Trabzon İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Trabzon - İzmir Tahmini Fiyatlar

Trabzon İzmir Uçuşu

Trabzon İzmir uçak bileti alarak Karadeniz bölgemizden Ege bölgemize bir ziyarette bulunmayı düşünüyor iseniz uçak bileti almadan evvel www.ucuzauc.com ile tanışmanızı hararetle tavsiye ederiz. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en avantajlı fiyatlarla uçak biletlerini bulabileceğiniz firmamız her geçen gün büyüyen ailesinde sizleri de görmekten kıvanç duyacaktır. Uçak bileti almak için en doğru adrestesiniz!

Türkiye’ nin eşsiz kültür ve turizm merkezlerinden biri olan İzmir, huzur dolu atmosferi ve tarihi dokusu ile misafirlerinin beğenisi kazanan, benzersiz bir şehirdir. Bir de Şirince’ si var ki adeta masal gibi bir yer. Adım atar atmaz hayran kalacağınız bir yer. İki katlı evleri ve Rum ailelerden kalan yadigarları ile Şirince, üzüm bağları ve aromalı şarap kokuları ile başınızı döndürecektir. Bir de Seferihisar var ki, son yıllarda ciddi yükselişe geçmiş, olağan üstü bir yer. Temiz denizi ve muhteşem doğası  ile üç bin yıllık tarihe sahip Seferihisar köy kahvaltısı ile de oldukça meşhur bir yer. Bir de İzmir’ de Bademli Köyünü mutlaka görmelisiniz. Genellikle atlanan bir yer olsa da İzmir’ in en güzel ve en keyifli duraklarından bu köy. İzmir Mordoğan’ da kesinlikle görülmeye değer , birbirinden farklı yetmiş mor çiçeği ile ünlü başka bir cennet adeta. Bir yer var daha sizlere hatırlatmak istediğimiz. Orası da cennet ülkemizin cennet kenti İzmir’ in yine adeta bir cennet olan Dalyanköy. Bu bahsettiğimiz yerler zaman zaman ziyaretçileri tarafından atlanan, görüldüğü zaman ise güzellikleri ile baş döndüren yerler. Karabağlar’ da bulunan Kavacık köyü de mutlaka ziyaret edilmeli ve eşi benzeri olmayan kara üzümlerinden mutlaka yerinde tadılmalıdır. Siz değerli misafirlerimizin İzmir seyahatlerinde bu noktalara da zaman ayırmalarını, İzmir’ in saklı güzellikleri ile kucaklaşmalarını temenni ederiz.

Her daim kıpır kıpır, cıvıl cıvıl bir şehir olan İzmir insana adeta yaşam sevinci aşılayan bir kent. Hem doğası hem de tarihi kalıntıları ile her seferinde farkını ortaya koyan bir kenttir İzmir. Yeşil ve mavinin, dostluğun ve huzurun buluştuğu bu kent ,her yıl milyonlarca misafirini ağırlamaktadır. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

04 Eylül 2019

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

  Aegeen Airlines ile inanılmaz fiyatlar ile sonbaharda seyahat edebilirsiniz .   Aeg...

Devamı
Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

22 Ağustos 2019

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

Devamı
Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

22 Ağustos 2019

Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

    Air Astana Havayolları'nın yeni bagaj fiyatları güncellemeleri  &nb...

Devamı
Ucuzauc.com