• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Yozgat İzmir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz Yozgat İzmir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Yozgat İzmir Uçuşu

izmirYozgat İzmir uçak bileti alarak Ege’ nin incisi İzmir’ e seyahatte bulunacak iseniz size harika bir teklifimiz olacak. Eğer uçuşlarınızı çok daha makul fiyatlarda, avantajlı rakamlarla gerçekleştirmek isterseniz hemen ucuzauc.com ile tanışmalısınız. En ucuz uçak bileti fiyatları ile Yozgat İzmir uçak bileti de dahil olmak üzere her noktaya uçuş gerçekleştirebilir, avantajlı fiyatları yakalamanın keyfine varabilirsiniz.

İzmir, şahsına münhasır, davetkar, mimarisi ile dikkat çeken, çağdaş, modern bir liman kentimiz. Görülecek nice güzelliklerin ve zenginliklerin ev sahibi İzmir, gelenleri, ziyaret edenleri kendine hayran bırakmaktadır. Hikayesi M.Ö 2000’ li yıllara dayanan Urla Yarımadası, Kybele Açık Hava Tapınağı, Foça Siren Kayalıkları, Şadırvan Cami, tarihi Asansör ve Meryem Ana Kilisesi gibi dünyada eşi benzeri bulunmayan noktalara sahip bu kent, misafirlerinin adeta başını döndürmektedir. Şifalı kaplıcaları ve suları ile adından sıkça söz ettiren İzmir, ender doğası ile oldukça kıymetli bir ilimizdir.

Görmenizi arzu ettiğimiz noktalardan bir kaçı da, başta İzmir Tarih ve Sanat Müzesi olmak üzere, akabinin de  Agora Açık Hava Müzesi, Efes Antik Kenti ve Efes Antik Kenti Trajan Çeşmesidir. Şehri gezerken  Göztepe’ den Karşıyaka’ ya yahut Karşıyaka’ dan diğer istikamete vapur ile geçmenizi ve İzmir’ in keyfine bir de denizden varmanızı tavsiye ederiz. Çocuklu aileler ve aslında çocuk kalanlar için de  Doğal Yaşam Parkı bulunmakta. Burası bir hayvanat bahçesinden çok daha fazlasıdır ve mutlaka görülmelidir. Havra Sokağını da mutlaka görmeli, o renkli atmosferini solumalısınız. Fotoğrafa meraklı iseniz Havra Sokağında fevkalade kareler yakalayabilirsiniz. Size bir de küçük bir sır verelim mi? İzmir Bostanlı’ da meşhur  Bostanlı pazarı bulunmakta. Bostanlı pazarında mağazalarda ve butiklerde bulabileceğiniz, aklınıza gelen her şeyi, renkli, eğlenceli, son derece zengin ve üstüne üstlük oldukça makul fiyatlarda bulabilirsiniz. İzmir sadece İzmir merkezle bitmiyor. Civar köylerde de sizi muhteşem yerler ve  süprizler bekliyor. Bir de koca bir kazan etrafında toplanan insanlar görür iseniz mutlaka siz de o kalabalığa dahil olun.Çünkü inanılmaz lezzeti ile İzmir lokması o kazanda sizi bekliyor demektir.

Yozgat İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Vilnius

St Petersburg - Vilnius Intl arası bilet satın alındı

Vilnius

St Petersburg - Vilnius Intl arası bilet satın alındı

Vilnius Intl - Barselona arası bilet satın alındı

Vilnius Intl - Barselona arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com