İstanbul İzmir Uçak Bileti

Ucuz Uçak Bileti, Uçak Bileti Fiyatları

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

İstanbul İzmir

IZMIRİstanbul İzmir uçak bileti alarak Ege’nin göz bebeği İzmir’ e bir ziyarette bulunacaksınız. Seyahatin en konforlu biçimi olan uçak yolculuğunda karar kıldınız ancak en ekonomik uçak bileti nereden temin edebilirsiniz net bir fikriniz yoksa sizi www.ucuzauc.com a bekliyoruz. THY uçak bileti başta olmak üzere nice firmanın en avantajlı uçak biletleri sizleri bekliyor.

İzmir, sokakları, taş evleri, mis kokulu rüzgarları ile ziyaretçilerine huzur ve eğlenceyi vaad ederken, şifalı kaplıcaları, antik şehirleri, tatil beldeleri ile tatilcilerini çağırmakta. İzmir Aydın kara yolunun yetmiş üçüncü kilometresi gibi İzmir’ in Selçuk ilçesi karşılayacaktır sizi. Selçuk’ ta, dünyanın en görkemli ve en büyük açık hava müzesi ve antik kenti Efes sizleri bekliyor. Yine Selçuk sınırları içerisinde Meryem Ana evi, Aziz John kilisesi, İsabey Cami ve Artemis tapınağı ziyaretçilerini kendilerine hayran bırakıyor. Bu arada Efes Antik kentin altı kilometre mesafesinde bulunan Pamucak Plajı da mutlaka görülmeli, ziyaret edilmelidir. Tertemiz denizi ile Pamucak Plajında sizleri ayrıca su sporları ve muhtelif eğlenceler beklemekte.

İzmir’ in Şirince’ si de adı gibi şirin, harikulade bir yer olup, en çok misair ağarlayan köylerinin başında gelmektedir. Köyün mimari yapısı, dostane havası ve sıcacık atmosferi hemen yüreğinizi ısıtırken, zeytin ağaçları ve üzüm bağları ile de size hakiki zenginliği gösterecektir adeta. Şirince’ de bulunan şeftali bahçelerini de ziyaret etmeli, ev yapımı şaraplarından tatmalı, enfes çöp şişlerinden yemelisiniz. Özellikle son yıllarda İzmir dendiğinde akla gelen önemli turizm beldesi Çeşme, Yunanistan’ ın Sakız Adasına olan yakın mesafesi, birbirinden güzel plajları ve eğlence hayatı ile bilinmektedir. Çeşme’ nin güney ve güney batısında yer alan Pırlanta plajı ve Çiftlikköy de görülmeye değer noktalardır. Özellikle Pırlanta plajı oldukça beğenilmekte, tercih edilmektedir. Çeşme’ de özellikle akşam yemeklerinizi balık, balıkta ise Çeşme’ nin meşhur çipurası veya barbun olarak tercih etmelisiniz. İzmir’ den bir fincan sakızlı türk kahvesi içmeden de ayrılmayı düşünmeyiniz deriz. Nice güzelliklerle dolu bu harikulade şehirden ayrılmayı istemeyecek, burada zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com