İstanbul Hamburg Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Hamburg Tahmini Fiyatlar

İstanbul Hamburg Uçuşu

İstanbul Hamburg uçak bileti temin etmek için en güvenilir, en doğru ve en uygun fiyatlı adres www.ucuzauc.com Hamburg yolcularını bekliyor. THY uçak bileti başta olmak üzere, bir çok firmanın en ucuz uçak bileti fiyatları firmamızda siz değerli yolcularımızı beklemekte. Siz de en ucuz uçak bileti fiyatlarımız ile tanışmak ve en ekonomik fiyatlarla uçmanın keyfini yaşamak istiyorsanız www.ucuzauc.com mutlaka göz atmanız gereken adres. Kaliteden ödün vermeden çalışan firmamızın tek arzusu siz değerli misafirlerimizin memnuniyetidir. Uçak bileti almak hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

Hamburg, Almanya' nın ikinci büyük kenti. Avrupa Birliği bünyesindeki son derece önemli metropollerden. Almanya'nın en büyük limanına ev sahipliği Hamburg son derece önemli bir konumda bulunmakta. Elbe nehri kıyısında yer alan Hamburg ayrıca şehrin içerisinde de iki büyük göl bulundurmakta. Hamburg ayrıca Avrupa'nın en fazla köprüsüne sahip şehir olma özelliği de taşımakta. Hamburg, düz yolları, geniş, ferah caddeleri ve şehir arası noktaların kısa mesafeleri ile gezmesi oldukçakeyifli bir kent. Belediye binasının kulesi, limanı, liman müzesi, ünlü balık pazarı gibi sizi oldukça etkileyecek noktalara sahip olan bu şehir, Hamburg Müzesi ile de iftihar etmekte. Hamburg Tren Terminali de mutlaka görmeniz gereken duraklardan biri. Planten un Blomen ise çocuklu aileler için bulunmaz güzellikte bir yer. Planten un Blomen oldukça eğlenceli, huzur verici bir yerdir. Çok sayıda oyun alanları bulunduran bu yer, manzaraları açısından da oldukça etkileyicidir. Hamburg öylesine renkli ve dolu dolu bir şehirdir ki burada asla sıkılmaz, zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

Tarihi hakkında bir fikir edindik. Müzelerini, önemli ve en güzel noktalarını ziyaret ettik. Peki yeme içme hususunda bizi neler bekliyor? Mutfağı oldukça cömert, adeta bir lezzet cennettir. Bir liman kenti olan Hambur' ta elbette ilk olarak deniz ürünleri gelmektedir. Enva i çeşitteki lezzetler, deniz ürünleri ile hazırlanan leziz yemekler, defne yaprağı ve patatesin süslediği sunumlar ile Hamburg mutfağı sizi adeta büyüleyecektir. Kendine ait bir lezzet olan yılan balığı çorbasına Hamburg oldukça güveniyor. Siz de mutlaka denemelisiniz. Almanya' nın etkileyici şehirlerinden biri olan Hamburg mutfak hususunda da sizi yanıltmayacaktır. Siz de bu harikulade şehri ziyaret etmek için en ucuz uçak bileti fiyatları ile uçak bileti temin edebilirsiniz. 

Hamburg Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Efes Antik Kenti

12 Kasım 2019

Efes Antik Kenti

Efes Antik Kenti Efes, Türkiye’nin batısında yer alan Kuşadası’na çok yak...

Devamı
Bebekli Ailelere Tatil Önerileri

11 Kasım 2019

Bebekli Ailelere Tatil Önerileri

Bebekli olan aileleri tatile çıkma fikri ürkütebilir. Ancak merak edilecek ya da ...

Devamı
2020 Ramazan Bayramı Tatili Hangi Günler

08 Kasım 2019

2020 Ramazan Bayramı Tatili Hangi Günler

Ramazan ayı inanan Müslümanlar için kutsal değerli ve sevilen bir ay olmakla birl...

Devamı
Ucuzauc.com