• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Manisa İstanbul Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz Manisa İstanbul Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Manisa İstanbul Uçuşu

ISTANBULManisa İstanbul uçak bileti almak ve bu efsane şehire bir seyahatte bulunmak istiyorsunuz. Bu hususta en büyük yardımcınız www.ucuzauc.com olacaktır. En ucuz uçak bileti fiyatları ile uçmak ve kampanyalı uçak bileti fiyatlarından haberdar olmak için www.ucuzauc.com sizleri beklemektedir. Artık gönül rahatlığı ile en ekonomik fiyatlardan uçak bileti temin edebileceğiniz bir adres var.

İstanbul, dünyanın en çeşitlilik gösteren şehri şüphesiz.İçinde tüm zıtlıkları, muazzam bir uyum içerisinde harmanlamakta. Yüz yıllar boyunca  bölge değerinden asla kaybetmemiş, önemini her daim korumuştur.  Özellikle etnik ve dinsel çeşitlilik bu şehrin her zaman rengi ve ahengi olmuştur. Kültürel açıdan ve mimarisi ile de çeşitliliği elden bırakmayan bu şehrin bir de karşı konulamaz bir ihtişamı var şüphesiz. Bugün zaman zaman modernleşme uğruna yok edilen bu ihtişam özellikle sarayları ve tarihi camilerde çok daha somut hissedilmekte. İstanbul, her zaman renkli ve hareketli bir şehir olmuştur. Bugünde bu özllikleri ile var olan İstanbul, adeta yediyirmi dört yaşamaktadır.

İstanbul birbirinden kıymetli ve güzel nice semtleri ile vardır şüphesiz. Bu semtlerden en bilineni Galata’ dır. Özellikle Galata kulesi buşehri ziyaret eden yabancı misafirlerin fevkalade ilgisini çekmektedir. Galata’ da bulunan bir sokaktan bahsetmek istiyoruz sizlere. O da Serdar- ı Ekrem Sokağı. Hiç şüphesiz Galata’ nın en önemli sokaklarındandır. Sokak boyunca sağlı ve sollu sıralanan en az yüz elli yıllık eski binalar insanın aklını başından almaktadır. Sokağa girer girmez kendinizi İtalya’ da gibi hissedebilirsiniz ancak hiç şüphesiz bizim topraklarımız çok daha özel ve kıymetlidir. Bu sokakta bulunan tarihi binaların alt katları, birbirinden şık kafe ve restoranlar ile beklemektedir sizleri. Bu davetkar mekanlardan birini tercih etmeli ve Galata’ nın keyfini çıkarmalısınız. Neoklasik tarzın en güzel örneklerini bulabileceğiniz bu sokak fotoğraf meraklıları için de harikulade bir adres olacaktır. Galata’ ya gelmişken Galata Mevlihanesini de görmeden bu semtten ayrılmayınız. Şehir, muhteşem bir şehir. Bu şehirde her saniye altın değerinde. Harikulade ve oldukça zengin bir şehir sizleri bekliyor. İstanbul sizleri bekliyor.

Manisa İstanbul Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Ankara

Ferit Melen - Esenboga arası bilet satın alındı

Antalya

Oguzeli - Antalya arası bilet satın alındı

Kayseri

Adnan Menderes - Erkilet arası bilet satın alındı

Diyarbakir - İstanbul arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com