• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Çanakkale Niğde Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

En Ucuz Çanakkale Niğde Uçak Bileti

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Çanakkale Niğde Uçuşu

niğdeÇanakkale Niğde uçak bileti almak için site site dolaşıp, daha fazla zaman kaybetmenize gerek yok. Ucuzauc en avantajlı fiyatlar ile, en ucuz uçak bileti fiyatlarını bulabileceğiniz, sektöründe lider bir isim. Sizler de ucuzauc ailesine katılıp, seyahatlerinizi çok daha uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Uçak bileti almak için artık çok fazla düşünmenize gerek yok. 

Niğde, İç Anadolu bölgemizin güneydoğusunda, termal kaynakları, doğal güzellikleri, kış turizmi, önemli turistik noktaları ve elbette zengin tarihi ile harikulade bir ilimizdir. En lezzetli elmaların toprağıdır Niğde. Dünyanın hayran kaldığı ve akın akın geldiği Kapadokya’ nın ev sahibidir. Niğde’ yi en iyi tanıyabileceğiniz Niğde Müzesi bu şehrin en kıymetli noktalarından biri olup, ziyaret edilmesi gereken duraklarının başında gelmektedir. Binlerce yıllık kültür ve tarih birikiminin muazzam bir aynası olan Niğde Müzesi fevkalade bir zenginliğe sahip. Niğde’ nin olağan üstü bir yapıtı da Niğde Kalesi. Saat Kulesi de mutlaka görülmesi gereken, eşsiz bir diğer tarihi emanettir. Niğde’ de gelenleri büyüleyen bir diğer nokta da Tyana Su Kemerleri. Tyana Su Kemerleri, gördüğünüz an sizi zamanda yolculuğa çıkaracak, enteresan bir nokta. Şöyle ki, bir zamanlar burada tarihler devrilmiş, o dönemin insanları yaşamış diye düşünürken siz, oradaki tüm tarihi taşınmazlar sizin bu düşüncelerinize zemin hazırlayacaktır. Bir takım onarımlar görmüş olmasına rağmen hala orjinalliğini koruyan Ak Medrese de sizi oldukça etkileyecektir. Ak Medrese, Türk medrese mimarisinin en iyi örneklerinden biri olarak tarihte varliğini sürdürmektedir. Külliyeleri ve medreseleri ile fevkalade zengin olan Niğde, camileri ile de gelen misafirlerini adeta büyülemektedir. Örneğin 1223 yılından bu yana varlığını sürdüren Alaeddin Cami. Üstelik hala işlevini sürdüren bu cami, tek şerefli minareden oluşmaktadır. Niğde Kalesinin güneybatısında bulunan Sungurbey Cami, 1330lu yıllarda, o dönemin Niğde Valisi olan Sungur Bey tarafından inşa edilmiş, görmenizi arzu ettiğimiz bir durak. Bir de Çelebi Hüsamettin Cami var ki, özellikle yabancı misafirler tarafından fevkalade rağbet görmekte, merak edilmekte. Bahsettiklerimiz sadece bir kaçı. Çok daha fazlası Niğde’ de sizi bekliyor.

Niğde 'ye uçak bileti alamassınız. Çünkü Niğde de şu an bir havalimanı yoktur. Niğde 'ye en yakın havalimanı Nevşehir Kapadokya havalimanıdır. Şehir merkezinde Nevşehir Havalimanına uzaklık yaklaşık 87 km'dir. Çanakkale 'den Niğde'ye uçakla seyahat etmek isterseniz ilk önce Nevşehir uçak bileti alıp oradan da karayolu ile Niğde 'ye geçebilirsiniz.

 

Diğer Uçuş Noktalarımız:

 

Çanakkale Niğde Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

03 Ağustos 2018

Yeni Zelanda’da Gezilecek Yerler

Masal tadında manzaralara şahitlik etmek istiyorsanız muhteşem doğası ve tertemiz havasıyla Yeni Zel...

Devamı
Ankara Alışveriş Rehberi

02 Ağustos 2018

Ankara Alışveriş Rehberi

Nüfus bakımından kıyaslandığında en çok alışveriş merkezine sahip olan illerimiz arasınd...

Devamı
Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

01 Ağustos 2018

Portekiz’in Dünyaca Ünlü Festivalleri

Alışılmışın dışında bir çeşitliliğe sahip Portekiz festivalleri kültürel temaları, ...

Devamı

Son Rezervasyonlar

Kayseri

Adnan Menderes - Erkilet arası bilet satın alındı

Diyarbakir - İstanbul arası bilet satın alındı

Kıbrıs - Lefkoşa

İstanbul - Ercan arası bilet satın alındı

Kıbrıs - Lefkoşa

İstanbul - Ercan arası bilet satın alındı

Ucuzauc.com