Manisa İstanbul Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Manisa İstanbul Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

İstanbul Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Manisa İstanbul Uçuşu

ISTANBULManisa İstanbul uçak bileti almak ve bu efsane şehire bir seyahatte bulunmak istiyorsunuz. Bu hususta en büyük yardımcınız www.ucuzauc.com olacaktır. En ucuz uçak bileti fiyatları ile uçmak ve kampanyalı uçak bileti fiyatlarından haberdar olmak için www.ucuzauc.com sizleri beklemektedir. Artık gönül rahatlığı ile en ekonomik fiyatlardan uçak bileti temin edebileceğiniz bir adres var.

İstanbul, dünyanın en çeşitlilik gösteren şehri şüphesiz.İçinde tüm zıtlıkları, muazzam bir uyum içerisinde harmanlamakta. Yüz yıllar boyunca  bölge değerinden asla kaybetmemiş, önemini her daim korumuştur.  Özellikle etnik ve dinsel çeşitlilik bu şehrin her zaman rengi ve ahengi olmuştur. Kültürel açıdan ve mimarisi ile de çeşitliliği elden bırakmayan bu şehrin bir de karşı konulamaz bir ihtişamı var şüphesiz. Bugün zaman zaman modernleşme uğruna yok edilen bu ihtişam özellikle sarayları ve tarihi camilerde çok daha somut hissedilmekte. İstanbul, her zaman renkli ve hareketli bir şehir olmuştur. Bugünde bu özllikleri ile var olan İstanbul, adeta yediyirmi dört yaşamaktadır.

İstanbul birbirinden kıymetli ve güzel nice semtleri ile vardır şüphesiz. Bu semtlerden en bilineni Galata’ dır. Özellikle Galata kulesi buşehri ziyaret eden yabancı misafirlerin fevkalade ilgisini çekmektedir. Galata’ da bulunan bir sokaktan bahsetmek istiyoruz sizlere. O da Serdar- ı Ekrem Sokağı. Hiç şüphesiz Galata’ nın en önemli sokaklarındandır. Sokak boyunca sağlı ve sollu sıralanan en az yüz elli yıllık eski binalar insanın aklını başından almaktadır. Sokağa girer girmez kendinizi İtalya’ da gibi hissedebilirsiniz ancak hiç şüphesiz bizim topraklarımız çok daha özel ve kıymetlidir. Bu sokakta bulunan tarihi binaların alt katları, birbirinden şık kafe ve restoranlar ile beklemektedir sizleri. Bu davetkar mekanlardan birini tercih etmeli ve Galata’ nın keyfini çıkarmalısınız. Neoklasik tarzın en güzel örneklerini bulabileceğiniz bu sokak fotoğraf meraklıları için de harikulade bir adres olacaktır. Galata’ ya gelmişken Galata Mevlihanesini de görmeden bu semtten ayrılmayınız. Şehir, muhteşem bir şehir. Bu şehirde her saniye altın değerinde. Harikulade ve oldukça zengin bir şehir sizleri bekliyor. İstanbul sizleri bekliyor.

İstanbul Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

04 Eylül 2019

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

  Aegeen Airlines ile inanılmaz fiyatlar ile sonbaharda seyahat edebilirsiniz .   Aeg...

Devamı
Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

22 Ağustos 2019

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

Devamı
Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

22 Ağustos 2019

Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

    Air Astana Havayolları'nın yeni bagaj fiyatları güncellemeleri  &nb...

Devamı
Ucuzauc.com