Çanakkale Niğde Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Çanakkale - Niğde Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Çanakkale Niğde Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Niğde Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Çanakkale
Niğde 794KM
Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Popüler Havayolları Turkish Airlines
Son Satış 33 dakika önce

Çanakkale Niğde Uçuşu

niğdeÇanakkale Niğde uçak bileti almak için site site dolaşıp, daha fazla zaman kaybetmenize gerek yok. Ucuzauc en avantajlı fiyatlar ile, en ucuz uçak bileti fiyatlarını bulabileceğiniz, sektöründe lider bir isim. Sizler de ucuzauc ailesine katılıp, seyahatlerinizi çok daha uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Uçak bileti almak için artık çok fazla düşünmenize gerek yok. 

Niğde, İç Anadolu bölgemizin güneydoğusunda, termal kaynakları, doğal güzellikleri, kış turizmi, önemli turistik noktaları ve elbette zengin tarihi ile harikulade bir ilimizdir. En lezzetli elmaların toprağıdır Niğde. Dünyanın hayran kaldığı ve akın akın geldiği Kapadokya’ nın ev sahibidir. Niğde’ yi en iyi tanıyabileceğiniz Niğde Müzesi bu şehrin en kıymetli noktalarından biri olup, ziyaret edilmesi gereken duraklarının başında gelmektedir. Binlerce yıllık kültür ve tarih birikiminin muazzam bir aynası olan Niğde Müzesi fevkalade bir zenginliğe sahip. Niğde’ nin olağan üstü bir yapıtı da Niğde Kalesi. Saat Kulesi de mutlaka görülmesi gereken, eşsiz bir diğer tarihi emanettir. Niğde’ de gelenleri büyüleyen bir diğer nokta da Tyana Su Kemerleri. Tyana Su Kemerleri, gördüğünüz an sizi zamanda yolculuğa çıkaracak, enteresan bir nokta. Şöyle ki, bir zamanlar burada tarihler devrilmiş, o dönemin insanları yaşamış diye düşünürken siz, oradaki tüm tarihi taşınmazlar sizin bu düşüncelerinize zemin hazırlayacaktır. Bir takım onarımlar görmüş olmasına rağmen hala orjinalliğini koruyan Ak Medrese de sizi oldukça etkileyecektir. Ak Medrese, Türk medrese mimarisinin en iyi örneklerinden biri olarak tarihte varliğini sürdürmektedir. Külliyeleri ve medreseleri ile fevkalade zengin olan Niğde, camileri ile de gelen misafirlerini adeta büyülemektedir. Örneğin 1223 yılından bu yana varlığını sürdüren Alaeddin Cami. Üstelik hala işlevini sürdüren bu cami, tek şerefli minareden oluşmaktadır. Niğde Kalesinin güneybatısında bulunan Sungurbey Cami, 1330lu yıllarda, o dönemin Niğde Valisi olan Sungur Bey tarafından inşa edilmiş, görmenizi arzu ettiğimiz bir durak. Bir de Çelebi Hüsamettin Cami var ki, özellikle yabancı misafirler tarafından fevkalade rağbet görmekte, merak edilmekte. Bahsettiklerimiz sadece bir kaçı. Çok daha fazlası Niğde’ de sizi bekliyor.

Niğde 'ye uçak bileti alamassınız. Çünkü Niğde de şu an bir havalimanı yoktur. Niğde 'ye en yakın havalimanı Nevşehir Kapadokya havalimanıdır. Şehir merkezinde Nevşehir Havalimanına uzaklık yaklaşık 87 km'dir. Çanakkale 'den Niğde'ye uçakla seyahat etmek isterseniz ilk önce Nevşehir uçak bileti alıp oradan da karayolu ile Niğde 'ye geçebilirsiniz.

 

Diğer Uçuş Noktalarımız:

 

Niğde Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

04 Eylül 2019

Aegeen airlines havayolları sonbahar fırsatları

  Aegeen Airlines ile inanılmaz fiyatlar ile sonbaharda seyahat edebilirsiniz .   Aeg...

Devamı
Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

22 Ağustos 2019

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenleme Prosedürü

Devamı
Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

22 Ağustos 2019

Air Astana Bagaj Fiyatları Revizesi

    Air Astana Havayolları'nın yeni bagaj fiyatları güncellemeleri  &nb...

Devamı
Ucuzauc.com