Siirt İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Siirt - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Siirt İzmir Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

İzmir Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Siirt
İzmir 1.304KM
Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Son Satış 23 dakika önce

Siirt İzmir Uçuşu

Siirt İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Ancak uçak biletine çok yüksek meblağlar ödemekten çekiniyor iseniz en ucuz uçak bileti fiyatlarına ulaşabileceğiniz www.ucuzauc.com ile mutlaka tanışmalısınız. THY uçak bileti dahil bir çok firmanın en avantajlı fiyatları sizleri www.ucuzauc.com da bekliyor.

Ege’ nin göz bebei İzmir, ülkemizin de fevkalade önemli bir şehridir. Jeolojik ve coğrafi açıdan önemli olduğu kadar tarihi emanetleri ile de bizi dünyada muazzam bir biçimde temsil etmektedir. Tüm dünyanın hayran kaldığı tarihi emanetlere ve antik kentlere ev sahipliği yapan bu kent, yıl içerisinde milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.

İzmir dendiğinde nice güzellikler gelir akıllara. Üzüm bağları, şarapları, Şirince’ si, Alaçatı’ sı, antik kentleri, camileri ve daha niceleri. Biz sizlere bu sefer Foça’ dan bahsetmek istiyoruz. İzmir ziyaretlerinde hemen hemen herkesin ziyaret ettiği eşsiz yer Foça’ dan. İzmir’ in kuzeyinde bulunan bir sahil yeri olan Foça, eski dokusunu koruyabilmiş ender mevkilerden. M.Ö 11. Yüz yılda kurulduğu düşünülen bu yer, nice beyliklerin yönetimine geçmiş, 1455 te ise Fatih Sultan Mehmet tarafından Osmanlı topraklarına dahil edilmiştir. Zengin bir tarihe sahip bu eşsiz yerde bugün bile arkeoloji çalışmaları durmaksızın ve özenle devam etmekte. Modern dünyanın yanı başında sevimli bir tatil kasabasıdır Foça. Masalsı bu diyar, İzmir’ e aşağı yukarı yetmiş kilometre uzaklıktadır. Kıyıya sahip çıkan balıkçı tekneleri Foça’ nın güzelliğine güzellik katmaktadır. Ziyaret edenlerin oldukça zor bırakabildikleri bu sevimli yere sizler de tek kelime ile bayılacaksınız. Foça deniz ile kurduğu binlerce yıllık hukuku size en iyi biçimde anlatabilmek için sizi tekne turlarına davet edecektir. Mutlaka kabul etmeli, hatta Siren kayalıklarını mutlaka görmelisiniz. Üstelik sizi Foça mağaralarında Akdeniz fokları selamlayacak sizi. Bu sevimli fokları canlı kanlı görmek sizlerinde yüreğini ısıtacaktır. Keyifli bir tekne yolculuğundan sonra kendinizi ılık rüzgarlara bırakıp, tüm yorgunluklarınızı atabilirsiniz. Yemyeşil doğası ve mavi bayraklı denizi ile Foça, merak uyandıran tarihi ve tarihi emanetleri ile kesinlikle görülmeye değer bir yer. İzmir ziyaretinizde mutlaka Foça’ya da zaman ayırmalısınız. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

04 Eylül 2019

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

  Aegeen Airlines ile inanılmaz fiyatlar ile sonbaharda seyahat edebilirsiniz .   Aeg...

Devamı
Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

22 Ağustos 2019

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

Devamı
Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

22 Ağustos 2019

Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

    Air Astana Havayolları'nın yeni bagaj fiyatları güncellemeleri  &nb...

Devamı
Ucuzauc.com