Denizli Gaziantep Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Denizli - Gaziantep Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Denizli Gaziantep Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Denizli
Gaziantep 741KM
Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Son Satış 38 dakika önce

Denizli Gaziantep Uçuşu

Denizli Gaziantep uçak bileti almak istiyor ancak uçak bileti fiyatları sebebi ile düşünüyor iseniz, artık daha fazla düşünmenize gerek yok! En ucuz uçak bileti, en avantajlı fiyatlar için ucuzauc ile irtibata geçmeniz yeterli. Ucuzauc, yıllardır sektörünün öncü adı olmuş, milyonlarca misafirini en ekonomik fiyatlarla seyahat ettirmiştir.

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu bölgemizin baklavası ile meşhur, baklavası tadında, harikulade bir kentidir. Gaziantep, Anadolu’ nun, hatta dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biridir. Altı bin yıllık fevkalade tarihi ile adeta dudak uçuklatan Gaziantep, kültürel zenginliği ile de baş döndürmektedir. Misafirperver ve çalışkan insanı ile de kendinizi oldukça özel hissedeceğiniz bir şehir Gaziantep. Görkemli bir çok hanlara ve kervansaraylara sahip bu şehir, özellikle yabancı misafirlerini kendine hayran bırakmaktadır. Tertemiz caddeleri  ile de sizi şaşırtacak olan bu kent, mekanlarında üzüm salkımı biçimindeki süslü ve büyük avizeleri ile de dikkat çekmektedir. Fevkalade bereketli topraklara sahiptir  Gaziantep. Pamuğu, üzümü, zeytini ve antep fıstığı ile bilinen bu zengin topraklar, gezip görülmeye değer, muazzam yerlerdir. Kurtuluş Savaşı zamanı hatıraları, muhteşem mutfağı, el sanatları, kiliseleri, camileri ve baklavası ile son derece özel bir bir şehir Gaziantep. Halk arasındaki adı Antep, Fırat Nehri’ nin kıyısında, antik kentleri ile de oldukça özel bir yerdir. Özellikle Dülük antik kenti, kent merkezinden 10 km uzaklıkta, kaya mezarlıkları ve kaya kiliseleri ile ünlü bir noktadır. Ülkemizde ayakta kalan en kıymetli ve en haşmetli kalelerden  biri olan Gaziantep Kalesi de kesinlikle görülmeye değer bir yerdir. Yesemek Açık Hava Müzesi de fevkalade etkileyici bir yer olup, oldukça hoş zamanlar geçirmenizi sağlayacak bir adrestir. Dönmeden evvel Tarihi Gaziantep evlerini görmeyi, Ali nazik kebabı yemeyi, ciğer kebabından tatmayı ve elbette dünyaca ünlü Gaziantep baklavasını, yerinde, Gaziantep’ te denemeden dönmemelisiniz. Kendinize ve sev diklerinize tatlı sucuk, pestil ve kuru baklava almayı da unutmayınız. Fevkalade renkli ve zengin bir şehir olan Gaziantep, şimdi tüm güzellikleri ile siz değerli misafirlerini beklemekte. Sizlere şimdiden iyi uçuşlar dileriz. 

Gaziantep Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Denizli Gaziantep Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.