Eskişehir Antalya Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Eskişehir Antalya Uçuşu

Eskişehir Antalya uçak bileti almak ve ülkemizin turizm cennetine doğru bir uçuş gerçekleştirmek istiyor iseniz ve bu uçuş için en ekonomik fiyatları arzu ediyor iseniz en doğru yerdesiniz. Ucuzauc, sektöründe güvenilir ve öncü bir firma olarak en ekonomik uçak bileti fiyatları ile sizlere hizmet vermekte, en ucuz uçak bileti temin etmeniz de yardımcı olmaktadır.

Antalya, Akdeniz bölgesinin incisi, bir turizm cennetidir. Portakal bahçeleri ile çevrili bu kent muazzam bir doğaya sahip. Tarihi bakımından da fevkalade zengin olan bu kent, adım başı karşınıza muazzam tarihi emanetler çıkaracaktır. Bunlardan biri Yivli Minare Cami. 1238’ de yaptırılmış olan ve bir Selçuklu şaheseri olan Yivli Minare Cami. Mehmed Paşa Cami de görülmeye değer bir başka noktasıdır Antalya’ nın. Antalya Müesi ve Atatürk Evi de görülmesi gereken diğer önemli iki durak. Yat limanının hemen yanı başında ise Antalya Oyuncak Müzesi sizleri beklemekte. Antik şehirleri ile de tüm dünyayı kendine hayran bırakan Antalya, Perge ve Myra Antik kentleri ile ziyaretçilerini adeta büyülemektedir.

Antalya merkezde, Hadrian kapısı ve Kale İçi, güzelliği ve kendine ait atmosferi ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakırken, Atatürk Caddesi de hem alış veriş hem keyifli vakitler için fevkalade bir alternatif olacaktır. Yine Kale İçi’ nde bulunan Suna İnan Kıraç Kale İçi Müzesi de asla atlanmamalı, mutlaka ziyaret edilmelidir. Kültürümüze ait eserleri bulabileceğiniz bu harikulade nokta da oldukça keyifli zamanlar sizleri bekliyor. Altın Portakal Film Festivali, İsmail Cem Televizyon Ödülleri, Altın Portakal Şiir Ödülü ve daha niceleri göstermektedir ki Antalya fevkalade bir sanat şehridir de. Dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say’ ın önderliğinde gerçekleştirilen Antalya Piyano Festivali de fevkalade rağbet görmektedir. Olympos ve Aspendos’ ta fevkalade noktalar olup size adeta cennette olduğunuzu düşündürecektir. Yer yüzünün en güzel şehirlerinden biri olan Antalya, tüm zengnliği ve muazzam güzellikleri ile sizler için kapılarını açmakta. Unutamayacağınız bir seyahat olacağı aşikar. Bol bol fotoğraf çekmeyi unutmayınız. Sihirli bir şehir sizi bekliyor. 

Antalya Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

15 Şubat 2019

Anadolu’nun Yaşayan Tarihi Tren Garları

Tren yolları, Osmanlı Devletinin son yollarında kullanılmaya başlamıştı. Demir yolu ulaşımı Osmanlı&...

Devamı
Kültür Hazineleriyle Erzurum

14 Şubat 2019

Kültür Hazineleriyle Erzurum

Bembeyaz karları, yüksek dağları, tarihi yapıları, kış sporları, doğal güzellikleri ve e...

Devamı
Dünya’nın Terasları

13 Şubat 2019

Dünya’nın Terasları

Dünya üzerinde yüzlerce muhteşem manzaralara sahip teraslar olsa da sizler içi...

Devamı
Ucuzauc.com