• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz İstanbul Balıkesir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz İstanbul Balıkesir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

İstanbul Balıkesir Uçuşu

Kültürel yönden oldukça zenginliklerle dolu olan Türkiye de her ilde ayrı bir sanat eseri, geçmişe ait kalıntılar bulabilirsiniz. Ülkemizin gezmedik görmedik şehir bırakılmamalı. Ülkemizde keşfedilmemiş gün yüzüne çıkmamış o kadar çok eşsiz güzellikler var ki bunları bir an önce keşfetmeliyiz. Elinizin altında keşfedilmeyi bekleyen sitemize sizde bakmalısınız. Sizlerin uçuşunuza ülkemizi keşfinize yardımcı olacak sitemiz sizin için her şeyin en iyisini düşünmekte. Uygun fiyatıyla oldukça uygun uçuş imkanı veren sitemiz sayesinde dilediğiniz yere uçabilir ve ülkemizde gezilmedik yer bırakmayabilirsiniz. Kara yolu ya da demiryolu ile uzun zamanda gideceğiniz yola hava yolu aracılığıyla  kısa sürede ulaşabilirsiniz. İstanbul Balıkesir uçak bileti alarak kısa sürede Balıkesir’e ulaşabilirsiniz.

   Yaz mevsiminde turizm açısından büyük gelir elde eden Balıkesir deniz kenarında konaklama alanlarına büyük yer vermiştir. İstanbul’un yoğun temposuna kıyasla Balıkesir oldukça sakindir. İstanbul Balıkesir uçak bileti alarak sizde özlediğiniz sakinliğe kavuşabilirsiniz. Balıkesir deniz kenarında yer almasıyla yaz aylarında yerli yabancı pek çok turiste ev sahipliği yapmaktadır.

   Balıkesir’e özgü tatlardan biri de höşmerimdir. Özel peynirden yapılan höşmerim Balıkesir’e gidip mutlaka yenilmesi gereken lezzetlerdendir. İstanbul Balıkesir uçak bileti sayesinde höşmerim keyfi yapabilirsiniz. Kültürel özelliklerin yoğun olarak görüldüğü Balıkesir ülkemizin kültürü en zengin olan illerimizden biridir. Sizler de bu zengin kültüre sahip olan ilimizi İstanbul Balıkesir uçak bileti alarak en kısa zamanda görebilirsiniz.

   Balıkesir’in ekonomisinde bağcılık, balıkçılık ve zeytincilik oldukça önemlidir. Ülkemizin zeytin ihtiyacının yoğun kısmını Balıkesir karşılamaktadır. Balıkesir ülkemizin en gelişmiş ekonomisine sahip olan illerimizdendir. İl de tarım ve hayvancılık oldukça önemlidir. Tarımdan elde edilen gelir sanayiye oranla daha azdır. Türkiye’nin 12 tonluk kuşkonmaz üretiminin tamamı Balıkesir de gerçekleşmektedir. İstanbul Balıkesir uçak bileti ile bu gelişmiş şehrimizi görebilirsiniz.

   Bor mineralleri açısından da oldukça zengin olan Balıkesir de bor madeni işletme rezervleri bulunmaktadır. Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde ülkenin bor madenlerinin yoğun bir kısmı çıkarılmakta ve işlenmektedir. Bu sebeple Balıkesir göç alan illerimizdendir. İstanbul Balıkesir uçak bileti alarak sizde bu güzel ilimizi gezebilirsiniz.

İstanbul Balıkesir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Batman

İstanbul - Batman arası bilet satın alındı

Vilnius

St Petersburg - Vilnius Intl arası bilet satın alındı

Vilnius

St Petersburg - Vilnius Intl arası bilet satın alındı

Vilnius Intl - Barselona arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com