• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Gaziantep İzmir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Gaziantep İzmir Uçuşu

izmir çeşmeGaziantep İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Ancak makul fiyatlarda uçak bileti bulamamaktan şikayet ediyor iseniz henüz www.ucuzauc.com ile tanışmamış olsanız gerek. En kısa sürede firmamız ile irtibata geçerek en ucuz uçak bileti fiyatlarımız ile tanışabilirsiniz. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en avantajlı uçak biletleri sizleri bekliyor.

İzmir, ülkemizin en büyük üçüncü kenti. Bir metropol olmasına rağmen son derece huzurlu ve mutlu insanların kenti İzmir. Çağdaş, gelişmiş ve aydın bir şehir olan İzmir, işlek bir ticaret merkezidir de. Cıvıl cıvıl bir kent olan İzmir’ de, sanatsal etkinlikler de oldukça fazla. Fevkalade rahat bir kent olan İzmir’ de ulaşım sorunu yok denecek kadar az. Şehir yapısı, turizm merkezleri, tarihi emanetleri ile bilinen ve tüm dünyanın seyahat için tercih ettiği İzmir, gölleri ile de adından söz ettirmektedir. Karagöl, Belevi ve Gölcük İzmir’ in önemli göllerindendir. Ege bölgesinde olmasına rağmen Akdeniz iklimi etkisi altında olan İzmir’ in adeta dağı taşı su. Sekiz bin yıllık bir tarihe sahip olan bu kent, dünyanın en büyük üçüncü heykeli olan Buca Mevlana heykeline de ev sahipliği yapmaktadır. Yine dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis tapınağı da İzmir’in Selçuk ilçesinde sizleri bekliyor.  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün, ‘ Bütün cihan işitsin ki İzmir hiç bir kirli ayağın üzerine basamayacağı topraklardır. ‘ dediği ülkemizin göz bebeğidir  bu şehir. Victor Hugo’ da o bir prensestir demiştir İzmir için. Kültürel zenginliği ve tarihi ile ülkemizin en Avrupai kentlerinden biri olan İzmir, ayrıca hoş görü ve dostluk kenti olarak ta bilinir. Ege bölgesinin ortasında bir inci gibi parlayan bu şehir, civar ve çevresinde de gezilecek ve görülecek noktaları ile de oldukça zengin.

Kent merkezinde ise Konak iskelesi, Kemeraltı Çarşısı, Agora harabeleri, İzmir arkeoloji müzesi, Dario Moreno sokağı sizleri beklemektedir. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bu harikulade kent şimdi bütün aşikar güzellikleri ile sizi bekliyor. Burası İzmir, hayatın ritmini yakalayacağınız yer.

Gaziantep İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Kiev

Arlanda - Boryspil Intl arası bilet satın alındı

Adana

Antalya - Sakirpasa arası bilet satın alındı

Ankara

Gazipasa - Esenboga arası bilet satın alındı

Erzurum

İstanbul - Erzurum arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com