İstanbul Sofya Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

İstanbul Sofya

 İstanbul - Sofya 22 Eki 2018 525,24₺ 

İstanbul Sofya uçak bileti arıyorsunuz. Ancak keşke daha uygun fiyatlara uçak bileti bulabilsem  diyorsanız size hemen yardımcı olalım. www.ucuzauc.com en ucuz uçak bileti fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir. THY uçak bileti dahil, bir çok firmanın uçak biletleri en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.Böylelikle siz de Sofya' ya en uygun fiyatlarla uçabilir, uçak bileti alırken ekonomik fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Sofya, Bulgaristan' ın başkenti, ülkenin de en büyük ve popüler şehridir. Balkanların Paris' i olarak bilinen Sofya, mutlaka ziyaret edilmesi gereken, son derece özel bir kenttir. Kuzeyine Sıradağları alan bu şehir, İskır nehri uzantısında  yer almaktadır. Ayrıca popüler kayak dağı Vitoşa' nın da yamaçlarındadır. Görülmeye değer, kıymetli noktaları da oldukça fazladır. Bunlardan en önemlilerini sizlerle paylaşmak isteriz. Örneğin Alexander Nevski kilisesi Sofya' nın en çok rağbet gören noktasıdır. Dünyanın en temiz havalarından birini soluyacağınız Vitosha' da mutlaka uğranması gereken bir duraktır. Küçük ancak oldukça enteresan bir kilise olan Boyana kilisesi de gerçekten görülmeye değer. Muhteşem bir yer olan ve kesinlikle görülmesi gereken bir diğer nokta ise National Museum of Military History. Aziz Nikolas Rus kilisesi de oldukça çekici bir nokta. Görmenizde ve gezmenizde  fayda var diye düşünüyoruz. Aziz Nedelja kilisesi de hayranlığınızı kazanacak bir yapıya sahip. Bir de Vitosha Boulevard caddesi mutlak görülmeli. Bu caddenin iki ucunda sizi harikulade manzaralar beklemekte. Üstelik gezmesi de son derece keyifli bir cadde. Kültürel mirasları son derece zengin olan bu kent, konaklama yerleri ile de oldukça iddialı. Sofya, turistlik olduğu kadar doğa gezileri ile de rağbet gören bir şehir. Vahşi yaşam turları burada oldukça revaçta. Çocuklu aileler için hayvanat bahçesi de kesinlikle görülmeye değer. Buradaki hayvanat bahçesi oldukça farklı bir deneyim ve tecrübe olacaktır. Sofya, beklentilerinizin çok üstünde karşılayacaktır sizi. Siz de en kısa zamanda firmamız ile irtibata geçerek, en ucuz uçak bileti fiyatlarımızdan yararlanabilir, Sofya uçak bileti temin edebilirsiniz.Uçak bileti bizden alınır.

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com