Muş İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Muş - İzmir Tahmini Fiyatlar

Muş İzmir Uçuşu

Muş İzmir uçak bileti alarak rotanızı Ege’ ye çevirmek istiyorsunuz. Ancak makul ve avantajlı fiyatlarla en uygun fiyatlı uçak bileti nereden temin ederim diye soruyor iseniz, işte net ve tek cevabı www.ucuzauc.com. En ucuz uçak bileti fiyatları ile hizmet veren firmamız siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti ile titizlikle çalışmaktadır. THY uçak bileti başta olmak üzere, bir çok firmanın en ekonomik ve en avantajlı uçak biletlerine bu adres ile ulaşabilir, cebinizi yakmadan da uçak seyahati yapabilirsiniz.

İzmir, olağan üstü bir tarihe sahip, Ege’ nin göz bebeği. İzmir demek Ege demek. Ege demek ise elbette Efes. Muhteşem bir tarihe sahip bu kent, bugün sizleri bu tarihin emanetleri ile karşılamaktadır. Efes’ te tüm dünyanın gözünün İzmir’ e çevrilmesine vesile olan, hayranlık duymak kelimesinin yanında sönük kaldığı, muazzam bir yerdir. Yedi bin yıl evvel bu topraklarda yaşayan zatların bizlere bıraktığı, paha biçilemez değerdeki bu antik kentten bahsedelim mi biraz?

Efes, o dönem dünyanın başkenti. Roma imparatorluğunun çatısı Efes. Roma İmparatorluğunda da Efes baş şehir imiş. Bugün her ne kadar iki sütun olarak karşınıza çıksa da belediye sarayı karşılayacak sizi. Gezdikçe büyüsüne daha çok kapılacağınız bu antik kentte yukarı şehir ve aşağı şehir olmak üzere iki bölüm çıkacak karşınıza. O dönem zaman zaman gözlerinizde canlanacak. Tarih sanki gözlerinizde yeniden oynayacak. O döneme ait insanlar burada nasıl yaşamış, nerelerde dolaşmış, nasıl giyinirlermiş soruları aklınıza gelecek ve Efes’i gezerken bu sorular daha da heyecanlanmanızı sağlayacaktır. Yüzyıllardır olduğu gibi bugün de Efes’ te kazılar devam etmekte. Bu da İzmir için oldukça heyecan verici bir durum şüphesiz.

İzmir her daim tarihi ile ön plana çıkan bir şehir olmuştur. Efes dönemi kadar uzak tarihe gitmenize gerek yok. Türkiye Cumhuriyeti’ nin kurulması zamanında da fevkalade rol almış olan bu kent, her daim vakur ve her daim eşsiz bir şehir olmuştur. Şimdi bu efsane şehir, doğal güzellikleri, tatil yöreleri, muazzam tarihi ve tarihi taşınmazları ve elbette leziz mutfağı ile sizleri beklemekte.

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Emirates havayolları'ndan 65 farklı noktaya Uçuş ile ucuza uçun!

15 Nisan 2019

Emirates havayolları'ndan 65 farklı noktaya Uçuş ile ucuza uçun!

  ...

Devamı
Game Of Thrones’un Final Sezonu Nerelerde Çekildi?

13 Nisan 2019

Game Of Thrones’un Final Sezonu Nerelerde Çekildi?

Kaynak : https://www.hbo.com/game-of-thrones Game of Thrones, dünyada en çok izl...

Devamı
Oman Air ile  İstanbul Havalimanı'ndan farklı noktalara yaz kampanyası !

11 Nisan 2019

Oman Air ile İstanbul Havalimanı'ndan farklı noktalara yaz kampanyası !

  Değerli Ucuzauc.com Misafirleri,   İstanbul Çıkışlı vergi dahil çok &...

Devamı
Ucuzauc.com