İstanbul Bükreş Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

İstanbul Bükreş

 İstanbul - Bükreş 22 Nis 2019 714,07₺   İstanbul - Bükreş 29 Ara 2018 734,08₺   İstanbul - Bükreş 30 Haz 2019 823,98₺   İstanbul - Bükreş 30 Haz 2019 827,67₺   İstanbul - Bükreş 22 Nis 2019 884,61₺ 

İstanbul Bükreş uçak bileti arıyorsunuz. Ancak uçak biletlerinin çok pahallı olduğundan dert yanıyorsunuz. Keşke çok daha uygun bilete uçak bileti bulabilsem diyorsanız en doğru adrestesiniz. En ucuz uçak bileti fiyatları ile www.ucuzauc.com seyahatseverleri bekliyor. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın uçak bileti en uygun fiyatlarla sizler için adresimizde.  Siz de en ucuz fiyatlarla uçak bileti temin etmek istiyorsanız başka yerde aramayınız. Uçak bileti almak hiç bu kadar kolay ve uygun olmamıştı!

Bükreş, Tuna ırmağına bir kolunu vermiş, Romanya' nın başkenti, güzel şehir. Çok eski bir yerleşim yeri olduğundan değerli ve oldukça eski tarihi kalıntıları ile adından söz ettirmektedir. Parkları ve büyük meydanları ile de oldukça özel bir şehir Bükreş, din kardeşliğinin esas olarak yaşandığı bir şehir. Her dinden insanın kardeşlik içinde yaşadığı bu şehir, oldukça geniş bir alana kurulmuştur. Gezilecek turistlik yerler ise birbirine çok yakın yerlerdir. Şehir içi taksi ile ulaşım ise bizim paramızla yedi buçuk tl yi geçmemekte. Ulaşım bakımından da hiç bir zorluk yaşamayacağınız Bükreş' te, konaklama hususunda ise çok çeşitli alternatifleriniz var. Geneldeburadaki konaaklama yerleri dünyaca ünlü zincir otellerden oluşmakta.

Bükreş' te mutlaka görmenizi isteyeceğimiz yerlerden bazıları, Lipscani yani eski şehir. Gezilmeye değer, harikulade bir yer olan eski şehir oldukça etkileyici. Kiselef caddesi ve Herestrau parkı bölgesi de misafirler tarafından oldukça rağbet gören ve beğenilen bir mevki. Burada bulunan Romen köylü müzesi de buraya gelmişken kesinlikle görülmesi gereken bir noktadır. The Geology museum' da oldukça önemli bir müze olarak yine bu mevkide karşınıza çıkacaktır.

Bir doğu Avrupa ülkesi olan Romanya' nın göz bebeği olan Bükreş, genelde on altıncı yüz yıla ait tarihi kiliselere ev sahipliği yapmakta, bu yapıları ile misafirlerini kendine hayran bırakmaktadır. Siz de bu harikulade şehri ve güzelliklerini yakından görmek istiyor iseniz, en ucuz uçak bileti fiyatlarımız ile firmamız ile irtibata geçiniz. Böylelikle gönül rahatlığı ile Bükreş kapılarını harikulade bir seyahat için aralayınız.

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com