Kırklareli İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Kırklareli İzmir Uçuşu

IZMIRKırklareli İzmir uçak bileti temin etmek istiyorsunuz. Ancak daha makul fiyatlarda uçak bileti bulabileceğim bir adres var mıdır diye düşünüyor ve soruyor iseniz evet artık var! www.ucuzauc.com THY uçak bileti dahil, bir çok firmanın en avantajlı uçak bileti fiyatları ile sizlere hizmet vermekte.

İzmir, ismini bir amazon kraliçesinden alan, Ege bölgesinin zarif hanımefendisi. Evvela körfezi çekecektir sizi kendisine. Dillere destan körfezi özellikle geceleri insanı adeta büyülemekte. Tarihi sokakları sizi güzellikleri ile aklınızı başınızdan alacak, Kıbrıs Şehitler Caddesi  sizi kendine has atmosferi ile sizi sıkıntılarınızdan arındıracak. Akabinin de Cumhuriyet Meydanın da ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’ in heybetli heykeli selamlayacak sizi. Bu harikulade şehirde görülecek nice yerler bekliyor sizi. Hem şehir merkezi, hem de çevresi dopdolu bir yer İzmir. Yazın turizm ile çok daha canlanan İzmir, Foça, Çeşme, Urla ve Selçuk ile fevkalade rağbet görmektedir. Örneğin Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı, huzur arayan tatilcilerin göz bebeği. Son yıllarda çok daha fazla tercih edilen Alaçatı, rüzgar sörfü ve sevimli Alaçatı evleri ile dikkat çekiyor. Alaçatı, muazzam doğası ve size sunacağı muhteşem manzaraları ile son derece özel bir mevki. Milyonlarca yerli ve yabancı misafirlerin adeta akın ettiği Çeşme’ de ki Pırlanta Plajı gelenleri kendine hayran bırakmakta. Nice birbirinden güzel, eğlencenin doruğa ulaştığı plajları ile baş döndüren Çeşme’ de sakinliği severler için  halk plajları da bulunmakta. Bir de meşhur Havra sokağını görmenizi tavsiye ederiz. Alış verişin ve tarihin iç içe geçtiği bu sokak fotoğraf meraklıları içinde fevkalade bir zemindir.

Bir duraktan daha bahsetmek istiyoruz sizlere. Özellikle çocuklu bir aile iseniz, çocukların da fevkalade ilgisini çekecek olan Space Camp Turkey mutlaka görülmeli. Uzay yolculuğuna hazır iseniz, oldukça eğlenceli bir durak sizleri bekliyor. Eğlenceli olduğu kadar eğitici de bir yer olan Space Camp Turkey, çocuklarınız için unutulmaz bir anı olacak. Yediden yetmişe herkesin oldukça keyif alacağı bir şehir İzmir. Bu harikulade şehri bırakmak, bu şehirden ayrılmak size de zor gelecek.

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Kültür Hazineleriyle Erzurum

14 Şubat 2019

Kültür Hazineleriyle Erzurum

Bembeyaz karları, yüksek dağları, tarihi yapıları, kış sporları, doğal güzellikleri ve e...

Devamı
Dünya’nın Terasları

13 Şubat 2019

Dünya’nın Terasları

Dünya üzerinde yüzlerce muhteşem manzaralara sahip teraslar olsa da sizler içi...

Devamı
Ucuzauc.com