Aksaray İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Aksaray İzmir Uçuşu

Aksaray İzmir uçak bileti almak ve tatlı bir heyecanla Ege’ ye doğru yola çıkmak istiyorsanız, uçak bileti fiyatları ile o tatlı heyecanınıza gölge düşürmemek için size fevkalade bir teklifimiz olacak. THY uçak bileti dahil bir çok firmanın en avantajlı ve en ucuz uçak biletlerini bulabileceğiniz www.ucuzauc.com adresi ile tanışmadan uçak bileti temin etmemenizi tavsiye ederiz. Siz de www.ucuzauc.com ailesine katılarak, seyahatlerinizi en ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir, ülkemizin her daim en önemli kentlerinden olmuş, tarih ve kültür, doğa ve sanat ile dopdolu, aydın ve çağdaş insanların yaşadığı ve ülkemizin en yaşanılası kentleri arasında başı çeken, harikulade bir şehir. En az altı bin yıllık olduğu düşünülen mazisi ile nice medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve bu medeniyetlerden yadigar tarihi eserleri ve yerleri ile tüm dünyanın gözlerini kamaştıran bu kent, aynı zamanda müthiş bir turizm kentidir de. Biz size İzmir’ in harikulade yerlerinden biri olan Urla’ dan bahsetmek istiyoruz. Urla, iyi tabiatlı insanların yaşadığı, bereketli toprakları ile muazzam bir yer. Hani insanın ömrü uzar derler ya işte bu adeta Urla’ da mümkün. Şirin mi şirin bir yer Urla. Cana yakın ve ikram sever yerlisi ile de kendinizi evinizde hissedeceğiniz Urla’ da, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Herşeyin orjinali ile karşılaşacağınız Urla’ da, meşhur Urla enginarı ve haşhaşlı ekmek ile tanışacaksınız. Son derece faydalı ve çeşitlilik gösteren mutfağı ile Urla farklı farklı tatlar ile tanıştıracaktır sizi. Bir de Urla katmeri var. Ancak size şu an çağrıştıran katmer değil bahsettiğimiz. Bu katmer oldukça farklı. Mayasında limon tuzu bulunuyor. Kıymalı veya peynirli çeşitleri oluyor. Fevkalade bir lezzeti var. Bu katmeri Urla’ da mutlaka yemelisiniz.

İzmir, dünya üzerinde bir cennet adeta. Bu cennet yer gezilecek, görülecek yerleri, tarihi emanetleri, eşsiz manzaraları ve mutfağı ile size yaşadığınızı hatırlatacak. Tüm dünyanın rağbet ettiği ve hayranlık duyduğu İzmir’ de korna sesi duyamayacağınızı biliyor muydunuz? O denli sakin, huzurlu ve medeni bir kenttir İzmir. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Kültür Hazineleriyle Erzurum

14 Şubat 2019

Kültür Hazineleriyle Erzurum

Bembeyaz karları, yüksek dağları, tarihi yapıları, kış sporları, doğal güzellikleri ve e...

Devamı
Dünya’nın Terasları

13 Şubat 2019

Dünya’nın Terasları

Dünya üzerinde yüzlerce muhteşem manzaralara sahip teraslar olsa da sizler içi...

Devamı
Ucuzauc.com