Zonguldak İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Zonguldak - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Zonguldak İzmir Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Zonguldak
İzmir 544KM
Uçuş Süresi 1 saat
Son Satış 24 dakika önce

Zonguldak İzmir Uçuşu

izmirZonguldak İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Rotanızı Ege’ ye çevirmek istiyor ancak daha makul fiyatlarda uçak bileti alabileceğiniz bir adres arıyorsanız doğru yerdesiniz. THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın en makul ve en avantajlı uçak bileti fiyatları sizleri ucuzauc.com adresinde beklemekte. Sizlerde ucuzauc.com ailesine katılın, uçak bileti almayı sorun olmaktan çıkarın!

İzmir, ülkemizin önemli liman kentlerinden. Bir metropol olmasına karşın son derece sakin ve son derece huzurlu bir şehir İzmir. İçinde barındırdığı muazzam tarihi ve tarihi emanetleri ile de eşine az rastlanır bir tarih ve kültür kenti. Dünyanın tercih ettiği tatil beldeleri ile de fevkalade bir turizm kenti olan İzmir, son yıllarda özellikle Alaçatı ile göz kamaştırmaktadır. Alaçatı, hoş müziklerin kulaklarınıza çalınacağı, fevkalade lezzetlerdeki otları ile olağan üstü bir yerdir. Alaçatı adeta bir masal diyarı. Keçilerin, kuzuların, eski arabaların süslediği bu muazzam yerde somut bir huzur hakim. Ülkemizde olağan üstü bir hızla zeytinyağı ve şarap kültürü gelişmekte. Özellikle zeytinyağımız, kendi kültürünü kaybetmeden tüm dünyada tanınmakta. Bu durum böyle ise eğer bunda İzmir’ in ve elbette Şirince ve Alaçatı ’nın payı çok, çok büyük. Alaçatı ’ya geldiğiniz zaman başta erik suyu olmak üzere, has meyve sularından mutlaka tatmalı, çeşit çeşit otlardan yapılan lezzetleri denemelisiniz. Alaçatı, tüm dünyaya bizleri ve kültürümüzü tanıtmakta muazzam bir rol üstlenmiş  ve bunun altından hakkıyla kalkmaktadır. İnsanın huzur bulduğu Alaçatı’ da deniz, güneş, dostluk, uzun sofralar,aradığınız, beklediğiniz her şeyi bulmanız mümkün. Mimari yapısı ile de dikkat çeken Alaçatı, tertemiz havası ve ekolojik kirlilikten henüz nasiplenmemiş yiyecek ve içecekleri ile sizlere adeta şifa aşılayacaktır.

Otlu börekler, meşhur şevketi bostanı, nar suları derken enteresan bir mutfak bekliyor sizi burada.Salataları ve mezeleri bin bir çeşit Alaçatı’ da. Uzun lafın kısası yolunuz İzmir’ e düştüğünde Alaçatı’ ya da mutlaka uğranmalı. Burada başka bir hayat olduğu aşikar. Evet, başka yerlerden farkı, burada hayat var! Burası İzmir. Ege’ nin mücevheri, eşsiz kenti. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Zonguldak İzmir Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

08 Temmuz 2019

İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

  Sevgili Ucuza Uç Misafirleri,     Ukrayna Havayolları ile İzmir'de...

Devamı
Anadolujet İle yurt içi ve yurt dışı bahar uçuş promosyon fırsatlarını ucuzauc.com ile yakalayın!

21 Mart 2019

Anadolujet İle yurt içi ve yurt dışı bahar uçuş promosyon fırsatlarını ucuzauc.com ile yakalayın!

  Değerli ucuzauc.com yolcuları,   Anadolujet ile Yurt İçi ve Yurt Dışı U&cced...

Devamı
İzmir'de Denize Girilecek Yerler

10 Temmuz 2018

İzmir'de Denize Girilecek Yerler

Birbirinden güzel yüzlerce plaja ve onlarca sahil beldesine sahip olan İzmir, bu yaz da d&...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.