Kastamonu İzmir Uçak Bileti

Ucuz Uçak Bileti, Uçak Bileti Fiyatları

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Kastamonu İzmir

IZMIRKastamonu İzmir uçak bileti almak ve  İzmir’ e ziyarette bulunmak istiyorsunuz. Uçak biletinizi temin etmeden evvel size harikulade bir teklifimiz var. Siz de www.ucuzauc.com ile tanışarak ailemize katılabilir, en avantajlı uçak bileti fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Böylelikle siz de istediğiniz yere en ucuza uçma imkanı elde edebilir, gideceğiniz noktaya keyif ve konfor ile gidebilirsiniz. THY uçak bileti dahil, bir çok firmanın en ucuz uçak bileti fiyatları bu adreste!

İzmir, huzurlu bir seyahat için daha doğru bir adres olabilir mi? Krater gölleri, mağaraları, antik kentleri, tarihi taşınmazları bir yana, huzurlu, sakin ve ferah bir liman kenti İzmir. Ülkenin en büyük üçüncü metropolü olan bu kent, muazzam denizi ve akıl almaz güzellikteki plajları ile de fevkalade bir tatil kenti. Kültür, sukünet, eğlence, huzur aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz bir kent İzmir. Dikili ve Eski Foça’ da huzuru ve sükuneti yakalarken, İnciraltı, biraz daha uzağa giderseniz Çeşme’ de eğlencenin hasını bulabilirsiniz. Antik kentlerinde zamanda yolcuuğa çıkabilir, tarihi çarşılarında kendinizi kaybedebilirsiniz. İzmir, son bir kaç yılda çok daha fazla atan popülaritesine aslında binlerce yıldır sahip, fevkalade önemli bir nokta, her daim bir kaç adım ileride bir şehirdir.

İzmir’ i anlatmaya meşhur Dario Moreno sokağından bahsetmek istiyoruz. Bu sokak son derece sanatsal bir yer olup, gezilmesi ve görülmesi gereken en önemli noktalara çıkan sokaktır. İçinde bulunmaktan fevkalade keyif alacağınız bu sokak sizi evvela tarihi asansöre çıkaracaktır. Tüm şehri ayaklarınızın altına seren bu muhteşem yapıyı sizlerde mutlaka görmeli, buradan şehri seyretmelisiniz. Yine bu sokak sizi belki de İzmir’ in en işlek ve keyifli yerlerinden biri olan Kıbrıs Şehitleri Caddesine çıkaracaktır. Kafeleri, restoranları, mağazaları ile günün her saati işlek ve eğlenceli bir nokta burası. Deniz havası alabileceğiniz ve yürüyüş yapabileceğiniz, İzmir denildiğinde akla gelen Kordon’ da İzmir’ e gelmişken görülmesi gereken yerlerden. Bir de Kızlarağası hanına uğramadan ve burada bir  sakızlı Türk kahvesi içmeden İzmir’ den ayrılmayınız deriz. 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com