Tekirdağ İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Tekirdağ İzmir Uçuşu

Tekirdağ  İzmir uçak bileti almak ve Ege bölgemize ziyarette bulunmak ancak bütçenizi de sarsmamak istiyor iseniz size harika bir teklifimiz var. Siz de binlerce misafirimiz gibi www.ucuzauc.com ile tanışabilir ve en avantajlı fiyatlarla uçabilirsiniz. THY uçak bileti başta olmak üzere en önemli firmaların en ekonomik uçak bileti fiyatlarına firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

İzmir, Ege’ nin nadide incisi. Ülkemizin en büyük üçüncü kenti olması ile beraber  önemli liman kentimiz İzmir. Bu eşsiz şehir binlerce yıllık tarihi ile de tüm dünyayı da kendine hayran bırakmakta.  Dünyanın sadece görmek için akın akın İzmir’ e geldiği noktalar var ki, bu noktalar güzel şehrimiz İzmir’ i paha biçilmez kılmakta. Efes Antik Kenti, Meryem Ana Evi ve Şirince bu noktalardan bir kaçı.

Eski dokusu ile hala insanın başını döndüren ve masalsı atmosferi ile kendine hayran bıraktıran İzmir, bir metropol olmasına rağmen son derece huzurlu ve konforlu bir kent olma ayrıcalığını da taşıyor.  Sımsıcak bir güneşin altında, altın rengi kumsalları ile davetkar plajlarda İzmir’ de sizi beklemekte. Eğlence dolu plajları kadar sakin ve huzurlu koyları ile de her zevkten misafirini memnun kılan İzmir tarih meraklıları içinde bulunmaz bir kent.

Fonda batan güneşi ve harikulade görünümü ile eşsiz Ege semaları, sofranızda leziz Ege yemekleri, ılık ılık esen rüzgarı ile size benzersiz akşamlara imza atacağınız İzmir’ de, kolay kolay unutmayacağınız bir seyahat sizleri bekliyor. Birbirinden özel efsaneler, fok balıkları ve İzmir’ in resmini tamamlayan balıkçıları ile İzmir, tüm güzellikleri ile sizleri bekliyor. Eğlence, kültür ve dinlence yeri olarak son derece kapsamlı ve oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan İzmir, gelenleri kendine hayran bırakıyor. Özellikle çocuklu ailelerin mutlaka ziyaret etmesini umduğumuz  İzmir Doğal Yaşam Parkı, dört yüz yirmi beş bin metrekarelik alanı ve yüz yirmi türden bin beş yüz hayvanı ile İzmir’ in medarı iftiharıdır. Burası İzmir, burası benzersiz bir şehir. Bu benzersiz şehir şimdi kapılarını sizler için açıyor. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

16 Şubat 2019

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

Emirates Havayolları ile 349 USD'den başlayan fiyatlarla Dubai'ye uçma&nb...

Devamı
Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

16 Şubat 2019

Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

  Pegasus Bolbol ve Rocketmiles ile otel konaklamalarında puan kazanma fırsatını başlattı. ...

Devamı
Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Ucuzauc.com