Zonguldak İzmir Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Zonguldak İzmir

izmirZonguldak İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Rotanızı Ege’ ye çevirmek istiyor ancak daha makul fiyatlarda uçak bileti alabileceğiniz bir adres arıyorsanız doğru yerdesiniz. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en makul ve en avantajlı uçak bileti fiyatları sizleri ucuzauc.com adresinde beklemekte. Sizlerde ucuzauc.com ailesine katılın, uçak bileti almayı sorun olmaktan çıkarın!

İzmir, ülkemizin önemli liman kentlerinden. Bir metropol olmasına karşın son derece sakin ve son derece huzurlu bir şehir İzmir. İçinde barındırdığı muazzam tarihi ve tarihi emanetleri ile de eşine az rastlanır bir tarih ve kültür kenti. Dünyanın tercih ettiği tatil beldeleri ile de fevkalade bir turizm kenti olan İzmir, son yıllarda özellikle Alaçatı ile göz kamaştırmaktadır. Alaçatı, hoş müziklerin kulaklarınıza çalınacağı, fevkalade lezzetlerdeki otları ile olağan üstü bir yerdir. Alaçatı adeta bir masal diyarı. Keçilerin, kuzuların, eski arabaların süslediği bu muazzam yerde somut bir huzur hakim. Ülkemizde olağan üstü bir hızla zeytinyağı ve şarap kültürü gelişmekte. Özellikle zeytinyağımız, kendi kültürünü kaybetmeden tüm dünyada tanınmakta. Bu durum böyle ise eğer bunda İzmir’ in ve elbette Şirince ve Alaçatı ’nın payı çok, çok büyük. Alaçatı ’ya geldiğiniz zaman başta erik suyu olmak üzere, has meyve sularından mutlaka tatmalı, çeşit çeşit otlardan yapılan lezzetleri denemelisiniz. Alaçatı, tüm dünyaya bizleri ve kültürümüzü tanıtmakta muazzam bir rol üstlenmiş  ve bunun altından hakkıyla kalkmaktadır. İnsanın huzur bulduğu Alaçatı’ da deniz, güneş, dostluk, uzun sofralar,aradığınız, beklediğiniz her şeyi bulmanız mümkün. Mimari yapısı ile de dikkat çeken Alaçatı, tertemiz havası ve ekolojik kirlilikten henüz nasiplenmemiş yiyecek ve içecekleri ile sizlere adeta şifa aşılayacaktır.

Otlu börekler, meşhur şevketi bostanı, nar suları derken enteresan bir mutfak bekliyor sizi burada.Salataları ve mezeleri bin bir çeşit Alaçatı’ da. Uzun lafın kısası yolunuz İzmir’ e düştüğünde Alaçatı’ ya da mutlaka uğranmalı. Burada başka bir hayat olduğu aşikar. Evet, başka yerlerden farkı, burada hayat var! Burası İzmir. Ege’ nin mücevheri, eşsiz kenti. 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com