Eskişehir Ağrı Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Eskişehir - Ağrı Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Eskişehir Ağrı Uçak Bileti Ara

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Ağrı Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Eskişehir
Ağrı 1,083KM
Uçuş Süresi 1 Saat 10 Dakika
Son Satış 10 dakika önce

Eskişehir Ağrı Uçuşu

Eskişehir Ağrı uçak bileti almak ve rotanızı doğuya çevirmek istiyor iseniz uçak bileti temin etmeden evvel ucuzauc ile tanışmanızı tavsiye  ederiz. Böylelikle en ucuz uçak bileti fiyatlarına ulaşabilir, en avantajlı fiyatlarla uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uçak bileti almak ucuzauc ile çok daha kolay!

Ağrı, ismini muhteşem dağından almış, kayak sporu için fevkalade parkurları ve elverişli doğası ile muazzam bir kentimizdir. Alaska’da bulunan meteor çukurundan sonra, dünyanın en büyük ikinci meteor çukuruna da ev sahipliği yapan Ağrı, mağaraları ile de oldukça dikkat çekmekte. Bir de kaleleri ile oldukça zengin olan Ağrı, Kan Kalesi, Doğubayazıt Kalesi, Diyadin Kalesi, Havaran Kalesi, Kız Kalesi ile gelenleri adeta büyülemektedir. Patnos ilçesinin yakınlarında bulunan  ve M.Ö 8. Yüz yılda yaptırılmış olan Anzavur Kalesi de görülmeye değer. Camileri ile de fevkalade bir şehir olan Ağrı, Beyazıt Eski Cami, Toprakkale Cami ve Sürmeli Mehmet Paşa Türbesi sizleri fevkalade duygulara sürükleyecektir. Osmanlı döneminde inşa edilmiş olan Sürmeli Mehmet Paşa Türbesi şehrimizi ziyarete gelmiş misafirlerimizce oldukça ilgi görmektedir. Enteresan bir yeraltı kilisesi olan Karagöz Kilisesini de görmenizi tavsiye ederiz.

Ağrı, termal tesisleri ile de oldukça zengin bir kent. Başta romatizmal hastalıklar başta olmak üzere, bir çok rahatsızlığa şifa olan suları ile Ağrı, konaklama yerleri ile de sizlere aile sıcaklığını ve konforu yaşatacaktır. Peki bu zengin kentte neler yiyebiliriz?Ağrı, mutfağı ile de oldukça zengin. Hayvancılığın çok olması sebebi ile sofradan et eksik olmaz. Sac kavurma en çok rağbet gören lezzetidir. Abdigör köftesi de oldukça meşhurdur. Eriştesi, kuymak, kete ve bulgur pilavının lezzeti ise denemeye değer. Ayran aşı çorbasını bir de burada denemelisiniz. Kendiniz veya sevdikleriniz için hediyelik olarak ise el dokumalarını tercih edebilirsiniz. Muazzam halılar ve kilimlerin yanı sıra kazaklar, keçeler, çoraplar, eldivenler de sizleriğ bekliyor olacak. Ülkemizin doğusunda bulunan bu harikulade kent, size bambaşka kapılar açacak. Kendi insanımıza ait olan farklı kültürler ile tanışacak, fevkalade önemli yerleri ziyaret edecek ve leziz yemekleri ile damaklarımızı şenlendireceğimiz bu kentte, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. 

Ağrı Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Tavsiyeleri

Seyahatinize planlamadan önce uzman tavsiyelerini mutlaka okuyun

Fas’ın Görülmesi Gereken Yerleri

15 Haziran 2019

Fas’ın Görülmesi Gereken Yerleri

Resmi adı Fas Krallığı olan Fas, parlamenter monarşi ile yönetilmekte ve Afrika kıtasında bulu...

Devamı
Dünyanın En Ucuz Ülkeleri

15 Haziran 2019

Dünyanın En Ucuz Ülkeleri

Dünya üzerinde farklı kıtaları ve ülkeleri gezmek isteyen insanlar azımsanmayacak ka...

Devamı
Yunanistan Vizesi

15 Haziran 2019

Yunanistan Vizesi

Vize Kapsamı Schengen Ülkeleri Ülke Başkenti Atina Para Birimi Euro Nü...

Devamı
Ucuzauc.com