• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Sakarya İzmir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz Sakarya İzmir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Sakarya İzmir Uçuşu

Sakarya İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz ancak piyasaya göre daha makul fiyatlarda uçak bileti temin etmek istiyor iseniz www.ucuzauc.com ile mutlaka tanışmalısınız. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmamın en avantajlı fiyatlarını firmamızda bulabilir, çok daha ekonomik fiyatlar ile seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir, on yedinci yüzyıldan bu yana muazzam bir atak gerçekleştirmiş, tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu, fevkalade bir metropol, liman kenti ve turizm şehridir. Ege bölgesinin zarif hanımefendisi olan bu şehir yıl içerisinde milyonlarca yerli ve yabancı misafirini ağırlamaktadır. Medeniyetlerin göbeği olan İzmir, diğer kentlerden her daim farklıdır. Peki bu güzel şehirde neler yapılabilir?

Evvela koca bir kazan önünde toplanmış insanlar görür iseniz mutlakla o insanların arasına karışınız. Çünkü emin olunuz o kazanda meşhur lezzetli mi lezzetli İzmir lokması vardır. Başka lokmalara benzemez İzmir lokması. Ilık ve enfes tadı adeta ağzınızda dağılır. Bir de ekler tatlısı vardır ki tadına doyum olmaz.Kordon’ da gezmesi de oldukça zevklidir. Kordon’un çevresi, ışıl ışıl ve elit atmosferi sizi bir anda sarıverir. Özellikle sahil kısmındaki çimenlere uzanan gençler sizleri kendinizi bir Avrupa kentinde gibi hissetmenizi sağlar. Bir de midye dolma yemeden İzmir’ den ayrılır iseniz büyük hata yapmış olursunuz. İzmir’ de tezgah kapatmak diye bir deyim vardır. Eğer kalabalık iseniz siz de tezgah kapatabilir, doyasıya midye dolma yiyebilirsiniz. Bir de Doria Morena’ dan geçerek meşhur tarihi Asansör’ e çıkabilir, İzmir’i  bir de tepeden izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Zeytinyağının baş tacı olduğu İzmir sofralarını da unutmamak lazım. Hayatınızın en lezzetli otlarını, mezelerini ve salatalarını burada tadabilir, deniz ürünlerinin hasını bu şehirde yiyebilirsiniz. Yatlarla çevrelenmiş bu şehir, hurma ağaçları süslenmiş, mis gibi sakız ve yasemin kokan sokakları ile görür görmez kalbinizi çalacaktır. Gümüş ve antika konusunda fevkalade iddialı bir yer olan Kızlar ağasında da bir kahve içmeyi ihmal etmeyiniz. Buranın Türk kahvesi muhteşem. Oldukça keyifli bir kent olan İzmir, şimdi tüm güzellikleri ile kapılarını sizin açıyor. 

Sakarya İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Malatya

Adnan Menderes - Erhac arası bilet satın alındı

Antalya

Ferit Melen - Antalya arası bilet satın alındı

İzmir

Erhac - Adnan Menderes arası bilet satın alındı

Malatya

Adnan Menderes - Erhac arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com