Diyarbakır Artvin Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Diyarbakır - Artvin Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Diyarbakır Artvin Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Artvin Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Diyarbakır
Artvin 380KM
Uçuş Süresi 1 Saat 10 Dakika
Son Satış 42 dakika önce

Diyarbakır Artvin Uçuşu

Diyarbakır  Artvin uçak bileti alarak Karadeniz bölgemizARTVINe ziyarette bulunmak istiyorsunuz. Haklı olarak makul fiyatlarda uçak bileti arıyor iseniz, siz de  ucuzauc ile tanışmalısınız. Ucuzauc, en ucuz uçak bileti bulabileceğiniz, güvenilir ve seçkin isimlerden biri. Uçak bileti almak için en avantajlı fiyatlar sizi burada, ucuzauc ta bekliyor.

Artvin, ülkemizin Gürcistan sınırında bulunan, Doğu Karadeniz de yer alan, iklim çeşitliliğine sahip, yamaçlar, vadiler kentidir. Muazzam doğal güzellikler ile karşılaşacağınız Artvin, size unutamayacağınız zamanlar sunacaktır. Evvela, Şavşat’ ı görmenizi tavsiye ederiz. Her köşesi ile büyüleyici bir yer olan  Artvin, merkeze aşağı yukarı sadece bir saat uzaklıkta olan Şavşat' ı ile, akabininde Tibet Kiliseleri, Zor Mustafa Bey türbesi, Karagöl Sahara Milli Parkı ve muhteşem manzaraları ile görülmeye değer bir yerdir. Kendinizi dinleyebileceğiniz,muazzam bir yer, yer yüzündeki cennetin adını verelim mi size? Orası, Bilbilam yaylası. Muhteşem bir güzelliğe ve uçsuz bucaksız bir yeşilliğe sahip olan bu yayla, rengarenk çiçekler ile süslenmiş, konaklama yeri ve dükkanlar ile de zenginleştirilmiş fevkalade bir yer. Kaçkar sıradağlarının da şereflendirdiği Artvin, endemik bitki çeşitliliği ile de son derece kıymetlidir. Uygun trekking parkurları ile de binlerce misafiri ağırlayan bu kent, geçmiş dönemlere ait kalıntılar ile de oldukça zengindir. Cami ve türbeleri ile de  inanç turizmine muazzam bir katkı sağlayan bu kent, Ortacalar Merkez Cami, Muratlı Cami, Kocabey Cami ve daha niceleri ile göz kamaştırmaktadır. İskenderpaşa camileri ve türbeleri ile de sizleri hayran bırakacak olan  bir Osmanlı eseri olarak karşınıza çıkmaktadır. İnanç turizmi açısından oldukça önemli bir kent olan Artvin, kiliseleri ile de can alıcı. Hamalı Manastır Kilisesi, İşhan Kilisesi, Köprülü Kilise, Porta Manastır Kilisesi ve daha niceleri ile Artvin görülmeye değer, harikulade bir kent. Doğası, tarihi yerleri, kendine has havası bir yana spor severlerinde vazgeçemediği bir kent Artvin. Kamp ve karavan meraklıların vazgeçemediği bir kent olan Artvin, orman içi dinlenme yerleri ve plajları ile de göz alıcı güzellikte. Karadeniz ve Kafkas kültürünün can bulduğu bu muhteşem şehri siz de mutlaka ziyaret etmelisiniz. 

Artvin Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Diyarbakır Artvin Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Diyarbakır Gezilecek Yerler

14 February 2020

Diyarbakır Gezilecek Yerler

Diyarbakır, yüzyıllar öncesinden itibaren birçok önemli medeniyete ev sahipliğ...

Devamı
Ucuzauc'u kullanarak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Detaylı bilgi Gizlilik Politikamız'da.