İstanbul Balıkesir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Balıkesir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz İstanbul Balıkesir Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi İstanbul
Balıkesir 243KM
Uçuş Süresi 40 dakika
Popüler Havayolları pegasus
Son Satış 12 dakika önce

İstanbul Balıkesir Uçuşu

Kültürel yönden oldukça zenginliklerle dolu olan Türkiye de her ilde ayrı bir sanat eseri, geçmişe ait kalıntılar bulabilirsiniz. Ülkemizin gezmedik görmedik şehir bırakılmamalı. Ülkemizde keşfedilmemiş gün yüzüne çıkmamış o kadar çok eşsiz güzellikler var ki bunları bir an önce keşfetmeliyiz. Elinizin altında keşfedilmeyi bekleyen sitemize sizde bakmalısınız. Sizlerin uçuşunuza ülkemizi keşfinize yardımcı olacak sitemiz sizin için her şeyin en iyisini düşünmekte. Uygun fiyatıyla oldukça uygun uçuş imkanı veren sitemiz sayesinde dilediğiniz yere uçabilir ve ülkemizde gezilmedik yer bırakmayabilirsiniz. Kara yolu ya da demiryolu ile uzun zamanda gideceğiniz yola hava yolu aracılığıyla  kısa sürede ulaşabilirsiniz. İstanbul Balıkesir uçak bileti alarak kısa sürede Balıkesir’e ulaşabilirsiniz.

   Yaz mevsiminde turizm açısından büyük gelir elde eden Balıkesir deniz kenarında konaklama alanlarına büyük yer vermiştir. İstanbul’un yoğun temposuna kıyasla Balıkesir oldukça sakindir. İstanbul Balıkesir uçak bileti alarak sizde özlediğiniz sakinliğe kavuşabilirsiniz. Balıkesir deniz kenarında yer almasıyla yaz aylarında yerli yabancı pek çok turiste ev sahipliği yapmaktadır.

   Balıkesir’e özgü tatlardan biri de höşmerimdir. Özel peynirden yapılan höşmerim Balıkesir’e gidip mutlaka yenilmesi gereken lezzetlerdendir. İstanbul Balıkesir uçak bileti sayesinde höşmerim keyfi yapabilirsiniz. Kültürel özelliklerin yoğun olarak görüldüğü Balıkesir ülkemizin kültürü en zengin olan illerimizden biridir. Sizler de bu zengin kültüre sahip olan ilimizi İstanbul Balıkesir uçak bileti alarak en kısa zamanda görebilirsiniz.

   Balıkesir’in ekonomisinde bağcılık, balıkçılık ve zeytincilik oldukça önemlidir. Ülkemizin zeytin ihtiyacının yoğun kısmını Balıkesir karşılamaktadır. Balıkesir ülkemizin en gelişmiş ekonomisine sahip olan illerimizdendir. İl de tarım ve hayvancılık oldukça önemlidir. Tarımdan elde edilen gelir sanayiye oranla daha azdır. Türkiye’nin 12 tonluk kuşkonmaz üretiminin tamamı Balıkesir de gerçekleşmektedir. İstanbul Balıkesir uçak bileti ile bu gelişmiş şehrimizi görebilirsiniz.

   Bor mineralleri açısından da oldukça zengin olan Balıkesir de bor madeni işletme rezervleri bulunmaktadır. Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde ülkenin bor madenlerinin yoğun bir kısmı çıkarılmakta ve işlenmektedir. Bu sebeple Balıkesir göç alan illerimizdendir. İstanbul Balıkesir uçak bileti alarak sizde bu güzel ilimizi gezebilirsiniz.

Balıkesir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Kütahya Zafer Havalimanı

05 Ocak 2020

Kütahya Zafer Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/Kütahya Açılış Tarihi: 2012 Şehir Merkezine Uzaklık: 4...

Devamı
Konya Havalimanı

05 Ocak 2020

Konya Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/Konya Açılış Tarihi: 2000 Şehir Merkezine Uzaklık: 18 km U...

Devamı
Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı

05 Ocak 2020

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/Kocaeli Açılış Tarihi: 2011 Şehir Merkezine Uzaklığı: 15 km...

Devamı