Tunceli İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Tunceli - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Tunceli İzmir Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Tunceli
İzmir 1080KM
Uçuş Süresi 2 saat 35 dakika
Son Satış 53 dakika önce

Tunceli İzmir Uçuşu

IZMIRTunceli İzmir uçak bileti alarak ülkemizin en doğusundan en batısına bir seyahatte bulunmayı düşünüyor iseniz size harika bir teklifimiz var. Binlerce kilometrelik yoldan ve elbette zamandan tasarruf ederken cebinizi de düşünmek ve bütçenizi sarsmadan uçak seyahatinizi gerçekleştirmek istiyor iseniz uçak bileti temin etmeden evvel www.ucuzauc.com ile tanışmanızı tavsiye ederiz. Böylelikle THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en avantajlı fiyatları ile tanışabilir, en ekonomik rakamlarla uçabilirsiniz.

İzmir, gezilecek ve görülecek nice kıymetli yerleri, eşsiz mutfağı, lezzetli yemekleri, sıcakkanlı ve aydın insanları ile her daim önemini korumuş, eşsiz bir liman kentimizdir. Ülkemizin üçüncü büyük metropolü olması ile beraber fevkalade kıymetli bir turizm ve tarih kentidir. İzmir dendiğinde evvela Efes gelir akıllara. İzmir’ in Selçuk ilçesine bağlı bir antik kent olan Efes’ in, M.Ö 6000 yılından bu yana ayakta olduğu söylenmektedir. Sizi burada bambaşka bir dünya beklemektedir. Romalılar döneminde Asya’ nın başkenti olan Efes, bugün hala tüm heybetini korumaktadır. İzmir’ e geldiğinizde bir de Karagöl gezisi yapmanızı öneririz. Tertemiz havası ile tüm İzmir’i tepeden görebileceğiniz, şehrin dışında, harikulade bir yer Karagöl. Doğa ile başbaşa kalmak isteyenler için Karagöl biçilmiş kaftan. Eğer zamanınız var ise İzmir’ e kadar gelmişken Çeşme’yi de görmenizi arzu ederiz. Çeşme’ de özellikle Altın Kum Plajı muazzam bir nokta olup oldukça rağbet görmektedir.  Yerli ve yabancı turistlerin fevkalade ilgi gösterdiği bu kent, yüz yıllar boyu insanların dil, din ve ırk ayrımı olmaksızın yaşadığı aydın bir şehirdir. Ayrıca parkları, mesire yerleri ve spor alanları ile de dikkat çeken İzmir, mutlu insanların yaşadığı kent olarak bilinir. Şehir içi ulaşımı ile de son derece sorunsuz bir kent olan İzmir’i gezmesi de oldukça keyifli. Trafiğin sorun olmaktan çıktığı bu kentte, vapurla gezmeyi de ihmal etmeyiniz. Uzun lafın kısası tek kelime ile kazanılmış bir kent olan İzmir, örnek olmaya aday, Avrupa kentleri ile yarışabilecek nitelikte, her gün çok daha hızlı gelişen fevkalade güzellikte bir kenttir. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Tunceli İzmir Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Manisa Gezi Rehberi

20 April 2020

Manisa Gezi Rehberi

Manisa Gezi Rehberi Manisa Ege Bölgesinde yer alan 1,5 milyon kişilik nüfusuyla ül...

Devamı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı

05 January 2020

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/İzmir Açılış Tarihi: 17 Kasım 1987 Şehir Merkezine Uzaklık:...

Devamı
İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

08 July 2019

İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

  Sevgili Ucuza Uç Misafirleri,     Ukrayna Havayolları ile İzmir'de...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.