• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Aksaray İzmir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz Aksaray İzmir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Aksaray İzmir Uçuşu

Aksaray İzmir uçak bileti almak ve tatlı bir heyecanla Ege’ ye doğru yola çıkmak istiyorsanız, uçak bileti fiyatları ile o tatlı heyecanınıza gölge düşürmemek için size fevkalade bir teklifimiz olacak. THY uçak bileti dahil bir çok firmanın en avantajlı ve en ucuz uçak biletlerini bulabileceğiniz www.ucuzauc.com adresi ile tanışmadan uçak bileti temin etmemenizi tavsiye ederiz. Siz de www.ucuzauc.com ailesine katılarak, seyahatlerinizi en ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir, ülkemizin her daim en önemli kentlerinden olmuş, tarih ve kültür, doğa ve sanat ile dopdolu, aydın ve çağdaş insanların yaşadığı ve ülkemizin en yaşanılası kentleri arasında başı çeken, harikulade bir şehir. En az altı bin yıllık olduğu düşünülen mazisi ile nice medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve bu medeniyetlerden yadigar tarihi eserleri ve yerleri ile tüm dünyanın gözlerini kamaştıran bu kent, aynı zamanda müthiş bir turizm kentidir de. Biz size İzmir’ in harikulade yerlerinden biri olan Urla’ dan bahsetmek istiyoruz. Urla, iyi tabiatlı insanların yaşadığı, bereketli toprakları ile muazzam bir yer. Hani insanın ömrü uzar derler ya işte bu adeta Urla’ da mümkün. Şirin mi şirin bir yer Urla. Cana yakın ve ikram sever yerlisi ile de kendinizi evinizde hissedeceğiniz Urla’ da, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Herşeyin orjinali ile karşılaşacağınız Urla’ da, meşhur Urla enginarı ve haşhaşlı ekmek ile tanışacaksınız. Son derece faydalı ve çeşitlilik gösteren mutfağı ile Urla farklı farklı tatlar ile tanıştıracaktır sizi. Bir de Urla katmeri var. Ancak size şu an çağrıştıran katmer değil bahsettiğimiz. Bu katmer oldukça farklı. Mayasında limon tuzu bulunuyor. Kıymalı veya peynirli çeşitleri oluyor. Fevkalade bir lezzeti var. Bu katmeri Urla’ da mutlaka yemelisiniz.

İzmir, dünya üzerinde bir cennet adeta. Bu cennet yer gezilecek, görülecek yerleri, tarihi emanetleri, eşsiz manzaraları ve mutfağı ile size yaşadığınızı hatırlatacak. Tüm dünyanın rağbet ettiği ve hayranlık duyduğu İzmir’ de korna sesi duyamayacağınızı biliyor muydunuz? O denli sakin, huzurlu ve medeni bir kenttir İzmir. 

Aksaray İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Vilnius

St Petersburg - Vilnius Intl arası bilet satın alındı

Vilnius

St Petersburg - Vilnius Intl arası bilet satın alındı

Vilnius Intl - Barselona arası bilet satın alındı

Vilnius Intl - Barselona arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com