Kocaeli İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Kocaeli - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Kocaeli İzmir Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

İzmir Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Kocaeli
İzmir 356KM
Uçuş Süresi 1 Saat 10 Dakika
Son Satış 24 dakika önce

Kocaeli İzmir Uçuşu

IZMIRKocaeli İzmir uçak bileti almak ve İzmir’ i ziyaret etmek isterseniz www.ucuzauc.com ile en avantajlı uçak bileti fiyatları ile tanışarak, en ucuz fiyatlarla İzmir’ e keyifle uçabilirsiniz. THY uçak bileti dahil bir çok firmanın en ekonomik fiyatlarda uçak biletini firmamızda bulabilir, siz de www.ucuzauc.com ailesine katılabilirsiniz. Binlerce seyahat severin ikinci adresi olan fşrmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için titizlikle çalışmaktadır.

İzmir, Ege’ nin en güzel kentlerinden biri. Müthiş bir tarihe sahip olan bu kent, tarihi emanetleri ile de hayranlık uyandırmakta. Sakız kokusunun hakim olduğu Ege kültürü ile yoğrulmuş olan bu kent, farklı dinlerin kardeşliği ile de tüm dünyaya medeniyet dersi vermektedir. Burası aydın ve mutlu insanların şehri olarak bilinir. İzmir’ in en önemli özelliklerden biri, İzmir’ in çevresinin de fevkalade zengin oluşu. Foça, Bergama ve Alaçatı en bilinen noktalardır. Buralara ulaşım da son derece kolaydır. İzmir’ i diğer şehirlerden ayıran en büyük özelliği, zenginliğinin çevresine de taşmış olmasıdır. Ödemiş ve Tire’ de ziyaret edilmeli, bu fevkalade kasabalarla tanışılmalıdır. Bir de elbette Çeşme. Çeşme’ nin son yıllarda artan popülaritesi buranın kalabalık bir hal almasına neden olmuştur. Ancak yine de görülmeli. Sakinlikten yana iseniz diğer duraklar sizin için daha uygun olabilir elbette ama hiç olmazsa Pırlanta plajında mutlaka kendinizi serin sulara bırakmalısınız.

İzmir’ den Karşıyaka’ya doğru ilerlerken karşınıza Tepekule adında b,r mevki çıkacaktır. Burası Antik İzmir olarak ta geçer. Bir de merkezde Agora adlı bir tarihi mekan bulunmakta. Bu iki nokta fevkalade önemli noktalar olup, görülmesinde oldukça yarar verir. Özellikle Agora, Roma dönemine dayanan ve kazıları bugün bile devam eden tek kelime ile efsane bir nokta. Bugün bile olağan üstü arkeolojik buluntular veren bu yer mutlaka görülmeli. Zamanda yolculuğa çıkacağınız bu yerlerden sonra bir de Kemeraltı’ nda bulunan Havra Sokağını görmenizi hararetle tavsiye ederiz. Eğer zamanınız kalır ise bir de arkeoloji müzesini görmenizde yarar var. Dolu dolu koca bir şehir şimdi sizi bekliyor. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

04 Eylül 2019

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

  Aegeen Airlines ile inanılmaz fiyatlar ile sonbaharda seyahat edebilirsiniz .   Aeg...

Devamı
Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

22 Ağustos 2019

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

Devamı
Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

22 Ağustos 2019

Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

    Air Astana Havayolları'nın yeni bagaj fiyatları güncellemeleri  &nb...

Devamı
Ucuzauc.com