Ordu İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Ordu - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Ordu İzmir Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Ordu
İzmir 976KM
Uçuş Süresi 1 saat 50 dakika
Son Satış 44 dakika önce

Ordu İzmir Uçuşu

Ordu İzmir uçak bileti almak ve Ege’ ye bir seyahatte bulunmak istiyorsanız, seyahat planlarınızı yapmadan evvel en ekonomik uçak bileti fiyatları için www.ucuzauc.com adresine mutlaka göz atmalı, en avantajlı fiyatlarımız ile tanışmalısınız. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en uygun fiyatlı uçak biletleri bu adreste sizleri bekliyor!

İzmir, kültür ve sanat aşılayan, sizlere heyecan verici bir deneyim sunacak fevkalade bir Ege şehridir. On altıncı yüzyıla kadar durağan bir gidişat gösteren İzmir, On altıncı yüzyıldan itibaren müthiş bir tırmanışa geçmiştir. Kent içerisinde farklı etnik grupların kardeşçe yaşaması, şehrin aydın ve çağdaş yapısının en büyük kanıtıdır. On dokuzuncu yüzyıldan sonra tüm etnik grupların adeta tek vücut olduğu görülmüştür. Burada insan ilişkileri, komşuculuk ve kardeşlik oldukça önemlidir. Bu harika şehirde gezilecek ve görülecek yerlerde fevkalade zenginlik göstermektedir. Biz size bu kez İzmir’ in harikulade mevki Tire’ den bahsetmek istiyoruz.

Tire, Evliya Çelebi’ nin seyahatnamesinde bereketli topraklar diyerek tanıttığı, cıvıl cıvıl bir yerdir. Tire insanları birbiri ile kaynaşmış, komşuluklarına ve dostluklarına çok değer veren, yozlaşmamış ve birbirine sıkı sıkıya bağlı insanlardır. Onların bu güzel yürekleri konuk severliklerine de yansımaktadır. Burada kendinizi evinizde gibi rahat hissedeceksiniz. Burada eskiden şehirlerde de rastladığımız kolonyacılar ve parfümcüler de bulunmakta. Minik dükkanlarda şişelere doldurulan çeşit çeşit kolonyaların baş döndüren kokularına denk gelirseniz mutlaka ve mutlaka hem kendinize hem sevdiklerinize almalısınız. Zeytin ağaçları ile çevrili bu güzel ilçeye geldiğinizde hasat zamanına denk gelir de toplanışını görür iseniz mutlaka siz de katılmalısınız. Ege demek zeytin demek. İzmir seyahatinizde kiraz da karşınıza en az zeytin kadar çıkacaktır. Farklı bir seyahat yaşamak, kendişnizi bulmak ve biraz kafa dinlemek için İzmir ve İzmir’ in çevre köyleri muazzam noktalardır. Tire, geleneksel değerleri ve doğal güzellikleri ile başınızı döndürecektir. Burası kesinlikle görülmesi gereken fevkalade güzellikte bir yerdir. Kapanan ver özlenen devirleri burada yeniden yakalayabilir, zaman zaman unuttuğumuz duyguları  burada tekrar yaşayabilirsiniz. Burası İzmir, burası yaşanılası şehir. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Ordu İzmir Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Manisa Gezi Rehberi

20 April 2020

Manisa Gezi Rehberi

Manisa Gezi Rehberi Manisa Ege Bölgesinde yer alan 1,5 milyon kişilik nüfusuyla ül...

Devamı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı

05 January 2020

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/İzmir Açılış Tarihi: 17 Kasım 1987 Şehir Merkezine Uzaklık:...

Devamı
İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

08 July 2019

İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

  Sevgili Ucuza Uç Misafirleri,     Ukrayna Havayolları ile İzmir'de...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.