Yozgat İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Yozgat İzmir Uçuşu

izmirYozgat İzmir uçak bileti alarak Ege’ nin incisi İzmir’ e seyahatte bulunacak iseniz size harika bir teklifimiz olacak. Eğer uçuşlarınızı çok daha makul fiyatlarda, avantajlı rakamlarla gerçekleştirmek isterseniz hemen ucuzauc.com ile tanışmalısınız. En ucuz uçak bileti fiyatları ile Yozgat İzmir uçak bileti de dahil olmak üzere her noktaya uçuş gerçekleştirebilir, avantajlı fiyatları yakalamanın keyfine varabilirsiniz.

İzmir, şahsına münhasır, davetkar, mimarisi ile dikkat çeken, çağdaş, modern bir liman kentimiz. Görülecek nice güzelliklerin ve zenginliklerin ev sahibi İzmir, gelenleri, ziyaret edenleri kendine hayran bırakmaktadır. Hikayesi M.Ö 2000’ li yıllara dayanan Urla Yarımadası, Kybele Açık Hava Tapınağı, Foça Siren Kayalıkları, Şadırvan Cami, tarihi Asansör ve Meryem Ana Kilisesi gibi dünyada eşi benzeri bulunmayan noktalara sahip bu kent, misafirlerinin adeta başını döndürmektedir. Şifalı kaplıcaları ve suları ile adından sıkça söz ettiren İzmir, ender doğası ile oldukça kıymetli bir ilimizdir.

Görmenizi arzu ettiğimiz noktalardan bir kaçı da, başta İzmir Tarih ve Sanat Müzesi olmak üzere, akabinin de  Agora Açık Hava Müzesi, Efes Antik Kenti ve Efes Antik Kenti Trajan Çeşmesidir. Şehri gezerken  Göztepe’ den Karşıyaka’ ya yahut Karşıyaka’ dan diğer istikamete vapur ile geçmenizi ve İzmir’ in keyfine bir de denizden varmanızı tavsiye ederiz. Çocuklu aileler ve aslında çocuk kalanlar için de  Doğal Yaşam Parkı bulunmakta. Burası bir hayvanat bahçesinden çok daha fazlasıdır ve mutlaka görülmelidir. Havra Sokağını da mutlaka görmeli, o renkli atmosferini solumalısınız. Fotoğrafa meraklı iseniz Havra Sokağında fevkalade kareler yakalayabilirsiniz. Size bir de küçük bir sır verelim mi? İzmir Bostanlı’ da meşhur  Bostanlı pazarı bulunmakta. Bostanlı pazarında mağazalarda ve butiklerde bulabileceğiniz, aklınıza gelen her şeyi, renkli, eğlenceli, son derece zengin ve üstüne üstlük oldukça makul fiyatlarda bulabilirsiniz. İzmir sadece İzmir merkezle bitmiyor. Civar köylerde de sizi muhteşem yerler ve  süprizler bekliyor. Bir de koca bir kazan etrafında toplanan insanlar görür iseniz mutlaka siz de o kalabalığa dahil olun.Çünkü inanılmaz lezzeti ile İzmir lokması o kazanda sizi bekliyor demektir.

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Kültür Hazineleriyle Erzurum

14 Şubat 2019

Kültür Hazineleriyle Erzurum

Bembeyaz karları, yüksek dağları, tarihi yapıları, kış sporları, doğal güzellikleri ve e...

Devamı
Dünya’nın Terasları

13 Şubat 2019

Dünya’nın Terasları

Dünya üzerinde yüzlerce muhteşem manzaralara sahip teraslar olsa da sizler içi...

Devamı
Ucuzauc.com