Yozgat İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Yozgat - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Yozgat İzmir Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Yozgat
İzmir 520KM
Uçuş Süresi 1 saat
Son Satış 45 dakika önce

Yozgat İzmir Uçuşu

izmirYozgat İzmir uçak bileti alarak Ege’ nin incisi İzmir’ e seyahatte bulunacak iseniz size harika bir teklifimiz olacak. Eğer uçuşlarınızı çok daha makul fiyatlarda, avantajlı rakamlarla gerçekleştirmek isterseniz hemen ucuzauc.com ile tanışmalısınız. En ucuz uçak bileti fiyatları ile Yozgat İzmir uçak bileti de dahil olmak üzere her noktaya uçuş gerçekleştirebilir, avantajlı fiyatları yakalamanın keyfine varabilirsiniz.

İzmir, şahsına münhasır, davetkar, mimarisi ile dikkat çeken, çağdaş, modern bir liman kentimiz. Görülecek nice güzelliklerin ve zenginliklerin ev sahibi İzmir, gelenleri, ziyaret edenleri kendine hayran bırakmaktadır. Hikayesi M.Ö 2000’ li yıllara dayanan Urla Yarımadası, Kybele Açık Hava Tapınağı, Foça Siren Kayalıkları, Şadırvan Cami, tarihi Asansör ve Meryem Ana Kilisesi gibi dünyada eşi benzeri bulunmayan noktalara sahip bu kent, misafirlerinin adeta başını döndürmektedir. Şifalı kaplıcaları ve suları ile adından sıkça söz ettiren İzmir, ender doğası ile oldukça kıymetli bir ilimizdir.

Görmenizi arzu ettiğimiz noktalardan bir kaçı da, başta İzmir Tarih ve Sanat Müzesi olmak üzere, akabinin de  Agora Açık Hava Müzesi, Efes Antik Kenti ve Efes Antik Kenti Trajan Çeşmesidir. Şehri gezerken  Göztepe’ den Karşıyaka’ ya yahut Karşıyaka’ dan diğer istikamete vapur ile geçmenizi ve İzmir’ in keyfine bir de denizden varmanızı tavsiye ederiz. Çocuklu aileler ve aslında çocuk kalanlar için de  Doğal Yaşam Parkı bulunmakta. Burası bir hayvanat bahçesinden çok daha fazlasıdır ve mutlaka görülmelidir. Havra Sokağını da mutlaka görmeli, o renkli atmosferini solumalısınız. Fotoğrafa meraklı iseniz Havra Sokağında fevkalade kareler yakalayabilirsiniz. Size bir de küçük bir sır verelim mi? İzmir Bostanlı’ da meşhur  Bostanlı pazarı bulunmakta. Bostanlı pazarında mağazalarda ve butiklerde bulabileceğiniz, aklınıza gelen her şeyi, renkli, eğlenceli, son derece zengin ve üstüne üstlük oldukça makul fiyatlarda bulabilirsiniz. İzmir sadece İzmir merkezle bitmiyor. Civar köylerde de sizi muhteşem yerler ve  süprizler bekliyor. Bir de koca bir kazan etrafında toplanan insanlar görür iseniz mutlaka siz de o kalabalığa dahil olun.Çünkü inanılmaz lezzeti ile İzmir lokması o kazanda sizi bekliyor demektir.

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Yozgat İzmir Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Manisa Gezi Rehberi

20 April 2020

Manisa Gezi Rehberi

Manisa Gezi Rehberi Manisa Ege Bölgesinde yer alan 1,5 milyon kişilik nüfusuyla ül...

Devamı
Kırıkkale Gezi Rehberi

15 April 2020

Kırıkkale Gezi Rehberi

Kırıkkale Gezi Rehberi Orta Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kırıkkale, adeta diğer bö...

Devamı
Karabük Gezi Rehberi

31 March 2020

Karabük Gezi Rehberi

Karabük Gezi Rehberi Karabük, sahip olduğu derin kanyonları, sayısız tarihi evleri, mağ...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.