Gaziantep İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Gaziantep - İzmir Tahmini Fiyatlar

Gaziantep İzmir Uçuşu

izmir çeşmeGaziantep İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Ancak makul fiyatlarda uçak bileti bulamamaktan şikayet ediyor iseniz henüz www.ucuzauc.com ile tanışmamış olsanız gerek. En kısa sürede firmamız ile irtibata geçerek en ucuz uçak bileti fiyatlarımız ile tanışabilirsiniz. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en avantajlı uçak biletleri sizleri bekliyor.

İzmir, ülkemizin en büyük üçüncü kenti. Bir metropol olmasına rağmen son derece huzurlu ve mutlu insanların kenti İzmir. Çağdaş, gelişmiş ve aydın bir şehir olan İzmir, işlek bir ticaret merkezidir de. Cıvıl cıvıl bir kent olan İzmir’ de, sanatsal etkinlikler de oldukça fazla. Fevkalade rahat bir kent olan İzmir’ de ulaşım sorunu yok denecek kadar az. Şehir yapısı, turizm merkezleri, tarihi emanetleri ile bilinen ve tüm dünyanın seyahat için tercih ettiği İzmir, gölleri ile de adından söz ettirmektedir. Karagöl, Belevi ve Gölcük İzmir’ in önemli göllerindendir. Ege bölgesinde olmasına rağmen Akdeniz iklimi etkisi altında olan İzmir’ in adeta dağı taşı su. Sekiz bin yıllık bir tarihe sahip olan bu kent, dünyanın en büyük üçüncü heykeli olan Buca Mevlana heykeline de ev sahipliği yapmaktadır. Yine dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis tapınağı da İzmir’in Selçuk ilçesinde sizleri bekliyor.  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün, ‘ Bütün cihan işitsin ki İzmir hiç bir kirli ayağın üzerine basamayacağı topraklardır. ‘ dediği ülkemizin göz bebeğidir  bu şehir. Victor Hugo’ da o bir prensestir demiştir İzmir için. Kültürel zenginliği ve tarihi ile ülkemizin en Avrupai kentlerinden biri olan İzmir, ayrıca hoş görü ve dostluk kenti olarak ta bilinir. Ege bölgesinin ortasında bir inci gibi parlayan bu şehir, civar ve çevresinde de gezilecek ve görülecek noktaları ile de oldukça zengin.

Kent merkezinde ise Konak iskelesi, Kemeraltı Çarşısı, Agora harabeleri, İzmir arkeoloji müzesi, Dario Moreno sokağı sizleri beklemektedir. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bu harikulade kent şimdi bütün aşikar güzellikleri ile sizi bekliyor. Burası İzmir, hayatın ritmini yakalayacağınız yer.

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Gaziantep İzmir Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Kilis Gezi Rehberi

14 April 2020

Kilis Gezi Rehberi

  Kilis ilimiz Suriye ile sınır komşusudur ve de Gaziantep ilimize çok yakındır. Aslı...

Devamı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı

05 January 2020

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/İzmir Açılış Tarihi: 17 Kasım 1987 Şehir Merkezine Uzaklık:...

Devamı
İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

08 July 2019

İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

  Sevgili Ucuza Uç Misafirleri,     Ukrayna Havayolları ile İzmir'de...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.