Manisa İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Manisa - İzmir Tahmini Fiyatlar

Manisa İzmir Uçuşu

Manisa İzmir uçak bileti alarak İzmir’ e bir uçuş gerçekleştirecek iseniz evvela firmamız ile tanışmanızı ve fevkalade avantajlı fiyatlarla uçak bileti temin etmenizi tavsiye ederiz. THY uçak bileti dahil bir çok firmanın en avantajlı  biletleri www.ucuzauc.com  da!

İzmir, ayak bastığınız anda sizi heyecanladıracak, zenginlikleri baş döndüren, tarihsel bir kenttir. Tüm güzellikleri aşikar, Ege’ nin en huzurlu kenti. Binlerce yıllık geçmişin şehri olan İzmir, tarihin hediyesi muhteşem Efes Antik kenti  ile de tüm dünyaya adeta meydan okumaktadır. Buram buram tarihi içine çekeceğiniz İzmir’ de Türkiye’ nin en güzel üzüm bağlarını da göreceksiniz. Civar köylerde de oldukça keyifli zamanlar geçireceğinizi unutmayınız. Deniz, sahil, kum ve güneş sevenlerin, daima genç kalanların adresi Çeşme ve Çeşme’ nin beach clupları, Aya Yorgi, huzur dolu Çiftlikköy ve son yıllarda adını çokça duyduğumuz Alaçatı sadece bir kaçı. Bir de Denizköy’ ü görmenizi tavsiye edebiliriz. Bu güzel köye merkezden devamlı olarak dolmuşlar kalkıyor.  Bu harikulade sahil köyünde mavinin en güzel tonunda, pırıl pırıl bir deniz, uçsuz bucaksız altın renginde tertemiz plajlar ve Ege’ye has lezzetli tatlar sizleri bekliyor. Bir de Denizköy’ den baktığınızda bir çok adalar size muazzam manzaralar sunmakta.

Yel değirmenleri, geniş caddeleri, patika patika, sevimli ve dar sokakları, cana yakın insanları ile zaman zaman kendinizi bir Avrupa şehrinde hissedeceğiniz İzmir’ de, eğlenceyi, dinlenceyi, huzuru bir arada bulabileceksiniz. İnsana yaşama sevinci aşılayan bu kent, her zevkten ve seyahatlerinde her talepten misafirlerini memnun kılan ender kentlerdendir. Şehir, şehir  merkezi, çevre köyleri, antik kentleri, konaklama yerleri ile ülkemizin önemli ve örnek olabilecek nitelikte bir turizm kentidir. En ekonomik fiyatlarla uçak bileti alabileceğiniz adresi de bulduğunuza göre daha fazla beklemeyiniz. Ege’ nin ortasında bir inci misali sizi bekleyen bu harikulade şehir sizlere sadece bir tık uzaklıkta. İzmir, tüm zenginlikleri ve güzellikleri ile sizi bekliyor. Haydi, bu keyifli seyahati daha fazla ertelemeyin. Ziyaretiniz ister iş amaçlı, ister gezi amaçlı olsun, İzmir’ i yaşamak için kendinize mutlaka zaman ayırın. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

15 Kasım 2019

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler

İstanbul’da Sabah Kahvaltısı Yapılabilecek Yerler İstanbul’da sabah kahvaltısı yapıla...

Devamı
Efes Antik Kenti

12 Kasım 2019

Efes Antik Kenti

Efes Antik Kenti Efes, Türkiye’nin batısında yer alan Kuşadası’na çok yak...

Devamı
Bebekli Ailelere Tatil Önerileri

11 Kasım 2019

Bebekli Ailelere Tatil Önerileri

Bebekli olan aileleri tatile çıkma fikri ürkütebilir. Ancak merak edilecek ya da ...

Devamı