Çanakkale İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Çanakkale - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Çanakkale İzmir Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Çanakkale
İzmir 203KM
Uçuş Süresi 40 dakika
Son Satış 42 dakika önce

Çanakkale İzmir Uçuşu

Çanakkale İzmir uçak bileti alarak, Ege’ nin göz bebeği İzmir’ e bir ziyarette bulunmak istiyor iseniz evvela www.ucuzauc.com adresimize göz atmanızı tavsiye ederiz. En ucuz uçak bileti fiyatları ile firmamız siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duymaktadır. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en ekonomik uçak biletleri size sadece bir tık uzaklıkta.

İzmir, güzel şehir. Aydın, çağdaş ve mutlu insanların yaşadığı kent. Ege’ nin incisi olan İzmir’ de huzur oldukça somut bir biçimde hissediliyor. Ülkemizin en yaşanılası kentlerinden biri. Rahat yaşam tarzı ile adeta kendinizi bulacağınız bu şehir size fevkalade keyifli zamanlar geçirtecektir. İzmir körfezi tüm ihtişamı ile sizleri selamlarken, Tarihi Asansör tüm bu güzellikleri ayaklarınızın altına serecektir. Dairo Moreno sokağının sıcaklığı ve dostane atmosferinden hemen sonra karşınıza çıkacak olan Tarihi Asansör ayaklarınızı yerden kesecektir. Kemeraltı Çarşısında kaybolmakta o kadar keyifli ki.İzmir’ de alış verişin kalbi burada, Kemeraltı Çarşısında atmakta. İzmir ziyaretinizde Kemeraltı Çaşrşısı ve tarihi sokakları mutlaka ziyaret edilmelidir. Eğer vaktiniz varsa İzmir’in tatil yörelerini, Seferihisar, Çeşme, Urla, Foça’ yı da, en azından birini mutlaka görmelisiniz. Eğer tarihe meraklı biri iseniz İzmir’ de sizi zamanda yolculuk yaptıracak fevkalade, tüm dünyanın hayranlık duyduğu Antik Kentler beklemektedir. Altı bin yıllık geçmişin emaneti olan muhteşem Efes Antik kenti  ziyaret edenleri kendine hayran bırakmaktadır. Şehir içi gezileriniz esnasında Göztepe’ den Karşıyaka’ ya vapur ile geçebilir, İzmir’ in keyfini bir de denizden çıkarabilirsiniz. Çocuklu aileler için İzmir’ in kuzeyinde yer alan Doğal Yaşam Parkı da oldukça hoş bir alternatif olacaktır. İzmir’ de tezgah kapatmak diye bir deyim vardır. Nedir o? Eğer midye dolmayı siz de çok sevenlerden iseniz, bir tezgaha yaklaşıp küçük bir pazarlık ile tezgahı sahiplenebilirsiniz. Hele bir de kalabalık ve sevdiğiniz insanlarla birlikte iseniz işte o midyelerin lezzetinin tarifi olmaz. Mutlaka gezilmesi ve ziyaret edilmesi gereken bir şehirdir İzmir. İzmir size hatırladıkça gülümseceğiniz oldukça hoş anılar armağan edecektir. İzmir, Ege’ nin nazlı kızı.  

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Ankara Gezilecek Yerler

25 Ocak 2020

Ankara Gezilecek Yerler

Ankara İç Anadolu Bölgesi’nde Türkiye'nin başkentidir. Tarih bakımından g...

Devamı
Amasya’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

25 Ocak 2020

Amasya’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Amasya Orta Karadeniz bölgesinde...

Devamı
Çanakkale Gezilecek Yerler

24 Ocak 2020

Çanakkale Gezilecek Yerler

Asya ile Avrupa kıtalarının topraklarında konumlanan Çanakkale, sahip olduğu köklü ...

Devamı