Ordu İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Ordu İzmir Uçuşu

Ordu İzmir uçak bileti almak ve Ege’ ye bir seyahatte bulunmak istiyorsanız, seyahat planlarınızı yapmadan evvel en ekonomik uçak bileti fiyatları için www.ucuzauc.com adresine mutlaka göz atmalı, en avantajlı fiyatlarımız ile tanışmalısınız. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en uygun fiyatlı uçak biletleri bu adreste sizleri bekliyor!

İzmir, kültür ve sanat aşılayan, sizlere heyecan verici bir deneyim sunacak fevkalade bir Ege şehridir. On altıncı yüzyıla kadar durağan bir gidişat gösteren İzmir, On altıncı yüzyıldan itibaren müthiş bir tırmanışa geçmiştir. Kent içerisinde farklı etnik grupların kardeşçe yaşaması, şehrin aydın ve çağdaş yapısının en büyük kanıtıdır. On dokuzuncu yüzyıldan sonra tüm etnik grupların adeta tek vücut olduğu görülmüştür. Burada insan ilişkileri, komşuculuk ve kardeşlik oldukça önemlidir. Bu harika şehirde gezilecek ve görülecek yerlerde fevkalade zenginlik göstermektedir. Biz size bu kez İzmir’ in harikulade mevki Tire’ den bahsetmek istiyoruz.

Tire, Evliya Çelebi’ nin seyahatnamesinde bereketli topraklar diyerek tanıttığı, cıvıl cıvıl bir yerdir. Tire insanları birbiri ile kaynaşmış, komşuluklarına ve dostluklarına çok değer veren, yozlaşmamış ve birbirine sıkı sıkıya bağlı insanlardır. Onların bu güzel yürekleri konuk severliklerine de yansımaktadır. Burada kendinizi evinizde gibi rahat hissedeceksiniz. Burada eskiden şehirlerde de rastladığımız kolonyacılar ve parfümcüler de bulunmakta. Minik dükkanlarda şişelere doldurulan çeşit çeşit kolonyaların baş döndüren kokularına denk gelirseniz mutlaka ve mutlaka hem kendinize hem sevdiklerinize almalısınız. Zeytin ağaçları ile çevrili bu güzel ilçeye geldiğinizde hasat zamanına denk gelir de toplanışını görür iseniz mutlaka siz de katılmalısınız. Ege demek zeytin demek. İzmir seyahatinizde kiraz da karşınıza en az zeytin kadar çıkacaktır. Farklı bir seyahat yaşamak, kendişnizi bulmak ve biraz kafa dinlemek için İzmir ve İzmir’ in çevre köyleri muazzam noktalardır. Tire, geleneksel değerleri ve doğal güzellikleri ile başınızı döndürecektir. Burası kesinlikle görülmesi gereken fevkalade güzellikte bir yerdir. Kapanan ver özlenen devirleri burada yeniden yakalayabilir, zaman zaman unuttuğumuz duyguları  burada tekrar yaşayabilirsiniz. Burası İzmir, burası yaşanılası şehir. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

16 Şubat 2019

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

Emirates Havayolları ile 349 USD'den başlayan fiyatlarla Dubai'ye uçma&nb...

Devamı
Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

16 Şubat 2019

Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

  Pegasus Bolbol ve Rocketmiles ile otel konaklamalarında puan kazanma fırsatını başlattı. ...

Devamı
Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Ucuzauc.com