• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Zonguldak İzmir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz Zonguldak İzmir Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Zonguldak İzmir Uçuşu

izmirZonguldak İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Rotanızı Ege’ ye çevirmek istiyor ancak daha makul fiyatlarda uçak bileti alabileceğiniz bir adres arıyorsanız doğru yerdesiniz. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en makul ve en avantajlı uçak bileti fiyatları sizleri ucuzauc.com adresinde beklemekte. Sizlerde ucuzauc.com ailesine katılın, uçak bileti almayı sorun olmaktan çıkarın!

İzmir, ülkemizin önemli liman kentlerinden. Bir metropol olmasına karşın son derece sakin ve son derece huzurlu bir şehir İzmir. İçinde barındırdığı muazzam tarihi ve tarihi emanetleri ile de eşine az rastlanır bir tarih ve kültür kenti. Dünyanın tercih ettiği tatil beldeleri ile de fevkalade bir turizm kenti olan İzmir, son yıllarda özellikle Alaçatı ile göz kamaştırmaktadır. Alaçatı, hoş müziklerin kulaklarınıza çalınacağı, fevkalade lezzetlerdeki otları ile olağan üstü bir yerdir. Alaçatı adeta bir masal diyarı. Keçilerin, kuzuların, eski arabaların süslediği bu muazzam yerde somut bir huzur hakim. Ülkemizde olağan üstü bir hızla zeytinyağı ve şarap kültürü gelişmekte. Özellikle zeytinyağımız, kendi kültürünü kaybetmeden tüm dünyada tanınmakta. Bu durum böyle ise eğer bunda İzmir’ in ve elbette Şirince ve Alaçatı ’nın payı çok, çok büyük. Alaçatı ’ya geldiğiniz zaman başta erik suyu olmak üzere, has meyve sularından mutlaka tatmalı, çeşit çeşit otlardan yapılan lezzetleri denemelisiniz. Alaçatı, tüm dünyaya bizleri ve kültürümüzü tanıtmakta muazzam bir rol üstlenmiş  ve bunun altından hakkıyla kalkmaktadır. İnsanın huzur bulduğu Alaçatı’ da deniz, güneş, dostluk, uzun sofralar,aradığınız, beklediğiniz her şeyi bulmanız mümkün. Mimari yapısı ile de dikkat çeken Alaçatı, tertemiz havası ve ekolojik kirlilikten henüz nasiplenmemiş yiyecek ve içecekleri ile sizlere adeta şifa aşılayacaktır.

Otlu börekler, meşhur şevketi bostanı, nar suları derken enteresan bir mutfak bekliyor sizi burada.Salataları ve mezeleri bin bir çeşit Alaçatı’ da. Uzun lafın kısası yolunuz İzmir’ e düştüğünde Alaçatı’ ya da mutlaka uğranmalı. Burada başka bir hayat olduğu aşikar. Evet, başka yerlerden farkı, burada hayat var! Burası İzmir. Ege’ nin mücevheri, eşsiz kenti. 

Zonguldak İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Vilnius

St Petersburg - Vilnius Intl arası bilet satın alındı

Vilnius

St Petersburg - Vilnius Intl arası bilet satın alındı

Vilnius Intl - Barselona arası bilet satın alındı

Vilnius Intl - Barselona arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com