• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Ankara New york Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Ankara New york Uçuşu

newyorkAnkara New york uçak bileti arıyorsunuz. Ancak daha uygun fiyatlar ile uçak bileti temin edebilmenin bir yolu olsa diye düşünüyorsunuz. Çok ta haklısınız. Başka bir ülkeye gidiyor olmanın tatlı heyecanını yüksek fiyatlar gölgelemesin.ucuzauc.com ile siz de artık en ucuz uçak bileti fiyatları ile tanışabilir, THY uçak bileti başta olmak üzere, bir çok firmanın en uygun fiyatlı uçak biletlerini bulabilirsiniz. Uçak bileti almak hiç bu kadar kolay ve ucuz olmamıştı! Uçak bileti almak için en doğru adrestesiniz.

New york, gök yüzüne uzanan gökdelenlerin, hızlı yaşayan şehri. Dünyaca ünlü caddeleri ile benzersiz bir yer olan New york adeta bambaşka bir dünya. Çift numaralı sokakların doğuya, tek numaraları sokakların batıyaaktığı New york, yirmi dört saat toplu ulaşımın aktığı kentlerdendir. Caddeleri, sokakları, gökdelenleri ile gezmeye doyamayacağınız, geze geze bitiremeyeceğiniz fevkalade zengin, inanılmaz bir şehir. Central Park, Empire State building, Özgürlük anıtı ve müzeleri ile farklı bir deneyim ve tecrübe olacaktır New York.

New York' un ve Amerika' nın simgesi olan Özgürlük anıtı, 1886 yılında halka açılmış benzersiz bir yapıdır. Oldukça etkileyici bir yapı olan Özgürlük anıtı, üstelik size inanılmaz bir manzara sunmakta. Kalabalığın içinde bir soluk almak için de Central Park fevkalade bir nokta olacaktır. İçerisinde üç büyük göl bulunan bu park size huzur verecektir. Burada güneşlenebilir, kitap okuyabilir, çimlere uzanabilir, adeta gerçek anlamda dinlenebilirsiniz. New York' un ana damarı olan Time meydanı da kesinlikle görülmelidir. Kafeleri, restoranları, mağazaları ile insanların omuz omuza, bir arada olduğu enfes bir meydan. New York' un en pahallı ve en görkemli caddesi olarak nam salmış olan Beşinci cadde alış veriş dükkanları ile başınızı döndürecektir. Bir de Modern sanat müzesi, New York' taki ismi Momo ile gelen ziyaretçileri kendine hayran bırakmaktadır. Van Gogh, Picasso gibi dünyaca ünlü sanatçılarının eserleri burada sizleri beklemektedir. Bambaşka bir dünya olan New York' a gitmek sizin için inanılmaz bir tecrübe olacaktır. Siz de New York yolculuk planınızı yapmadan evvel en ucuz uçak bileti fiyatlarımız ile bizimle irtibat kurunuz. 

Ankara New york Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Kiev

Arlanda - Boryspil Intl arası bilet satın alındı

Adana

Antalya - Sakirpasa arası bilet satın alındı

Ankara

Gazipasa - Esenboga arası bilet satın alındı

Erzurum

İstanbul - Erzurum arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com