Çorum İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Çorum - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Çorum İzmir Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

İzmir Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Çorum
İzmir 712KM
Uçuş Süresi 1 saat
Popüler Havayolları Turkish Airlines
Son Satış 59 dakika önce

Çorum İzmir Uçuşu

Çorum İzmir uçak bileti alarak, İzmir’ e bir seyahatte bulunmayı düşünüyorsunuz. Makul fiyatlarda uçak bileti almak ve mevcut avantajlardan faydalanmak isterseniz en ucuz uçak bileti fiyatları ile www.ucuzauc.com sizleri bekliyor. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en uygun uçak biletleri burada!Ç

İzmir, alternatif eğlence mekanları, plajları, sahilleri, dar ve sevimli sokakları ile ülkemizin gözde şehirlerinden ve turizm merkezlerindendir. Türkiye’ nin en güzel üzüm bağlarına da sahip İzmir, dar sokakları ve sevimli atmosferi ile de diğer şehirlerimizden farklıdır. Dünyaca ünlü Efes Antik Kenti’ nin mağrur ev sahibi İzmir, tüm güzellikleri ile şimdi sizleri bekliyor. Efes Antik Kenti, İzmir’ e geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken, dediğimiz gibi dünyanın hayran kaldığı, muazzam bir antik kenttir. Efes Antik Kenti Selçuk’ ta bulunmaktadır. Selçuk’ ta da vakit geçirebilir, bu muazzam ilçeyi daha yakından tanıyabilirsiniz. Selçuk ile beraber göreceğiniz bir diğer yerde Şirince. Adı gibi şirin mi şirin bir yer olan Şirince özellikle üzüm bağları ile ünlü bir mevkiidir.

İzmir tatil beldeleri, özellikle Çeşme ile oldukça rağbet gören bir şehir. Birbirinden ünlü plajları ile de adını duyuran Çeşme’ de bir çok ünlü isimle de karşılaşabilirsiniz. Elbette arzu ederseniz daha sakin olan halk plajlarını da tercih edebilir, altın sarısı kumlarda doğanın tadını sükunetle çıkarabilirsiniz. Ancak ne yapın ne edin güneşi Kordon’ da batırın deriz. Kordonboyu’nda sıa sıra dizilmiş cafeler ve restoranlarda güneşi batırabilir, arzu edebilirsiniz çimlere uzanabilirsiniz. Bir de Tarihi Rum Evlerini keşfetmenizi tavsiye ederiz. Özellikle harika fotoğraflar yakalamak isteyenlerin adresi olan Alsancak' ın ara sokakları size oldukça hoş duygular yaşatacaktır. Özellikle Neşe ve Karikatür Müzesi olarak hizmet veren pembe Rum evini mutlaka görmeli, bu müzeyi ziyaret etmelisiniz. Türkiye’ nin en sakin ve yaşanılır şehri olarak bilinen İzmir’ i gezmesi de son derece keyifli ve konforlu. Bu sakin ve yemyeşil kentte ulaşımda son derece konforlu. Trafik sorunu neredeyse yok. Kısacası bu görülmeye değer muhteşem kente geldiğinizde anlayacaksınız ki, izah etmek için kullandığımız kelimeler aslında İzmir’ i anlatmak için fevkalade yetersizmiş.

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Fas’ın Görülmesi Gereken Yerleri

15 Haziran 2019

Fas’ın Görülmesi Gereken Yerleri

Resmi adı Fas Krallığı olan Fas, parlamenter monarşi ile yönetilmekte ve Afrika kıtasında bulu...

Devamı
Dünyanın En Ucuz Ülkeleri

15 Haziran 2019

Dünyanın En Ucuz Ülkeleri

Dünya üzerinde farklı kıtaları ve ülkeleri gezmek isteyen insanlar azımsanmayacak ka...

Devamı
Yunanistan Vizesi

15 Haziran 2019

Yunanistan Vizesi

Vize Kapsamı Schengen Ülkeleri Ülke Başkenti Atina Para Birimi Euro Nü...

Devamı
Ucuzauc.com