Çanakkale Muğla Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Çanakkale Muğla

muglaÇanakkale Muğla uçak bileti almak hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı.. Ucuzauc.com sitemize girin, en avantajlı ve en ucuz uçak bileti fiyatlarını hemen yakalayın. Uçak bileti almak artık sizleri düşündürmesin.

Muğla da Bodrum ve Dalaman olmak üzere iki tane havalimanı vardır.

Çanakkale Muğla arası seyahat etmek için uçuşları taradığınızda direk uçuş olmadığını sadece Anadolujet ile Ankara aktarmalı Çanakale 'den Muğla Dalaman Havalimanına uçak bileti alabileceğinizi görebilirsiniz. Aynı şekilde Çanakkale Bodrum uçak bileti almak istediğiniz taktirde de sadece Anadolujet ile Anakara aktarmalı olarak uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

Muğla, hem Ege bölgesinin, hem Akdeniz bölgesinin topraklarından nasiplenen, dünyaca ünlü tatil yörelerimizi, Dalaman, Marmaris, Fethiye, Milas ve Datça sınırları içerisine alan fevkalade bir kent. Nice kadim devletlere ev sahipliği yapmış olan Muğla, Evliya Çelebi’ nin seyahatnamesine bile konu olmuş, bereketli topraklardır. Denizden 680 metre yükseklikte , Hisar Dağlarının adeta ayak ucunda kurulmuş olan bu kent, bir turizm cennetidir. Dünyaca tanınan ve her yıl milyonlarca yabancı misafirin akın ettiği tatil beldeleri ile Muğla, on milyon kapasiteli, muazzam havalimanı ile göz doldurmaktadır.

Muğla, kent olarak son derece sevimli ve huzur veren bir kent. Ayrıca meşhur Muğla evleri adeta yüreğinizi ısıtacaktır. Muğla evleri özellikle ahşap işçilikleri ile dikkat çekmekte. Tasarımları ile de son derece sevimli ve davetkar olan bu evler, adeta şehrin sembolü olmuşlar. Türk geleneksel mimarisinin önemli ve en güzel örneklerinden olan Muğla evleri sizin de oldukça beğeninizi kazanacaktır. Muğla da bir de Rum evleri var. Kesme taş yapıları ile dikkat çeken bu evler, Rum nüfusun güzel şehrimize yadigarıdır da diyebiliriz. Bu Rum evleri bugüne restorasyon görmekte, halk ile de fevkalade korunmaktadır.

Muğla, doğal güzellikleri ile adeta baş döndüren bir yerdir. Denizin ormanlar ile buluştuğu bu harikulade yer, tarihi yerleri ile de paha biçilemez değerde. Kumsalları ile de benzersiz olan Muğla, her açıdan sizi fevkalade etkileyecektir. Adeta tüm Muğla’ ya ihtişamını göstermek isteyen Bodrum Kalesi sizi kendisine hayran bırakacaktır. Özellikle gece görünümü ile rüyadır gibidir Bodrum Kalesi. Bir de Kaunos var ki dünyada bir eşi benzeri daha yok. Muhteşem görüntüsü ile Kaunos mutlaka ziyaret edilmeli, mutlaka o atmosfer yaşanmalıdır. Olağan üstü bir kent, Muğla tüm ihtişamı, tüm güzellikleri, tüm zenginlikleri ile bütün dünyayı kendine hayran bırakıyor. 

 

Muğla5 Günlük Tahmini Hava Durumu

MUGLA MUGLA

Diğer Uçuş Noktalarımız:

Çanakkale Niğde Uçak Bileti

niğde uçak bileti

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com