Çorum İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Çorum İzmir Uçuşu

Çorum İzmir uçak bileti alarak, İzmir’ e bir seyahatte bulunmayı düşünüyorsunuz. Makul fiyatlarda uçak bileti almak ve mevcut avantajlardan faydalanmak isterseniz en ucuz uçak bileti fiyatları ile www.ucuzauc.com sizleri bekliyor. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en uygun uçak biletleri burada!Ç

İzmir, alternatif eğlence mekanları, plajları, sahilleri, dar ve sevimli sokakları ile ülkemizin gözde şehirlerinden ve turizm merkezlerindendir. Türkiye’ nin en güzel üzüm bağlarına da sahip İzmir, dar sokakları ve sevimli atmosferi ile de diğer şehirlerimizden farklıdır. Dünyaca ünlü Efes Antik Kenti’ nin mağrur ev sahibi İzmir, tüm güzellikleri ile şimdi sizleri bekliyor. Efes Antik Kenti, İzmir’ e geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken, dediğimiz gibi dünyanın hayran kaldığı, muazzam bir antik kenttir. Efes Antik Kenti Selçuk’ ta bulunmaktadır. Selçuk’ ta da vakit geçirebilir, bu muazzam ilçeyi daha yakından tanıyabilirsiniz. Selçuk ile beraber göreceğiniz bir diğer yerde Şirince. Adı gibi şirin mi şirin bir yer olan Şirince özellikle üzüm bağları ile ünlü bir mevkiidir.

İzmir tatil beldeleri, özellikle Çeşme ile oldukça rağbet gören bir şehir. Birbirinden ünlü plajları ile de adını duyuran Çeşme’ de bir çok ünlü isimle de karşılaşabilirsiniz. Elbette arzu ederseniz daha sakin olan halk plajlarını da tercih edebilir, altın sarısı kumlarda doğanın tadını sükunetle çıkarabilirsiniz. Ancak ne yapın ne edin güneşi Kordon’ da batırın deriz. Kordonboyu’nda sıa sıra dizilmiş cafeler ve restoranlarda güneşi batırabilir, arzu edebilirsiniz çimlere uzanabilirsiniz. Bir de Tarihi Rum Evlerini keşfetmenizi tavsiye ederiz. Özellikle harika fotoğraflar yakalamak isteyenlerin adresi olan Alsancak' ın ara sokakları size oldukça hoş duygular yaşatacaktır. Özellikle Neşe ve Karikatür Müzesi olarak hizmet veren pembe Rum evini mutlaka görmeli, bu müzeyi ziyaret etmelisiniz. Türkiye’ nin en sakin ve yaşanılır şehri olarak bilinen İzmir’ i gezmesi de son derece keyifli ve konforlu. Bu sakin ve yemyeşil kentte ulaşımda son derece konforlu. Trafik sorunu neredeyse yok. Kısacası bu görülmeye değer muhteşem kente geldiğinizde anlayacaksınız ki, izah etmek için kullandığımız kelimeler aslında İzmir’ i anlatmak için fevkalade yetersizmiş.

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Kültür Hazineleriyle Erzurum

14 Şubat 2019

Kültür Hazineleriyle Erzurum

Bembeyaz karları, yüksek dağları, tarihi yapıları, kış sporları, doğal güzellikleri ve e...

Devamı
Dünya’nın Terasları

13 Şubat 2019

Dünya’nın Terasları

Dünya üzerinde yüzlerce muhteşem manzaralara sahip teraslar olsa da sizler içi...

Devamı
Ucuzauc.com