Ankara New york Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Ankara - New Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Ankara New york Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Ankara
New 8.395KM
Uçuş Süresi 10 Saat 30 Dakika
Popüler Havayolları -
Son Satış 55 dakika önce

Ankara New york Uçuşu

newyorkAnkara New york uçak bileti arıyorsunuz. Ancak daha uygun fiyatlar ile uçak bileti temin edebilmenin bir yolu olsa diye düşünüyorsunuz. Çok ta haklısınız. Başka bir ülkeye gidiyor olmanın tatlı heyecanını yüksek fiyatlar gölgelemesin.ucuzauc.com ile siz de artık en ucuz uçak bileti fiyatları ile tanışabilir, THY uçak bileti başta olmak üzere, bir çok firmanın en uygun fiyatlı uçak biletlerini bulabilirsiniz. Uçak bileti almak hiç bu kadar kolay ve ucuz olmamıştı! Uçak bileti almak için en doğru adrestesiniz.

New york, gök yüzüne uzanan gökdelenlerin, hızlı yaşayan şehri. Dünyaca ünlü caddeleri ile benzersiz bir yer olan New york adeta bambaşka bir dünya. Çift numaralı sokakların doğuya, tek numaraları sokakların batıyaaktığı New york, yirmi dört saat toplu ulaşımın aktığı kentlerdendir. Caddeleri, sokakları, gökdelenleri ile gezmeye doyamayacağınız, geze geze bitiremeyeceğiniz fevkalade zengin, inanılmaz bir şehir. Central Park, Empire State building, Özgürlük anıtı ve müzeleri ile farklı bir deneyim ve tecrübe olacaktır New York.

New York' un ve Amerika' nın simgesi olan Özgürlük anıtı, 1886 yılında halka açılmış benzersiz bir yapıdır. Oldukça etkileyici bir yapı olan Özgürlük anıtı, üstelik size inanılmaz bir manzara sunmakta. Kalabalığın içinde bir soluk almak için de Central Park fevkalade bir nokta olacaktır. İçerisinde üç büyük göl bulunan bu park size huzur verecektir. Burada güneşlenebilir, kitap okuyabilir, çimlere uzanabilir, adeta gerçek anlamda dinlenebilirsiniz. New York' un ana damarı olan Time meydanı da kesinlikle görülmelidir. Kafeleri, restoranları, mağazaları ile insanların omuz omuza, bir arada olduğu enfes bir meydan. New York' un en pahallı ve en görkemli caddesi olarak nam salmış olan Beşinci cadde alış veriş dükkanları ile başınızı döndürecektir. Bir de Modern sanat müzesi, New York' taki ismi Momo ile gelen ziyaretçileri kendine hayran bırakmaktadır. Van Gogh, Picasso gibi dünyaca ünlü sanatçılarının eserleri burada sizleri beklemektedir. Bambaşka bir dünya olan New York' a gitmek sizin için inanılmaz bir tecrübe olacaktır. Siz de New York yolculuk planınızı yapmadan evvel en ucuz uçak bileti fiyatlarımız ile bizimle irtibat kurunuz. 

New Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Oman Air ile Bayram sonrası İndirimleri

20 Ağustos 2019

Oman Air ile Bayram sonrası İndirimleri

    Değerli Ucuzauc.com Misafirleri,     31 Ağustos 2019 tarihine kadar s...

Devamı
UIA ile İstanbul Kiev arası 139 USD 'den başlayan fiyatlarla

19 Ağustos 2019

UIA ile İstanbul Kiev arası 139 USD 'den başlayan fiyatlarla

      İstanbul - Kiev arası 139 USD 'den başlayan  fiyatlar ile şimdi u...

Devamı
Ukrayna Havayolları İzmir Çıkışlı Promosyonları

08 Ağustos 2019

Ukrayna Havayolları İzmir Çıkışlı Promosyonları

Ukrayna Havayolları İzmir Çıkışlı Promosyonları    Ukrayna Havayolları'nın ...

Devamı
Ucuzauc.com