İstanbul Astana Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Astana Tahmini Fiyatlar

İstanbul Astana Uçuşu

ASTANAİstanbul Astana uçak bileti arıyorsunuz. Astana sizi bekliyor ve siz uçuşunuz için bir Astana uçak bileti ihtiyacınız var. Ancak uygun fiyatlı bir uçak bileti nerden temin edebilirsiniz net bir fikriniz yok ise ve çok yüklü ücretler ödemek istemiyorsanız www.ucuzauc.com tam size göre bir adres. En ucuz uçak bileti fiyatları ile firmamız, THY uçak bileti başta olmak üzere, bir çok firmanın uçak bileti sizleri bekliyor.

Astana, Kazakistan' ın başkenti. Hızla gelişmiş ve oldukça farklı bir deneyim olabilecek bu kent konuk olan misafirlerini oldukça mutlu etmektedir. Gezilecek yerleri açısından da oldukça enteresan ve zengin olan bu kent mutlaka ziyaret edilmelidir. Örneğin Bayterek Anıtı, şehrin simgesi ve şehri kuş bakışı görebileceğiniz, oldukça rağbet gören bir anıt. Anıtta ayrıca sanat galerisi, akvaryum ve bir de restoran bulunmaktadır. Oldukça keyifli zaman geçirebileceğiniz bir yer. Kazakistan başkanlık müzesi de görülmeye değer bir yer.Kazakistan Cumhuriyeti Kültür merkezi müzesi de, beş katlı, fevkalade zengin, yüz kırk binden fazla ürünü sergileyen bir noktadır. Ayrıca merkez kütüphanesi de zamanınız kalırsa görmenizi tavsiye edeceğimiz bir yerdir.

Şehir, alış veriş konusunda ise pazarları ile oldukça ünlüdür. Alış veriş merkezlerinden daha çok pazarları rağbet görmektedir. Hediyelik olsun, kendiniz için olsun, aklınıza gelebilecek her şeyi bu pazarlarda bulabilirsiniz. Burası bir kez görenin bir daha kolay kolay unutamayacağı bir kent. Çarpıcı bir şehir manzarsına sahip Astana, sahilleri, dükkanları, kafeleri ile de oldukça dikkat çekicidir.

Bu şehir diğer gezilerinizden oldukça farklı ve enteresan bir gezi olacaktır. Size rüyada hissini çoğu kez yaşatacak bu kenti unutmanız kolay olmayacak. Renkli bir adres olan Astana, siz de bambaşka duygular uyandıracak. Şimdi tek yapmanız gereken bu şehri görecek olmanın heyecanını tam manası ile yaşamak. Firmamız ile irtibata geçerek en ucuz uçak bileti fiyatları ile siz de uçak bileti temin edebilir, Astana kapılarını bu kez kendiniz için açabilirsiniz.Fevkalade bir yolculuk sizleri bekliyor. Unutulmaz zamanlar yaşayacağınız kaçınılmaz. Sizlere şimdiden iyi uçuşlar dileriz.

Astana Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Anadolujet İle yurt içi ve yurt dışı bahar uçuş promosyon fırsatlarını ucuzauc.com ile yakalayın!

21 Mart 2019

Anadolujet İle yurt içi ve yurt dışı bahar uçuş promosyon fırsatlarını ucuzauc.com ile yakalayın!

  Değerli ucuzauc.com yolcuları,   Anadolujet ile Yurt İçi ve Yurt Dışı U&cced...

Devamı
Vietnam Hakkında Bilgiler ve Vietnam Festivalleri

20 Mart 2019

Vietnam Hakkında Bilgiler ve Vietnam Festivalleri

Vietnam birçok televizyon programına ve filmlere konu olmuş ve tarihin en büyük s...

Devamı
Türk Havayollaının IST çıkışlı Kuzey Afrika varışlı uçuş kampanyaları ucuzauc.com ile sınırlı koltuk fırsatlarını yakalayın

20 Mart 2019

Türk Havayollaının IST çıkışlı Kuzey Afrika varışlı uçuş kampanyaları ucuzauc.com ile sınırlı koltuk fırsatlarını yakalayın

      Değerli Ucuzauc.com Yolcuları,     IST çıkışlı Tü...

Devamı
Ucuzauc.com