Manisa İstanbul Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Manisa - İstanbul Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Manisa İstanbul Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Manisa
İstanbul 298KM
Uçuş Süresi 22 dakika
Son Satış 26 dakika önce

Manisa İstanbul Uçuşu

ISTANBULManisa İstanbul uçak bileti almak ve bu efsane şehire bir seyahatte bulunmak istiyorsunuz. Bu hususta en büyük yardımcınız www.ucuzauc.com olacaktır. En ucuz uçak bileti fiyatları ile uçmak ve kampanyalı uçak bileti fiyatlarından haberdar olmak için www.ucuzauc.com sizleri beklemektedir. Artık gönül rahatlığı ile en ekonomik fiyatlardan uçak bileti temin edebileceğiniz bir adres var.

İstanbul, dünyanın en çeşitlilik gösteren şehri şüphesiz.İçinde tüm zıtlıkları, muazzam bir uyum içerisinde harmanlamakta. Yüz yıllar boyunca  bölge değerinden asla kaybetmemiş, önemini her daim korumuştur.  Özellikle etnik ve dinsel çeşitlilik bu şehrin her zaman rengi ve ahengi olmuştur. Kültürel açıdan ve mimarisi ile de çeşitliliği elden bırakmayan bu şehrin bir de karşı konulamaz bir ihtişamı var şüphesiz. Bugün zaman zaman modernleşme uğruna yok edilen bu ihtişam özellikle sarayları ve tarihi camilerde çok daha somut hissedilmekte. İstanbul, her zaman renkli ve hareketli bir şehir olmuştur. Bugünde bu özllikleri ile var olan İstanbul, adeta yediyirmi dört yaşamaktadır.

İstanbul birbirinden kıymetli ve güzel nice semtleri ile vardır şüphesiz. Bu semtlerden en bilineni Galata’ dır. Özellikle Galata kulesi buşehri ziyaret eden yabancı misafirlerin fevkalade ilgisini çekmektedir. Galata’ da bulunan bir sokaktan bahsetmek istiyoruz sizlere. O da Serdar- ı Ekrem Sokağı. Hiç şüphesiz Galata’ nın en önemli sokaklarındandır. Sokak boyunca sağlı ve sollu sıralanan en az yüz elli yıllık eski binalar insanın aklını başından almaktadır. Sokağa girer girmez kendinizi İtalya’ da gibi hissedebilirsiniz ancak hiç şüphesiz bizim topraklarımız çok daha özel ve kıymetlidir. Bu sokakta bulunan tarihi binaların alt katları, birbirinden şık kafe ve restoranlar ile beklemektedir sizleri. Bu davetkar mekanlardan birini tercih etmeli ve Galata’ nın keyfini çıkarmalısınız. Neoklasik tarzın en güzel örneklerini bulabileceğiniz bu sokak fotoğraf meraklıları için de harikulade bir adres olacaktır. Galata’ ya gelmişken Galata Mevlihanesini de görmeden bu semtten ayrılmayınız. Şehir, muhteşem bir şehir. Bu şehirde her saniye altın değerinde. Harikulade ve oldukça zengin bir şehir sizleri bekliyor. İstanbul sizleri bekliyor.

İstanbul Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Manisa İstanbul Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

09 May 2019

Onur Air ile Mayıs Fırsatlarını Kaçırmayın !

  Değerli Ucuzauc.com Misafirleri,   Onur Air ile ucuzauc.com üzerinden yapacağı...

Devamı
İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

11 April 2019

İstanbul’un Havalimanı Hakkında Pratik Bilgiler

Havacılık tarihinin dev projesi olan İstanbul Havalimanı özellikleri ile rekorları elinde tut...

Devamı
İstanbul’un Simgeleri

20 February 2019

İstanbul’un Simgeleri

İstanbul’unda simgeleri haline gelen birçok yapı bulunsa da bunlar arasında en dikkat &...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.