Düzce İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Düzce - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Düzce İzmir Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Düzce
İzmir 438KM
Uçuş Süresi 30 dakika
Son Satış 20 dakika önce

Düzce İzmir Uçuşu

Düzce İzmir uçak bileti almak istiyorsunuz. Ancak daha makul fiyatlarda uçak bileti almak ve ekonomik fiyatlarla uçmak istiyor iseniz www.ucuzauc.com ile tanışmalısınız. THY uçak bileti ve daha fazlası için www.ucuzauc.com sizleri bekliyor.Uçak bileti almak için en doğru adres burası!

İzmir, eski adı ile Smyrna, dört milyon nüfusu ile ülkemizin en büyük üçüncü kenti. Ancak fevkalade ferah ve konforlu bir kent olan İzmir, son derece önemli bir liman kentidir de. Son yıllarda artan popülaritesi ile turizm cazibe merkezlerinden biri olmuştur. Türkiye’ nin bir çok iline tren bağlantısı olan İzmir’ de şehir içi ulaşımı da son derece sorunsuzdur.

Osmanlı egemenliğinde fevkalade zor ve inişli çıkışlı zamanlar geçiren İzmir, Yunanlılar tarafından işgal edilmiş, 1922 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk ve ordusu sayesinde kurtarılmıştır. Yakın tarihindeki bu galibiyeti ile birlikte hızla yükselişe geçen İzmir, artık sadece ülkemizde değil, tüm dünyada popüler ve rağbet gören bir kenttir. İzmir batısında bulunan muazzam denizi ve altın rengi kumsalları ve plajları ile tüm dünyaya adını duyurmaktadır. İzmir’  de enteresan bir büyü vardır adeta. Suyunu içen, havasını teneffüs eden kolay kolay bırakamamakta sanki İzmir’i .Başta farklı kültürlerin uyumu, insanların sıcak kanlılığı ve zarafeti, yazın imbatı derken bir şekilde farkında olmadan bağlanıyorsunuz bu şehre. Geniş bakan ve elbette geniş düşünen, hayattan keyif alan, özgüvenli ve mutlu insanlarıun yaşadığı şehirdir İzmir. Müslümanlığı ve daha nice farklı dinleri tek potada eritebilmiş ve aslolan insanlıktır diyebilmiş insanların kentidir. Uluslararası marka olmuş zincir oteller başta olmakla beraber nice butik konaklama yerleri ile de  fevkalade kaliteli ve konforlu konaklama tesisleri bulunan İzmir, misafirlerini memnun ve mutlu bir şekilde uğurlamaktadır. Hayatın hengamesi içerisinde unuttuğumuz ve devri kapandı dediğimiz duyguları tekrar yakalayabileceğimiz bir şehir olan İzmir, tüm güzellikleri ve zenginlikleri ile siz değerli konuklarını bekliyor. Masmavi körfezi ile bir yakut güzelliğinde olan bu kent, sizin fevkalade özel ve güzel zamanlar geçirmenize vesile olacaktır. Ege’ nin nadide çiçeği İzmir, şimdi tüm güzelliklerini bu kez sizlerin ayaklarına seriyor. İzmir sizi bekliyor.

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Düzce İzmir Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

05 January 2020

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Ülke/Şehir: Türkiye/İzmir Açılış Tarihi: 17 Kasım 1987 Şehir Merkezine Uzaklık:...

Devamı
İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

08 July 2019

İzmir'den Avrupaya Ucuza uçabilirsiniz !

  Sevgili Ucuza Uç Misafirleri,     Ukrayna Havayolları ile İzmir'de...

Devamı
Anadolujet İle yurt içi ve yurt dışı bahar uçuş promosyon fırsatlarını ucuzauc.com ile yakalayın!

21 March 2019

Anadolujet İle yurt içi ve yurt dışı bahar uçuş promosyon fırsatlarını ucuzauc.com ile yakalayın!

  Değerli ucuzauc.com yolcuları,   Anadolujet ile Yurt İçi ve Yurt Dışı U&cced...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.