Denizli Kayseri Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Denizli - Kayseri Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Denizli Kayseri Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Denizli
Kayseri 568KM
Uçuş Süresi 1 saat
Son Satış 58 dakika önce

Denizli Kayseri Uçuşu

Denizli Kayseri uçak bileti almak istiyor ancak uçak bileti fiyatlarından ötürü endişe duyuyor iseniz, uçak bileti almadan evvel ucuzauc ile tanışmalısınız. En avantajlı fiyatlarla, en ucuz uçak bileti alabileceğiniz ucuzauc, yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Kayseri, 6000 yıllık geçmişi ile, nice krallıklara başkentlik yapmış, kaleleri ile ünlü, mübarek bir şehirdir. Kayseri Kalesi, Öelikgazi Kalesi, Öksüt Kalesi, Akkışla Kalesi, Yeşilhisar Kalesi ve daha niceleri ile taçlandırılmış bu kent gezilecek yerleri ile de oldukça zengin. Başta Arkeoloji Müzesi ve Etnografya Müzesi beklemekte sizi. Akabinin de inanç turizmi için gelenlerin, bu şehri ziyaret edenlerin hayran kaldığı başta Ulu Cami, Kurşunlu Cami ve Kale Cami mutlaka görülmesi gereken noktalardır. Sahabiye Medresesi, Köşk Medresesi ve Hatuniye Medresesi de görülmeye değer, muazzam duraklardır. 1. Alaattin Keykubat zamanında yapılmış olan Sultanhanı Kervansarayı da özellikle kapı süslemeleri ve iç mimarisi ile fevkalade dikkat çeken ve mutlaka ziyaret edilmesi gereken olağanüstü bir yerdir. Kayseri’ nin en meşhur ve en renkli çarşılarından biri olan Kapalı Çarşı’ nın yanında bulunan Vezir Han’ da Kayseri’ nin göz bebeği. Çarşıları ile de fevkalade zengin bir kent Kayseri. Oldukça renkli çarşılarında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Özellikle dört giriş kapısı ile ihtişamlı Kapalı Çarşı, çarşılarının en rağbet göreni. Kayseri, doğa sporları bakımından da oldukça revaçta bir şehrimiz. Dünyanın dört bir yanından Erciyes Kayak Merkezi, Aladağlar ve Yedigöller için turist akın etmektedir. Kayseri ziyaretinizde kaplıcalardan da faydalanmanızı  tavsiye eder, şifalı sulardan yararlanabilirsiniz. Bir de elbette Kayseri’ de pastırma yemeden, pastırmayı yerinde yemeden dönmeyiniz. Bünyan halısı ile de ünlü olan bu kentten, el emeği göz nuru dokumalardan almadan şehirden ayrılmayınız. Kapuzbaşı Şelalerini ziyaret etmeden de döner iseniz Kayseri’ yi görmüş sayılmazsınız, bizden söylemesi. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, sıcacık ve oldukça keyifli bir şehir Kayseri sizleri bekliyor. Ucuz uçak bileti temin edebileceğiniz, güvenilir adresi de bulduğunuza göre daha ne bekliyorsunuz? Haydi, daha fazla beklemeyin. Kayseri kapılarını sizin için açıyor!

Kayseri Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Diyarbakır Gezilecek Yerler

14 Şubat 2020

Diyarbakır Gezilecek Yerler

Diyarbakır, yüzyıllar öncesinden itibaren birçok önemli medeniyete ev sahipliğ...

Devamı
Denizli Gezilecek Yerler

14 Şubat 2020

Denizli Gezilecek Yerler

Denizli eşsiz bir doğal görünüme sahiptir. Tarihi zenginlikleri ile de oldukça...

Devamı
Çankırı Gezilecek Yerler

11 Şubat 2020

Çankırı Gezilecek Yerler

Çankırı İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve Türkiye'de en önem...

Devamı