Şırnak İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Şırnak - İzmir Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Şırnak İzmir Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Şırnak
İzmir 1.313KM
Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Son Satış 3 dakika önce

Şırnak İzmir Uçuşu

Şırnak İzmir uçak bileti alarak farklılıkları ile sizi karşılayacak olan bir Ege kentine gitmek istiyor iseniz sizleri en ekonomik uçak bileti temin edebileceğiniz bir adres ile tanıştırmak istiyoruz. www.ucuzauc.com THY uçak bileti dahil bir çok avantajlı uçak bileti fiyatları ile sizleri bekliyor.

İzmir, çağdaş yaşamın ikonik bir kenti, yanı sıra doğalın en doğal olduğu, huzur dolu bir yer. Kendine özgü atmosferi ile de gelenleri kendine hayran bırakan, tek düzeliğin ve can sıkıntısının olmadığı muhteşem bir şehir. Mimarlık tarihimizin ve geçmiş tarih emanetlerinin en önemli eserlerini de bulabileceğiniz bu kent, eşsiz yapıtları ile hem kendi şehir kültürüne, hem ülkemiz kültürüne, çok daha önemlisi dünya mimarlık miraslarına tarifi imkansız değerler katmaktadır.Nir huzur ve barış kenti olan İzmir’ de hem esnaflar, hem komşular ve insanları arasında fevkalade dayanışmalara ve yardımlaşmalara tanık olacaksınız. Burada insan hukukları oldukça değerlidir. Parklarında mutlu çocuklar göreceğiniz, güneşin en güzel doğduğu, yeşilin her tonu ile dinamik bir şehir bekliyor sizi.

İster yaya, ister kiralayabileceğiniz bisikletler ile bir şehri dolaşmalısınız evvela. Bambaşka bir dünyaya açılan bu kapıyı iyice teneffüs etmeli, şehrin havasında oldukça hissedilen huzuru bir hissetmelisiniz. Her daim işlek ve ülkenin en büyük üçüncü kenti olan bir metropolün bu denli yaşanılası olması sizi de şaşırtabilir. Her türlü beklenti ve zevke hitap eden bu şehir tüm misafirlerinin menun ayrılmasını sağlayan ender kentlerdendir. Kilometrelerce uzunluktaki caddelerinde ise alış verişin keyfi bir başkadır şüphesiz. Yürüyüş güzergahları ve yeşil alanları ile de göze çarpan İzmir, eski uygarlıklara ait kalıntıları ile de fevkalade iddialıdır. Özellikle antik kentleri tüm dünyanın dikkatini çekmekte, hayranlık duymalarını sağlamaktadır. Meyve bahçeleri ve özellikle üzüm bağları ile İzmir, eski konakları ile de zarif bir hanımefendiyi anımsatacaktır. Etkileyici doğası ile de aklınızı başınızdan alacak olan bu şehir, doğa sporlarını sevenler için değişmez adrestir. Burası İzmir. Burası arzunuza ve talebinize göre farklı heyecanlar ve deneyimler yaşayabileceğiniz bambaşka bir şehir. Bu şehir şimdi sizi bekliyor. 

İzmir Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Efes Antik Kenti

12 Kasım 2019

Efes Antik Kenti

Efes Antik Kenti Efes, Türkiye’nin batısında yer alan Kuşadası’na çok yak...

Devamı
Bebekli Ailelere Tatil Önerileri

11 Kasım 2019

Bebekli Ailelere Tatil Önerileri

Bebekli olan aileleri tatile çıkma fikri ürkütebilir. Ancak merak edilecek ya da ...

Devamı
2020 Ramazan Bayramı Tatili Hangi Günler

08 Kasım 2019

2020 Ramazan Bayramı Tatili Hangi Günler

Ramazan ayı inanan Müslümanlar için kutsal değerli ve sevilen bir ay olmakla birl...

Devamı
Ucuzauc.com