Sinop İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Sinop - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Sinop İzmir Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Sinop
İzmir 754KM
Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Son Satış 51 dakika önce

Sinop İzmir Uçuşu

Sinop İzmir uçak bileti almak ve seyahate çıkmak istiyorsunuz. Ancak mevcut uçak bileti fiyatları size de oldukça yüksek geliyor ise www.ucuzauc.com ile henüz tanışmamışsınız demektir. www.ucuzauc.com, THY uçak bileti dahil, bir çok firmanın en ucuz ve en avantajlı uçak bileti fiyatları ile sizlere hizmet vermekte, değerli seyahat sever misafirleri ile kocaman bir aile olmaktadır.

İzmir, baş döndüren tarihi geçmişi, mutfağı, yemekleri, gezilecek ve görülecek yerleri ile bir metropol olmanın çok ötesinde, harikulade bir şehrimizdir. Herkesin kendinden bir şeyler bulduğu bu muazzam kent, uçsuz bucaksız sahilleri, altın rengi kumsalları, koyları ve yemyeşil doğası ile sizi kendisine hayran bırakacaktır. İzmir fevkalade zengin, antik kentleri ile dünyayı kendine hayran bırakmış, olağan üstü bir kenttir. Bu muhteşem kenti anlatmak için kelimeler yetersiz kalacaktır. Biz size İzmir’ e ait ve mutlaka görülmesi gereken bir yerden, Foça’ dan bahsedeceğiz.

Foça, kendine özgü ve Ege’ nin en bozulmamış, sevimli ve çekici mevkidir. Foça, yaz kış canlılığını koruyan ve Foça’ yı sevenlere her daim huzur veren bir yerdir. Mitolojik öykülerinin zenginliği ile Foça, koca bir mirastır aslında bizlere. Foça’ nın fevkalade bir yaşam kültürü olan zeytin, sadece bir meyve değil, ayrıca adalet, umut  ve bereket demekti de. Zeytin demek Foça demek. Foça’ da sizi tarihi Fatih Cami de beklemekte. Tarih geçmişine çıkmak ve zamanda yolculuk etmek isteyenler için Foça muhteşem bir nokta olacaktır. Bu zamanda yolculuğa Fatih Cami ile başlayabilirsiniz. Aslında Foça’ nın kendisi de bir açık hava müzesi gibi. Özel çevre koruması altında olan Foça, güzelliğini ve estetiğini her daim korumakta. Her ayrıntının düşünüldüğü konaklama tesisleri ile de Foça, İzmir’ de adeta bir yıldız gibi parlamaktadır. İster Foça’ da konaklayarak, ister günü birlik ziyaret edebilir, İzmir’ in bu nadide yerini sizlerde görebilirsiniz. Akşam saatlerinin bir başka güzel olduğu Foça’ da birbirinden güzel yemekler, otlar, mezeler ve salatalar sizleri bekliyor olacak. Biz ne Foça’ nın ne İzmir’ in güzelliklerini saymakla bitiremeyiz. En iyisi sizin yerinde görmeniz ve yaşamanızdır. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Efes Antik Kenti

12 Kasım 2019

Efes Antik Kenti

Efes Antik Kenti Efes, Türkiye’nin batısında yer alan Kuşadası’na çok yak...

Devamı
Bebekli Ailelere Tatil Önerileri

11 Kasım 2019

Bebekli Ailelere Tatil Önerileri

Bebekli olan aileleri tatile çıkma fikri ürkütebilir. Ancak merak edilecek ya da ...

Devamı
2020 Ramazan Bayramı Tatili Hangi Günler

08 Kasım 2019

2020 Ramazan Bayramı Tatili Hangi Günler

Ramazan ayı inanan Müslümanlar için kutsal değerli ve sevilen bir ay olmakla birl...

Devamı
Ucuzauc.com