Çanakkale İzmir Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Çanakkale İzmir

Çanakkale İzmir uçak bileti alarak, Ege’ nin göz bebeği İzmir’ e bir ziyarette bulunmak istiyor iseniz evvela www.ucuzauc.com adresimize göz atmanızı tavsiye ederiz. En ucuz uçak bileti fiyatları ile firmamız siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duymaktadır. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en ekonomik uçak biletleri size sadece bir tık uzaklıkta.

İzmir, güzel şehir. Aydın, çağdaş ve mutlu insanların yaşadığı kent. Ege’ nin incisi olan İzmir’ de huzur oldukça somut bir biçimde hissediliyor. Ülkemizin en yaşanılası kentlerinden biri. Rahat yaşam tarzı ile adeta kendinizi bulacağınız bu şehir size fevkalade keyifli zamanlar geçirtecektir. İzmir körfezi tüm ihtişamı ile sizleri selamlarken, Tarihi Asansör tüm bu güzellikleri ayaklarınızın altına serecektir. Dairo Moreno sokağının sıcaklığı ve dostane atmosferinden hemen sonra karşınıza çıkacak olan Tarihi Asansör ayaklarınızı yerden kesecektir. Kemeraltı Çarşısında kaybolmakta o kadar keyifli ki.İzmir’ de alış verişin kalbi burada, Kemeraltı Çarşısında atmakta. İzmir ziyaretinizde Kemeraltı Çaşrşısı ve tarihi sokakları mutlaka ziyaret edilmelidir. Eğer vaktiniz varsa İzmir’in tatil yörelerini, Seferihisar, Çeşme, Urla, Foça’ yı da, en azından birini mutlaka görmelisiniz. Eğer tarihe meraklı biri iseniz İzmir’ de sizi zamanda yolculuk yaptıracak fevkalade, tüm dünyanın hayranlık duyduğu Antik Kentler beklemektedir. Altı bin yıllık geçmişin emaneti olan muhteşem Efes Antik kenti  ziyaret edenleri kendine hayran bırakmaktadır. Şehir içi gezileriniz esnasında Göztepe’ den Karşıyaka’ ya vapur ile geçebilir, İzmir’ in keyfini bir de denizden çıkarabilirsiniz. Çocuklu aileler için İzmir’ in kuzeyinde yer alan Doğal Yaşam Parkı da oldukça hoş bir alternatif olacaktır. İzmir’ de tezgah kapatmak diye bir deyim vardır. Nedir o? Eğer midye dolmayı siz de çok sevenlerden iseniz, bir tezgaha yaklaşıp küçük bir pazarlık ile tezgahı sahiplenebilirsiniz. Hele bir de kalabalık ve sevdiğiniz insanlarla birlikte iseniz işte o midyelerin lezzetinin tarifi olmaz. Mutlaka gezilmesi ve ziyaret edilmesi gereken bir şehirdir İzmir. İzmir size hatırladıkça gülümseceğiniz oldukça hoş anılar armağan edecektir. İzmir, Ege’ nin nazlı kızı.  

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com