Edirne İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Edirne - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Edirne İzmir Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Edirne
İzmir 366KM
Uçuş Süresi 30 dakika
Son Satış 45 dakika önce

Edirne İzmir Uçuşu

Edirne İzmir uçak bileti arıyor, İzmir’ e bir seyahat  düşünüyor iseniz size bir teklifimiz var. En uygun fiyatlarda seyahat etmeye ne dersiniz? En ucuz uçak bileti fiyatları ile www.ucuzauc.com  sizlere en ekonomik ve en konforlu uçuşları sağlayacaktır. Sektöründe öncü bir isim olan firmamız yılların tecrübesi ile büyük bir aileye sahiptir. Bizimle uçak bileti almak artık çok daha kolay! THY uçak bileti başta  olmak üzere bir çok firmanın en avantajlı fiyatları firmamızda sizleri bekliyor.

İzmir,  sahil şeridi, plajları, tatil yöreleri, doğal güzellikleri, tarihi emanetleri, çağdaş çizgisi ile ülkemizin en önemli şehirlerindendir. İzmir güzelliği kadar, görülmeye değer noktaları ile de hayranlığınızı kazanacaktır. Bu harikulade yerlerden biri de Konak Pier şüphesiz. Gustov Eiffel Fransız mimar tarafından İzmir için tasarlanan harikulade bir yapı olan Konak Pier, mevki olarak muazzam bir yer olmakla berbaer mekan olarak ta son derece konforlu ve keyifli bir mekandır. Konak Pier binası aslında 20.yüzyıl ortalarına dek devlet dairesi olarak kullanılmış eski bir yapı. Ancak bugünkü hali de son derece çekici ve huzur veren bir yer. Bu yüzden olsa gerek fevkalade rağbet gören bir nokta. İzmir in en önemli noktalarından bir diğeri de tarihi Asansör şüphesiz. 1907 yılında Bayraklıoğlu ailesi tarafından yaptırılmış olan asansör, İzmir’ i ve İzmir’ in tüm güzelliğini ayaklarınızın altına sermektedir. Bir nokta daha var görmenizi istediğimiz. İsa Bey Cami İzmir ziyaretinizde görmeniz gereken duraklardan biri. Bu harikulade camii Anadolu Türk mimarisinin ender  örneklerindendir.

İzmir gece ayrı güzel, gündüz ayrı güzel harikulade bir kenttir. Her köşesi huzur dolu bir kent olan İzmir’ in özellikle Seyir Tepesi ile kalbinizi çalacaktır. Seyir Tepesinin manzarası son derece huzur verici ve romantik. İzmir’ de eğer koca bir kazan etrafında toplanmış insanlar görürseniz siz de hemen o kalabalık ile kaynaşın deriz. Çünkü o kazanda muazzam meşhur İzmir lokması var demektir. Meşhur İzmir lokması ile siz de ağzınızı tatlandırın ve lokma nasıl olurmuş tadına bakarak şahit olun. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Edirne İzmir Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Manisa Gezi Rehberi

20 April 2020

Manisa Gezi Rehberi

Manisa Gezi Rehberi Manisa Ege Bölgesinde yer alan 1,5 milyon kişilik nüfusuyla ül...

Devamı
Kırklareli Gezi Rehberi

16 April 2020

Kırklareli Gezi Rehberi

Kırklareli Gezi Rehberi Kırklareli, Trakya'da en eski yerleşim yerlerinden biridir. Tarihi v...

Devamı
Edirne Gezilecek Yerler Nelerdir?

17 March 2020

Edirne Gezilecek Yerler Nelerdir?

Edirne Gezilecek Yerler Nelerdir? Eski dönemlerden bugüne dek Osmanlı döneminin iz...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.