İstanbul Astana Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

İstanbul Astana

 İstanbul - Astana 16 Oca 2019 1.159,30₺   İstanbul - Astana 15 Ara 2018 1.308,47₺   İstanbul - Astana 10 Ara 2018 1.395,58₺   İstanbul - Astana 15 Ara 2018 1.444,28₺   İstanbul - Astana 25 Nis 2019 1.452,54₺   İstanbul - Astana 25 Nis 2019 1.519,34₺   İstanbul - Astana 11 Ara 2018 1.704,14₺ 

ASTANAİstanbul Astana uçak bileti arıyorsunuz. Astana sizi bekliyor ve siz uçuşunuz için bir Astana uçak bileti ihtiyacınız var. Ancak uygun fiyatlı bir uçak bileti nerden temin edebilirsiniz net bir fikriniz yok ise ve çok yüklü ücretler ödemek istemiyorsanız www.ucuzauc.com tam size göre bir adres. En ucuz uçak bileti fiyatları ile firmamız, THY uçak bileti başta olmak üzere, bir çok firmanın uçak bileti sizleri bekliyor.

Astana, Kazakistan' ın başkenti. Hızla gelişmiş ve oldukça farklı bir deneyim olabilecek bu kent konuk olan misafirlerini oldukça mutlu etmektedir. Gezilecek yerleri açısından da oldukça enteresan ve zengin olan bu kent mutlaka ziyaret edilmelidir. Örneğin Bayterek Anıtı, şehrin simgesi ve şehri kuş bakışı görebileceğiniz, oldukça rağbet gören bir anıt. Anıtta ayrıca sanat galerisi, akvaryum ve bir de restoran bulunmaktadır. Oldukça keyifli zaman geçirebileceğiniz bir yer. Kazakistan başkanlık müzesi de görülmeye değer bir yer.Kazakistan Cumhuriyeti Kültür merkezi müzesi de, beş katlı, fevkalade zengin, yüz kırk binden fazla ürünü sergileyen bir noktadır. Ayrıca merkez kütüphanesi de zamanınız kalırsa görmenizi tavsiye edeceğimiz bir yerdir.

Şehir, alış veriş konusunda ise pazarları ile oldukça ünlüdür. Alış veriş merkezlerinden daha çok pazarları rağbet görmektedir. Hediyelik olsun, kendiniz için olsun, aklınıza gelebilecek her şeyi bu pazarlarda bulabilirsiniz. Burası bir kez görenin bir daha kolay kolay unutamayacağı bir kent. Çarpıcı bir şehir manzarsına sahip Astana, sahilleri, dükkanları, kafeleri ile de oldukça dikkat çekicidir.

Bu şehir diğer gezilerinizden oldukça farklı ve enteresan bir gezi olacaktır. Size rüyada hissini çoğu kez yaşatacak bu kenti unutmanız kolay olmayacak. Renkli bir adres olan Astana, siz de bambaşka duygular uyandıracak. Şimdi tek yapmanız gereken bu şehri görecek olmanın heyecanını tam manası ile yaşamak. Firmamız ile irtibata geçerek en ucuz uçak bileti fiyatları ile siz de uçak bileti temin edebilir, Astana kapılarını bu kez kendiniz için açabilirsiniz.Fevkalade bir yolculuk sizleri bekliyor. Unutulmaz zamanlar yaşayacağınız kaçınılmaz. Sizlere şimdiden iyi uçuşlar dileriz.

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com