Ankara Lyon Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Ankara Lyon Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Lyon Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Ankara Lyon Uçuşu

lyon uçak biletiAnkara Lyon uçak bileti almak istiyorsunuz ancak mevcut uçak biletleri size de pahallı geliyor ise ucuzauc.com yardımınıza yetişecektir. THY uçak bileti dahil olmak üzere, bir çok firmanın en ucuz uçak bileti fiyatları firmamızda sizleri beklemekte. Bizimle uçak bileti almak artık çok kolay. Ucuz uçak bileti ucuzauc.com’ un işi. Artık saatlerce, günlerce ucuz uçak bileti aramaya son! Ucuz uçak bileti için en doğru adresi biliyorsunuz. Size sadece bizimle irtibata geçmek ve güvenle adınıza uçak bileti temin etmek kalıyor.

Lyon, Fransa’ da bulunan dünya çapında bir finans ve turizm şehridir. Lyon, son derece seçkin ve elit bir kenttir. Tarihi zenginliği ile Lyon Fransa’ nın göz bebeğidir. Gezilecek son derece zengin ve renkli noktaları ile dikkat çeken Lyon, tarihi yapıları ve muhteşem atmosferi ile sizi hemen sarıp sarmalayacaktır. Lyon mutlaka görülmesi gereken eşsiz bir yerdir. Sinemanın doğduğu yer olarak ta zaman zaman adlandırılan Lyon, kültürel açıdan da benzersiz bir şehirdir. Her binası ince bir işçilik ile süslenmiş, muazzam yapılara ev sahipliği yapan bu şehir, şeflerin vatanı olarak ta ün salmıştır. Şeflerin vatanı demişken biraz da mutfağından bahsedelim arzu ederseniz. Burada etin her türlüsünü görebilirsiniz. Bir et cenneti gibidir mutfağı. Hemen her sokağında deniz ürünleri satılmaktadır. İstridyeler, jumbo karidesler, rosetteler aklınızı çelmek için köşe başlarında sizi karşılayacaktır. Bir de pastaneleri ile ünlüdür bu şehir. Karşı koyamayacağınız kokular sürekli burnunuza çalacaktır.

Lyon’ da harika manzarası ile Fourviere Hill sizleri bekliyor. Fevkalade çekici binası ile Hotel de Ville ‘ de oldukça beğeninizi kazanacak. Roma tiyatroları da, Roma kentinden kalma en mühim kalıntılar olarak bu şehri taçlandırmaktadır. Lyon şehrinin en eski kilisesi olan St. İrenee kilisesi de görülmeye değer, muazzam bir noktadır. Barok mimari yapısı ile hemen dikkat çeken St. Bruno kilisesi de atlanmamalı, mutlaka ziyaret edilmelidir. Zamanınız var ise Rönesans döneminden kalma Rue Merciere sokağına da uğranmalıdır. Muazzam bir şehir bekliyor sizi. Lyon tüm güzellikleri ile kapılarını bu kez sizin için açıyor. 

Lyon Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

16 Şubat 2019

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

Emirates Havayolları ile 349 USD'den başlayan fiyatlarla Dubai'ye uçma&nb...

Devamı
Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

16 Şubat 2019

Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

  Pegasus Bolbol ve Rocketmiles ile otel konaklamalarında puan kazanma fırsatını başlattı. ...

Devamı
Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Ucuzauc.com