Denizli Adıyaman Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Denizli - Adıyaman Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Denizli Adıyaman Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Adıyaman Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Denizli
Adıyaman 172KM
Uçuş Süresi 50 Dakika
Son Satış 31 dakika önce

Denizli Adıyaman Uçuşu

Denizli Adıyaman uçak bileti almak istiyorsunuz. Uçak seyahati son derece davetkar ve konforlu olsa da fiyatlar açısından zaman zaman endişe vermektedir. Sizler de eğer daha ekonomik fiyatlar arıyor iseniz sizleri ucuzauc ile tanıştırmak isteriz.Ucuzauc, en ekonomik ve en avantajlı uçak bileti fiyatları ile en ucuz uçak bileti temin etmenize yardımcı olacak, sektörünün önemli isimlerindendir.

Adıyaman, tarihin en eski ve en köklü yerleşim birimlerinden biridir. Fırat Nehrine batıdan kol veren Adıyaman, meşhur Atatürk barajı, Kommagene Uygarlıklarının  kalıntıları ve Nemrut Dağı ile adından söz ettirmektedir. Tarih sahnesinin en eski aktörlerinden olan Adıyaman, tarihi açıdan benzersiz bir zenginliğe sahiptir. Dicle ve Fırat Nehirleri arasında yerleşmiş olan bu şehir, doğal güzellikleri ile de kendine hayran bırakmaktadır. Özellikle Nemrut Dağında gün doğumu ve gün batımı kelimeler ile tarif edilemez.

Sizi evvela Adıyaman Ulu Cami çağıracaktır adeta. Şehir merkezinde bulunan Ulu Cami’ yi yine il merkezinde bulunan Çarşı Cami takip etmektedir. 1550 yılında yaptırılmış olan Çarşı Cami, dikdörtgen planı ile hemen farkedilmektedir. Adıyaman merkeze sadece bir kaç dakika uzaklıktaki Perre Antik kenti de mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Kabartma süsleri ve lahitleri ile dikkat çeken bu kent sizi adeta zamanda yolculuğa çıkaracak. Bir diğer antik kentte Arsemia Antik Kenti. İnsanlık tarihi kadar eski bir kent olan Arsemia, Adıyaman’ a bir saat uzaklıkta ancak muhakkak görülmesi gereken, baş döndürücü güzellikte bir yerdir. Sizi adeta cennette gibi hissettirecek bir yerden bahsetmek istiyor ve görmenizi temenni ediyoruz. Burası, Besni İçmesi. Besni İçmesi, ilçenin 6 km uzaklığında, doğal güzelliğinin yanı sıra şifa veren fevkalade bir duraktır. Besni demişken, Besni Kalesinden de biraz bahsedelim. Çevresi kayalıklar ile çevrili, ihtişamlı bir kale. Hala dimdik ayakta olan bu kale, tarihin kıymetli bir emanetidir. 17. Yüz yılda yaptırılmış olan Besni Ulu Cami’yi de unutmamak gerek. Bu caminin muntazam bir düzeni ve mimarisi olmasa da kıymeti paha biçilmezdir. Adıyaman, farklı bir dünya, fevkalade tarihi emanetlerin adresi. 

Adıyaman Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Denizli Adıyaman Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.