdur İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Burdur - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Burdur İzmir Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Burdur
İzmir 288KM
Uçuş Süresi 2 saat 20 dakika
Son Satış 34 dakika önce

Burdur İzmir Uçuşu

izmir saatBurdur İzmir uçak bileti arıyor, en ucuz uçak bileti nereden ve nasıl temişn edebilirim diye düşünüyor iseniz tam aradığınız yerdesiniz. www.ucuzauc.com ile uçak bileti temin etmek artık çok daha kolay. THY uçak bileti ve daha bir çok firmanın uçak biletleri en ekonomik ve avantajlı fiyatları ile firmamız sizleri bekliyor.

İzmir, notaların daha kıvrak, ezgilerin daha neşeli kulaklara çaldığı Ege’ nin neşeli, huzurlu kenti. Ülkemizin en büyük üçüncü kenti olan İzmir, aydın, çağdaş ve huzurlu yanları ile de bilinmektedir. Adını Efes’ e giden bir kraliçeden aldığı düşünülen bu kent, binlerce yıllık tarihi ile akıllara dutgunluk vermektedir. Bu harikulade kentten bahsedince evvela tarihi kenti Efes ve elbette bir de efeleri gelir akıllara. Muazzam bir turizm kenti de olan İzmir, kaplıcaları ve şifalı suları ile de oldukça rağbet görmektedir. Gezilecek ve görülecek nice güzel yeri var elbette İzmir’in. Camileri, kiliseleri, sizi bir kardeş gibi karşılayan insanları, muazzam denizi, uçsuz bucaksız sahilleri, bağları, müzeleri, caddeleri, nice nice sayısız güzellikler bekliyor sizi şüphesiz. Biz size meşhur Kemeraltı Çarşısından bahsetmek istiyoruz. Kemeraltı Çarşısı, İzmir’ in en canlı ve en yaşayan noktalarından biridir. Kemeraltı Çarşısı on altıncı yüz yıldan beri İzmir’i taçlandırmakta. Daha da geriye gittiğinizde yine Kemeraltı’ yı burada bulabiliyorsunuz üstelik. Diğer ve en önemli özelliği de dünyanın en büyük bir kaç alış veriş merkezinden biri olmasıdır. Burası mistik ve son derece otantik bir Akdeniz çarşısıdır aslında. İzmir Ege bölgesinde yer alsa da Akdeniz’den etkilenmiş olan bir şehirdir. Bu da meşhur Kemeraltı Çarşısına yansımıştır. Burada sizi Hisar Cami karşılayacaktır. Bu cami de mutlaka ziyaret edilmeli, içine girilmelidir. Buraya kadar gelmişken Salepçioğlu Cami de atlanmamalı, o farklı ve zarif atmosferi ile tanışılmalıdır. Kemeraltı Çarşısı hareketi ve dinamiği ile bilinir. Burada tüm dükkanlar sabah erkenden açılır. Burada esnaflar arası hukuk ta dostluğa, kardeşliğe dönüşmüştür. Bu çarşı size bir çok şeyi yeniden hatırlatacak, size son derece keyifli zamanlar geçirtecektir. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Burdur İzmir Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Manisa Gezi Rehberi

20 April 2020

Manisa Gezi Rehberi

Manisa Gezi Rehberi Manisa Ege Bölgesinde yer alan 1,5 milyon kişilik nüfusuyla ül...

Devamı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı

05 January 2020

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/İzmir Açılış Tarihi: 17 Kasım 1987 Şehir Merkezine Uzaklık:...

Devamı
İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

08 July 2019

İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

  Sevgili Ucuza Uç Misafirleri,     Ukrayna Havayolları ile İzmir'de...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.