• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Çanakkale Mersin Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz Çanakkale Mersin Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Çanakkale Mersin Uçuşu

mersinÇanakkale Mersin uçak bileti almak istiyorsunuz. Ancak öncelikle ucuzauc ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz. En ucuz uçak bileti fiyatlarını bulabileceğiniz ucuzauc, sektöründe güvenilir ve öncü bir firma olup, yıllardır hizmet vermektedir. Uçak bileti alımını külfet olmaktan çıkaran firmamız, en avantajlı fiyatlarla sizleri beklemekte.

Mersin, Akdeniz bölgemizde bulunan, antik çağların Kilikya’sı, inanç turizmi açısından da fevkalade ilgi gören, turistik bir kentimiz. Tarihi ve turistik açıdan muazzam bir kent olan Mersin’ de gezilecek ve görülecek yerlerin sayısı da epey fazladır. Örneğin Kızkalesi, Neapolis, Anamuryum Harabeleri,  Aziz St. Paul Kilisesi, Karaduvar, Namrun Kalesi, Zeus Tapınağı, Cennet Cehennem Mağaraları, Korikos Kalesi, Tarsus Ulu Cami görülmesi gereken yerlerden sadece bir kaçı.Mersin’ in bir başka güzel tarafı ise Mersin kıyılarının yüz km kısmını tamamen doğal kumsallar oluşturmakta. Burada inanılmaz bir doğa hakimiyeti söz konusu. Bakmaya doyamayacağınız manzaralar Mersin’ de sizleri bekliyor. Üstelim bu kentin plajları ve denizi fevkalade temiz. Mersin yılın her mevsimi ayrı güzel ve seyahate uygun. Eğer çok sıcak olduğu yaz dönemine denk gelirseniz sizleri serin ve mis gibi havası ile Mersin’ in Toroslardaki yaylaları bekliyor demektir. İşte bu yaylalar adeta cana can katmakta, sağlık aşılamaktadır. Mersin, portakal ve limon bahçeleri ile de bir başka güzeldir. Caddelerinde yahut sokaklarında yürürken sık sık burnunuza portakal, ıhlamur ve yasemin çiçeklerinin kokusu çarpacaktır.

Sanat ve kültür açısından da oldukça renkli bir kentttir Mersin. Devlet Opera ve Balesi, bunun yanı sıra elbette Mersin Tiyatroları düzenli bir biçimde bale, opera ve konserlere imza atmakta, her daim Mersin insanlarını ve misafirlerini sanat ile buluşturmaktadır. Burası dostluk kentidir. Burası hoş görü ve anlayış kentidir. Şöyle ki dünyada başka  hiç bir şehirde, üç farklı dine ait mensupların mezarlarını yan yana göremezsiniz.Topraklarının yarısının ormanlık alan olduğu bu kentin havası, suyu da başka hiç bir şehrin havasına ve suyuna benzemez. Pırıl pırıl, dolu dolu ve fevkalade huzurlu bir şehir olan güzeller güzeli Mersin, şimdi sizi bekliyor.

Çanakkale 'den Mersin 'e uçak ile seyahat etmeniz için Mersin de bir havalimanı olmadığı için ancak Adana 'ya uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Çanakkale Adana uçak bileti alıp oradan Mersin'e akarayolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Çanakkale 'den Adana 'ya uçuş gerçekleştiren havayolları Anadolujet Ankara aktarmalı ve Borajet İstanbul Sabiha Gökçen aktarmalı olarak sıralanabilir.

 

Mersin5 Günlük Tahmini Hava Durumu

MERSIN MERSIN

Diğer Uçuş Noktalarımız:

Çanakkale Muğla Uçak Bileti

mugla

Çanakkale Mersin Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Antalya

Oguzeli - Antalya arası bilet satın alındı

Kayseri

Adnan Menderes - Erkilet arası bilet satın alındı

Diyarbakir - İstanbul arası bilet satın alındı

Kıbrıs - Lefkoşa

İstanbul - Ercan arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com