Isparta İzmir Uçak Bileti

Ucuz Uçak Bileti, Uçak Bileti Fiyatları

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Isparta İzmir

IZMIRIsparta İzmir uçak bileti alarak İzmir’ e bir uçuş gerçekleştirmek istiyorsunuz. Ancak en makul fiyatlarda uçak bileti nasıl ve nereden temin edeceğiniz hakkında net bir fikriniz yok ise daha fazla oyalanmanıza ve aramanıza gerek yok. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en ucuz uçak bileti fiyatları burada, www.ucuzauc.com da sizleri bekliyor.

İzmir, kahramanların ve kehanetlerin kenti. Bir liman kenti olan bu kent, akıllara durgunluk veren bir tarihe ve inanılmaz tarihi emanetlere sahiptir. Sizi İzmir’ de karşılayacak yerlerin başında Konak vapur iskelesi gelmektedir. Bu iskelenin hemen yanında Yalı Cami bulunmakta. Yine hemen arkanızı döndüğünüzde İzmir Saat Kulesi selamlayacaktır sizi. Bu iskeleden ayrıca Karşıyaka, Pasaport, Göztepe’ ye seferler düzenlenmekte. Eğer zamanınız varsa İzmir arkeoloji müzesini de görmenizi hararetle tavsiye ederiz. Bahçesinde ve müze içerisinde bin beş yüzden fazla muazzam eserler bekliyor sizi. Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İzmir, kaplıcaları, antik şehirleri, ören yerleri, plajları ile vazgeçilmesi zor bir şehirdir.

Özellikle yabancı misafirlerin çokça rağbet gösterdiği Bergama ilçesi de mutlaka görülmelidir. Doğal güzellikleri ile başınızı döndürecek olan Bergama gezilecek yerleri ile de oldukça zengin bir ilçe. Etnografik malzemelerinde bulunduğu ve oldukça zengin bir adres olan Bergama müzesi de bu ilçede bulunmaktadır. Kozak yaylası da görülmeye değer olağan üstü bir yer. Dünyanın en kaliteli çam fıstıklarının üretildiği Kozak yaylası yeşilliği ve doğal güzellikleri ile kendine hayran bırakıyor. Türk İslam yapılarının da fevkalade örneklerini taşıyan İzmir, Selçuklu minaresi, Kurşunlu Cami, Hacı Hekim Cami, Tabaklar hamamı, Küplü hamam, Çarşı hamamı ile gelenleri ve ziyaret edenleri adeta büyülemekte.

Vaktiniz varsa günü birlik bir gezi için Denizköy’ ü tercih edebilirsiniz. Bu köye merkezden sürekli dolmuşlar kalkmakta. Bu sahil köyünde pırıl pırıl bir deniz, tertemiz plajlar ve lezzetli yemekler sizleri bekliyor olacak. Köyün karşısında bulunan adaların yarattığı manzaralarda olağan üstü güzellikte. İzmir’ in Dikili ilçesinde bulunan Pitane’ de atlanmamalı, mutlaka görülmelidir. Pitane’ de bulunan Venedik Kalesi kalıntıları oldukça etkileyici. 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com