Diyarbakır Artvin Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Diyarbakır Artvin

Diyarbakır  Artvin uçak bileti alarak Karadeniz bölgemizARTVINe ziyarette bulunmak istiyorsunuz. Haklı olarak makul fiyatlarda uçak bileti arıyor iseniz, siz de  ucuzauc ile tanışmalısınız. Ucuzauc, en ucuz uçak bileti bulabileceğiniz, güvenilir ve seçkin isimlerden biri. Uçak bileti almak için en avantajlı fiyatlar sizi burada, ucuzauc ta bekliyor.

Artvin, ülkemizin Gürcistan sınırında bulunan, Doğu Karadeniz de yer alan, iklim çeşitliliğine sahip, yamaçlar, vadiler kentidir. Muazzam doğal güzellikler ile karşılaşacağınız Artvin, size unutamayacağınız zamanlar sunacaktır. Evvela, Şavşat’ ı görmenizi tavsiye ederiz. Her köşesi ile büyüleyici bir yer olan  Artvin, merkeze aşağı yukarı sadece bir saat uzaklıkta olan Şavşat' ı ile, akabininde Tibet Kiliseleri, Zor Mustafa Bey türbesi, Karagöl Sahara Milli Parkı ve muhteşem manzaraları ile görülmeye değer bir yerdir. Kendinizi dinleyebileceğiniz,muazzam bir yer, yer yüzündeki cennetin adını verelim mi size? Orası, Bilbilam yaylası. Muhteşem bir güzelliğe ve uçsuz bucaksız bir yeşilliğe sahip olan bu yayla, rengarenk çiçekler ile süslenmiş, konaklama yeri ve dükkanlar ile de zenginleştirilmiş fevkalade bir yer. Kaçkar sıradağlarının da şereflendirdiği Artvin, endemik bitki çeşitliliği ile de son derece kıymetlidir. Uygun trekking parkurları ile de binlerce misafiri ağırlayan bu kent, geçmiş dönemlere ait kalıntılar ile de oldukça zengindir. Cami ve türbeleri ile de  inanç turizmine muazzam bir katkı sağlayan bu kent, Ortacalar Merkez Cami, Muratlı Cami, Kocabey Cami ve daha niceleri ile göz kamaştırmaktadır. İskenderpaşa camileri ve türbeleri ile de sizleri hayran bırakacak olan  bir Osmanlı eseri olarak karşınıza çıkmaktadır. İnanç turizmi açısından oldukça önemli bir kent olan Artvin, kiliseleri ile de can alıcı. Hamalı Manastır Kilisesi, İşhan Kilisesi, Köprülü Kilise, Porta Manastır Kilisesi ve daha niceleri ile Artvin görülmeye değer, harikulade bir kent. Doğası, tarihi yerleri, kendine has havası bir yana spor severlerinde vazgeçemediği bir kent Artvin. Kamp ve karavan meraklıların vazgeçemediği bir kent olan Artvin, orman içi dinlenme yerleri ve plajları ile de göz alıcı güzellikte. Karadeniz ve Kafkas kültürünün can bulduğu bu muhteşem şehri siz de mutlaka ziyaret etmelisiniz. 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com