Kırıkkale İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Kırıkkale - İzmir Tahmini Fiyatlar

Kırıkkale İzmir Uçuşu

Kırıkkale İzmir uçak bileti temin etmenin en ekonomik ve en avantajlı yolu www.ucuzauc.com ile tanışmak! Siz de www.ucuzauc.com ile tanışarak THY uçak bileti başta olmak üzere bir çok firmanın uçak biletlerini en ucuz fiyata temin edebilirsiniz.Uçak bileti almak için en doğru adrestesiniz.

İzmir, kilometrelerce uzayıp giden sahil şeridi, eşsiz altın renkli kumsalları, kültürü ve tarihi mirasları, tatil beldeleri ve görülmesi gereken  nice önemli durakları ile büyüleyici bir dünya kentidir. Şehir yapısı,eski konakları,  turizm merkezleri, tatil yöreleri, benzersiz tarihi ve tarihi emanetleri ile bilinen İzmir, dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis tapınağına da ev sahipliği yapmaktadır. Victor Hugo’ nun İzmir bir prensestir demiş ve bu şehrin aslında tarih boyunca her daim ne denli önemli ve güzel olduğunu vurgulamıştır. İzmir Aydın karayolunu üzerinde İzmir’ in Selçuk ilçesi karşınıza çıkacak. Selçuk ilçesi de fevkalade değerli bir nokta. Selçuk ilçesi içersinde Meryem Ana evi, İsabey Cami ve dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis tapınağı bulunmakta. İlçe olarak ta dolu dolu ve keyifli bir ilçe olan Selçuk mutlaka görülmelidir. Neoklasik tarzın en başarılı yansımalarına tanıklık edeceğiniz İzmir, tarihi taşınmazları ile akılları baştan almaktadır.

Şehir ve yaşam standartları yüksek olan bu kentte fevkalade bir uyum hemen dikkat çekmektedir. Dinsel çeşitlilik başta olmak üzere, her açıdan huzuru ve uyumu yakalayan bu kentte dostluk, komşuluk, arkadaşlık oldukça içten yaşanmaktadır. Uluslararası zincir otellerin önemli isimleri başta olmak üzere bir çok butik otele ve fevkalade konaklama tesislerine de sahip bu şehir siz değerli misafirlerinin konforu ve rahatlığı için özel ihtimam ve gayret göstermektedir. İzmir  manzarasına bir de gök yüzünden tanıklık etmek isterseniz  teleferik tesislerini mutlaka uğramalısınız.

İzmir denildiğinde uğramanız ve görmeniz gereken bir yer daha Urla Yarımadası olmalı. Urla Yarımadası, Kybele Açık Hava Tapınağı ve Foça Siren Kayalıkları gibi son derece önemli iki noktaya da ev sahipliği yapmaktadır. İzmir, sanat, doğa, mimari ve tarihin birleşimi, örf ve adetlerine sahip çıkmış, aydın, çağdaş ve refah bir kenttir. Bu harikulade kenti mutlaka görmelisiniz. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Kırıkkale İzmir Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Manisa Gezi Rehberi

20 April 2020

Manisa Gezi Rehberi

Manisa Gezi Rehberi Manisa Ege Bölgesinde yer alan 1,5 milyon kişilik nüfusuyla ül...

Devamı
Kırıkkale Gezi Rehberi

15 April 2020

Kırıkkale Gezi Rehberi

Kırıkkale Gezi Rehberi Orta Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kırıkkale, adeta diğer bö...

Devamı
Karabük Gezi Rehberi

31 March 2020

Karabük Gezi Rehberi

Karabük Gezi Rehberi Karabük, sahip olduğu derin kanyonları, sayısız tarihi evleri, mağ...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.