Çanakkale Mersin Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Çanakkale Mersin Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Mersin Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Çanakkale Mersin Uçuşu

mersinÇanakkale Mersin uçak bileti almak istiyorsunuz. Ancak öncelikle ucuzauc ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz. En ucuz uçak bileti fiyatlarını bulabileceğiniz ucuzauc, sektöründe güvenilir ve öncü bir firma olup, yıllardır hizmet vermektedir. Uçak bileti alımını külfet olmaktan çıkaran firmamız, en avantajlı fiyatlarla sizleri beklemekte.

Mersin, Akdeniz bölgemizde bulunan, antik çağların Kilikya’sı, inanç turizmi açısından da fevkalade ilgi gören, turistik bir kentimiz. Tarihi ve turistik açıdan muazzam bir kent olan Mersin’ de gezilecek ve görülecek yerlerin sayısı da epey fazladır. Örneğin Kızkalesi, Neapolis, Anamuryum Harabeleri,  Aziz St. Paul Kilisesi, Karaduvar, Namrun Kalesi, Zeus Tapınağı, Cennet Cehennem Mağaraları, Korikos Kalesi, Tarsus Ulu Cami görülmesi gereken yerlerden sadece bir kaçı.Mersin’ in bir başka güzel tarafı ise Mersin kıyılarının yüz km kısmını tamamen doğal kumsallar oluşturmakta. Burada inanılmaz bir doğa hakimiyeti söz konusu. Bakmaya doyamayacağınız manzaralar Mersin’ de sizleri bekliyor. Üstelim bu kentin plajları ve denizi fevkalade temiz. Mersin yılın her mevsimi ayrı güzel ve seyahate uygun. Eğer çok sıcak olduğu yaz dönemine denk gelirseniz sizleri serin ve mis gibi havası ile Mersin’ in Toroslardaki yaylaları bekliyor demektir. İşte bu yaylalar adeta cana can katmakta, sağlık aşılamaktadır. Mersin, portakal ve limon bahçeleri ile de bir başka güzeldir. Caddelerinde yahut sokaklarında yürürken sık sık burnunuza portakal, ıhlamur ve yasemin çiçeklerinin kokusu çarpacaktır.

Sanat ve kültür açısından da oldukça renkli bir kentttir Mersin. Devlet Opera ve Balesi, bunun yanı sıra elbette Mersin Tiyatroları düzenli bir biçimde bale, opera ve konserlere imza atmakta, her daim Mersin insanlarını ve misafirlerini sanat ile buluşturmaktadır. Burası dostluk kentidir. Burası hoş görü ve anlayış kentidir. Şöyle ki dünyada başka  hiç bir şehirde, üç farklı dine ait mensupların mezarlarını yan yana göremezsiniz.Topraklarının yarısının ormanlık alan olduğu bu kentin havası, suyu da başka hiç bir şehrin havasına ve suyuna benzemez. Pırıl pırıl, dolu dolu ve fevkalade huzurlu bir şehir olan güzeller güzeli Mersin, şimdi sizi bekliyor.

Çanakkale 'den Mersin 'e uçak ile seyahat etmeniz için Mersin de bir havalimanı olmadığı için ancak Adana 'ya uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Çanakkale Adana uçak bileti alıp oradan Mersin'e akarayolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Çanakkale 'den Adana 'ya uçuş gerçekleştiren havayolları Anadolujet Ankara aktarmalı ve Borajet İstanbul Sabiha Gökçen aktarmalı olarak sıralanabilir.

 

Mersin5 Günlük Tahmini Hava Durumu

MERSIN MERSIN

Diğer Uçuş Noktalarımız:

Çanakkale Muğla Uçak Bileti

mugla

Mersin Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

16 Şubat 2019

Emirates Havayolları ile Dubai Fırsatları

Emirates Havayolları ile 349 USD'den başlayan fiyatlarla Dubai'ye uçma&nb...

Devamı
Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

16 Şubat 2019

Pegasus ile Rocketmiles İş Birliği

  Pegasus Bolbol ve Rocketmiles ile otel konaklamalarında puan kazanma fırsatını başlattı. ...

Devamı
Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Ucuzauc.com